Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
10.980
Cevap
251
Favori
477.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende ipad pro 11 inç var köşede az kırık var 3750 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İpad pro 3 11 inç 64 gb köşede kırık var ekranda veya dokunmatikte sorun yoktur lcd sağlam discam kırık

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo Ryzov

Hocam piyasayı bilmiyorum ama fiyatı bana çok fazla geldi. 11 inç olanın sıfırını alır insanlar. Belki aksesuarları pahalıdır bilmiyorum.
    Hocam apple kullanıcısı değilsiniz sanırım apple da aksesuarlar pahalıdır sadece kılıfı 600 TL
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı hocam aksesuar pahalı da 2. Elde bu kadar paraya satmanız zor 4000 4500 tl arasında yazmışlar sizin bu tabletinize. Ürün sizin satabilirsiniz ancak yeri burası değil 2. El forumu

• Herkese merhaba,

2 gün önce Troy'dan aldığım iPad Pro 11 64GB tabletim bugün elime ulaştı. Şimdi bu ipad için kılıf ve ekran koruyucusu arayışı içerisindeyim. Siz tecrübeli iPad kullanıcılarının tavsiyesine ihtiyacım var. Kılıf ve ekran koruyucu için önerileriniz neler?

Kılıf için Smartkey alıp almama konusunda tereddüt yaşıyorum. Smartkey'e alternatif olarak logitech'in de klavyesi var fakat o model için kalın ve ağır yorumları var.
  • Merhaba kılıf için spigen smart fold 2 tavsiye ederim.

Bir de troyun kendi mağazasından mı aldınız ne kadara aldınız acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alztk07

Merhaba kılıf için spigen smart fold 2 tavsiye ederim.

Bir de troyun kendi mağazasından mı aldınız ne kadara aldınız acaba
    Gittigidiyor mağazası üzerinden Uzay Girisini 5,395TL'ye satın aldım.

--

Kılıf olarak Apple Store'da satılan arkası da manyetik olan siyah renk kılıf arıyorum. Baseus'un böyle bir kılıfı varmış ama siyah rengi her yerde tükenmiş. Başka nerede bulabilirim ki :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA1990 -- 21 Şubat 2020; 13:2:20 >
  • Ekran koruyucu taktırmadım genelde evde kullanıyorum ama taktırırsam kaliteli ve yansıma yapmayan bişey taktırırım şimdilik ekran koruyucusuz kullanıyorum hassasiyeti çok iyi hayırlı olsun

Kılıf konusunda Orjinal Smart Keyboard folio kullanıyorum bütçeniz varsa tavsiye ederim tam uyumlu klavyeden kısayollar bile kullanılabiliyor

• @rocker35 teşekkür ederim. Klavye çok gerekli bir şey mi ona karar veremedim. Ayrıca tablet olarak kullanmak istediğimizde klavyeyi arkaya doğru katladığımızda kullanıma engel oluyor mu kalınlık olarak?

Kalem almayı çok istiyorum kalemi de içine alacak bir kılıf da tercih edebilirim.

Tablet kullanımında çok klavyelik bir durum olacak mı olmayacak mı ona karar veremiyorum.

Smart keyboard kılıf dışında önerisi olan var mı?
  • Yukarda belirttiğim gibi spigen smart fold 2 tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: burak335

Çok pahalı hocam aksesuar pahalı da 2. Elde bu kadar paraya satmanız zor 4000 4500 tl arasında yazmışlar sizin bu tabletinize. Ürün sizin satabilirsiniz ancak yeri burası değil 2. El forumu
    Kalem 700 TL Klavye 1200 TL Kılıf Lightning Dijital AV Adaptörü 380 TL Zarf Deri Kılıf 949 TL toplam 3000 e yakın zaten aksesuarlar tutuyor apple da aksesuar demek para demektir.
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Para demek olduğunu herkes biliyor da sıfır almıyoruz sonuçta aynı araba alırken full donanım alırız ama satarken kimse donanıma para vermez 2. elde bu böyle bişey. Bende katılıyorum aksesuarları pahalı ama alan yok o yüzden fiyatınıza çok dedim yanlış anlamayın
  • Arkadaşlar merhaba. Elimde ipad air 2 mevcut ama hem performansı oldukça düşük ve kalem desteği de bulunmuyor bildiğim kadarıyla. Bir kenarda duruyor. şimdi iş için bir ipad ihtiyacım bulunmakta. klavyesi ve kalemiyle birlikte kullanacağım. açıkçası bir laptopa göre daha kompakt olduğu için tercih etmek istiyorum. fakat pro 3'ün fiyatı bana çok yüksek geldi. Tamam belli bir kazancım var ama kalem ve klavyeli kılıfla beraber en düşük hafızalısını almaya niyetlensem 8-9 bin tl den aşağı çıkamayacağım. ve bu tutarları ödemek istemiyorum. Sizce önceki nesil ipad pro'lar ya da son çıkan 7. nesil ipad alınabilir mi?
  • Spigen ekran koruyucu öneririm hepsiburadadan aldım kılıf içinde önceki sayfada resimlerini attığım spigen smart foldu öneririm smart fold 2 de güzel duruyor fakar arkadaki elma logosunun ordaki boşluk çok kötü duruyor bu yüzden smart fold tercih ettim klavye cok işe yarıyor ben imacin klavyesini ve mouseunu kullanıyorum kesinlinlikle yazı yazarken rahatlık mouseda öyle pc açmıyorum tabi bende bunlar olduğu için kullanıyorum yoksa alırmıydım tahminen almazdım.https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-ipad-pro-11-kilif-smart-fold-black-067cs25709-p-HBV00000GX1ZZ https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-ipad-pro-11-cam-ekran-koruyucu-glas-tr-slim-067gl25593-p-HBV00000GX1ZT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 21 Şubat 2020; 19:15:11 >

• neslihanyaman kullanıcısına yanıt
    her konuda mesajnızı görüyorum. kırık bir ipad'e o kadar para verilmez maalesef. satmanız biraz zor düşündüğünüz fiyatlara. uzun vadede mutlaka sıkıntı çıkaracaktır o ekran. geçmiş olsun.
  • Kendisine whatsapp da izah ettim o paraları yapmayacağını. Kırık olduğu için ölü fiyata satmayı göze almalısınız. Yoksa bu durumda cihazı kimse tercih etmez
  • Merhaba arkadaşlar genelde netflix ve oyun için 64gb yeterlimi arada bin beşyüz tl fark var nerdeyse şuanda 256gb ile

• Documents uygulaması senelik 340 tl diyor.buna eşdeger ucretsiz bir uygulama varmı? Agdaki diskimi görmek için.
    Birde ipadde usb disk bir aparatla çalışmazmı örnek 1 tb diskimdeki filmleri görmek için.
  • Koca forumda ipad kullanan kalmadı sanırım.

• Hocam söylediğiniz konuya hakim kişi yoktur o yüzden olabilir,
    ikinci söylediğiniz kısım için benim bildiğim, aparatla ipadlere artık diskleri çalıştırabiliyorsunuz.

Şöyle bir video var inceleyin isterseniz;https://www.youtube.com/watch?v=Au2SHV-yV9o
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.