Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel günlerde kullanın. benim evde 3 tane var bundan çocuklar tabletlerini koyuyor. sürekli etrafta yerde vs. geziyor. geçenlerde 100 kilo biri olarak yürürken üzerine bastım esnedi ama kırılmadı. temel stand ihtiyacını güzel karşılıyor ve çok dayanıklı.

tek problemi masaya temas eden yerlerinde kaydırmaz yok. oraya sürtünmesi biraz daha yüksek kauçuklar koysalar kusursuz ürün olurmuş. belki kendiniz de bir çözüm bulabilirsiniz.

standı ucuza getirdiniz ama ikea poşeti size pahalıya patlamış :))
  • Dün Çin seyahatimde bir adet iPad Pro 12.9 3.nesil 64 GB sıfır 5000 TL gibi bir fiyata alıp aranıza katıldım.daha önce sadece android tablet,telefon iPhone kullanan biri olarak, androidin özgürlüğü olmasa da çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpadde ekran görüntüsü nasıl alınır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

İpadde ekran görüntüsü nasıl alınır?
    volume up + kaptma tuşı

• quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

volume up + kaptma tuşı

Alıntıları Göster
    Veya assistive touch’da kısa yol ayarlabilir. Ben misal basılı tutunca ekran görüntüsü almaya ayarladım.

• Bugün n11 ‘den aldığım microcase mat temperli ekran koruyucu geldi. Filmdense kırılmaz koruyucu tercih ettim.

Ekran koruyucuyu uyguladıktan sonra göz alışana kadar sanki ekran bulanıkmış gibi geldi, sonradan algı düzeldi

• ipad 10.5 icin guzel bir kilif biliyormusunuz... spigen aldim kaliteli ama 4 hoparlor acikligi yok 2 hoparlor icin aciklik koymuslar

• catik kullanıcısına yanıt
    Air 3 icin uyumlu modeli almissiniz sanirim ben spigen den 2 tane aldim gayette memnunum butun slotlar acik. Fakat ben amazon ameridan aldim gecen yil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepeer39

Air 3 icin uyumlu modeli almissiniz sanirim ben spigen den 2 tane aldim gayette memnunum butun slotlar acik. Fakat ben amazon ameridan aldim gecen yil.
    spigenin sitesinden ipad pro 10.5 diye aldim simdi link atarim ama alt hoparlör ler acik ust kapali

• quote:

https://www.spigen.com.tr/urun/ipad-10-5-2017-uyku-modlu-kilif-spigen-smart-case

Yanlis model gondermisler o zaman bende bunun aynisindan aldim ayrica bir tane daha aldim sikinti yok. Yeni cikan air 3 ler 10.5 o yuzden onu gondermisler sana herkade kutuya bak pro yaziyormu diye

• quote:

Yanlis model gondermisler o zaman bende bunun aynisindan aldim ayrica bir tane daha aldim sikinti yok. Yeni cikan air 3 ler 10.5 o yuzden onu gondermisler sana herkade kutuya bak pro yaziyormu diye
    evet suan resimlere baktim gercekten alt ve ust hoparlör acikliklari var ama bende yoktu iade etmistim kilifi begenmistim bunu alabilrkm tekrar

hocam sorum orjinal klavyeli kilif gordunmu 2. el dusunsemmi bilemedim. tam kapaltmiyorya bana garip geliyor

birde 2. el kalem düşünüyorum

Spigen Tough Armor Designed for iPad Air 3 Case (10.5 inch 2019) / iPad Pro 10.5 Case (2017) - Rose Goldhttps://www.amazon.com/dp/B07983FYHK/ref=cm_sw_r_cp_api_i_zUC-Db9GJ15WT

Spigen Smart Fold Designed for iPad Air 3 Case (10.5 inch 2019), iPad Pro 10.5 Case (2017) - Blackhttps://www.amazon.com/dp/B071WXZ57G/ref=cm_sw_r_cp_api_i_cVC-Db7DC574X

Bu modellere su anda air 3 icin uyumlu diye de yazmislar. Uckagitci bunlar boyut ayni ama hoparlor farkli sacma sapan is yapiyorlar. Orjinal klavyeli kiliflar cok pahali ben trust marka bluetooth klavye ve xiaomi nin bluetooth ozellikli mouse aldim kalemim zaten var kardesim amerikadan gondermisti. Gayet sikintisiz calisiyorlar.

• quote:

Bu modellere su anda air 3 icin uyumlu diye de yazmislar. Uckagitci bunlar boyut ayni ama hoparlor farkli sacma sapan is yapiyorlar. Orjinal klavyeli kiliflar cok pahali ben trust marka bluetooth klavye ve xiaomi nin bluetooth ozellikli mouse aldim kalemim zaten var kardesim amerikadan gondermisti. Gayet sikintisiz calisiyorlar.
    bende trust klavyesi var gizel ama logitech m590 var ama bluetooth maose kullnissiz ipad de

kalem lazim bana iste 2. el 250 bulsam alcam :)

Kalemi 2. El 250 ye zor bulursun. ;)

• 69 tl almistim o klavyeyi

• coaxem kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız hocam jelatin değil değil mi cam bu

• burak335 kullanıcısına yanıt
    jelatin değil (ince değil katlanamıyor) cep telefonlarındaki gibi ekran koruyucu temperli cam denilen malzeme n11’den aldım.

https://urun.n11.com/ipad-tablet-ekran-koruyucusu/microcase-ipad-pro-11-tempered-glass-cam-koruma-mat-P310994888

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.