Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
478.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam fiyatlarına baktım da Apple’ın üretmediği bi kılıfa 1000 liraya yakın bi para verilir mi bilemiyorum

Ben Smart Keyboard folio aldım en azından satarken piyasası belli Apple ürünü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Cevabı bende merak ediyorum.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    hocam öğrenirseniz beni de bilgilendirin lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stm dux plus geldi çok kaliteli sağlam bence parasına değer stand olayıda işimi görüyor yanlız anlamadığım bi stm dux plus var bide stm dux studio var arasında fark ne tipi herşeyi aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertandu E kullanıcısına yanıt
    Acaba Logitech F710 kablosuz gamepad bağlasak çalıştırabilir miyiz? Bunun için type C USB dönüştürücü lazım var mıdır USB dönüştürücü olarak kullanabileceğimiz bi aparat aynı zamanda hdmi falan da dönüştürse üzerinde süper olur

• Çalışmaz hocam o usb takınca pcde driver ile çalışıyor, ben xbox one s kolu aldım bluetooth ile bağlanıyor tabletide tvye type c to hdmi ile bağlayıp konsol gibi kullanıyorum

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    Denetim calismadi f710。keza kablolu xbox 360 da uyum sağlamadı maalesef. Ps4 gamepad ile sorunsuz kullanıyorum..

Neler yapabiliyorsunuz hocam Xbox kolu ile oyun vs oynarken destekliyor mu hangi oyunları oynayabiliriz neler yapabileceğimizi ufkumuzu nasıl geliştirebileceğimizi öğrenmek için soruyorum

• düş_man kullanıcısına yanıt
    Siz Ps4 kolu ile neler yapıyorsunuz hocam mantık aynı mı?

Hangi oyunları oynuyorsunuz ya da oynayabiliriz ?

İyi forumlar

Butun bt gamepadler ile ayni mantikta calisiyor ,genelde Call of duty mobile ve world of tanks oynuyorum. Ps4 kolu Bluetooth ile eslestirdiginizde oyun uzerindeki dokunmatik tuslarin yanina ps4 tuslarinin simgeleri cikiyor. Oyunda kolaylik sagliyor dogal olarak.

• düş_man kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam Ps4 kolu Xbox a göre daha kullanışlı daha fazla destek veriyor diyorsunuz yani anladığım kadarıyla

Cevap için teşekkür ederim

Peki oyun haricinde hangi amaçla kullanabiliriz ki

Bluetooth xbox gamepad deneme firsatim olmadi ancak kablolu olan malesef calismadi. Oyun disinda baska amacli kullanmadim.

Fortnite oynuyorum hocam, grid var konsol kalitesinde yarış, arcadedeki bütün oyunlar destekliyor, call of duty tam destekliyor, pubg oynamadığım için desteklediğini bilmiyorum ama destekliyordur, vede xbox gibi gecikme falan hiç yok gayet güzel, fakat amdroid givi kol ile tableti yönetemiyorsunjz yani oyunu açınca kol aktif oluyor

• Xbox koluna daha çok destek veeiyor vede

Hadiya Ps4 kullandım ama Xbox hiç kullanmadım hocam

Xbox one kolu mu daha iyidir yoksa Xbox 360 falan mı?

Kullanmadığım için aradaki teknik farklar hakkında bilgim yok

Bu dediğiniz fikir çok mantıklı geldi iPad Pro 10.5 ile de yapabilir miyim Xbox koluyla oyun oynamayı?

• Olur hocam 10.5 inçlik prodada, xbox one için ilk nesil kollarda Bluetooth yok çalışmaz alırken ona dikkat edin xbox one s ile gelen kollarda Bluetooth var onlar uyumlu

• Hımm cod mobile falan destekliyorsa ps4 kolu alabilirim. Ya bir türlü harcaması bitmedi he.. Her bişi aldığımda bu son diyorum sonra yeni bişey çıkıyor.
  • Cod destekliyor pubg desteklemiyor fortnite destekliyor.

• pubg zaten leş. online oyuncu ortamı da ayrı bir leş. Kızlarla muhabbet etmeye giren ergenlerle dolu... Oyuna mı giriyoruz tinder a mı giriyoruz belli değil...

Hoş cod mobile'da da var bunlardan ama daha az...
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.