Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.004
Cevap
250
Favori
477.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç mesaj üstte bahsettiğim 'dandik' kılıf bu gün elime ulaştı,fiyatına göre çok iyi bir ürün Arkası şeffaf/buğulu yarı mat (Tam mika değil biraz yumuşak sert pcv gibi) ön kapağı aktif değil ve kapağın malzeme kalitesi de ürünün fiyatına oranla iyi denilebilir.Şimdili gayet iyi iş görür çekinmeden dışarı da vb kullanabilirim.(Takmıyacak olsam da :Bir ekran koruyucusu ve stylus da göndermişler hediye olarak ) Bu fiyata kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 23 Kasım 2015; 16:12:46 >
  • Owwwww sarı ekran en sevdiğim
  • Spotify güncellendi, gayet güzel çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • confuest kullanıcısına yanıt
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Kalem hassasiyetiyle alakali olarak, Cintiq ile karsilastiranlar bile Pencil'in daha hassas oldugunu soyluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide eklermişsiniz 128 gb 4g silver

• Beni de ekleyin haftaya alıyorum

• Şimdi bir soru. Mesela bir uygulama iphone 6 ile çözünürlük olarak uyumlu değil, ancak ipad air ile uyumlu. Çünkü iphone için yaptıkları 6 ve plus için güncellemiyorlar. Peki ipad proda nasıl olacak? Ben şahsen en az bir sene geçmeden bu cihazı almam. Birçok uygulama uyumsuz olacak o da dev ekranda sinirinizi bozacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 28 Kasım 2015; 10:01:43 >
  • Benide ekleyin:) 128 Gb wifi beyaz-gold
  • bu arada tablet üzerinde çizim yapan arkadaşlar için bi bölümmü açsak? en azından hem günlük sketch tadında hemde cihazın potansiyelini ölçmek için iyi olabilir:)
  • iPad Pro incelemesi hazırladım, dileyen arkadaşlar göz atabilir.

• iPad Pro Kutudan Çıkıyor!

Apple Pencil kutudan çıkıyor!

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Emeğinize sağlık gayet iyi olmuş.
  • Beni de ekleyin 32 gb gold. Bazı arkadaşlar uygulamalarda büyük ekranın sorun olacağını yazmış. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve ipad uygulamalarında sorun yaşamadım ancak periscope,yemeksepeti gibi iphone uygulamaları haliyle sıkıntılı ve tam ekran olarak tadını alamıyorsunuz. Oyun ve internetden aldığım zevki ise macbookdan daha iyi diyebilirim.
    Bu arada klavye için logitech'e bakın derim ama bana sorarsanız apple in yeni çıkardığı bluetooth klavye hepsinden şık ve iyi bence.

• Pupa internet sitesine Apple Pencil'lar gelmiş. Aynı gün kargo var, bir tane aldım hemen kritik stoka düştü.

http://www.pupadankapiniza.com/ipad-pro-icin-apple-pencil-pmu3794

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 13 Aralık 2015; 22:57:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Saol hocam 1 adet bende aldım saygılar

• Ben de bugün 32 gb alarak aranıza katıldım. Bir de kılıf aldım Kadıköy Yazıcıoğlu'nun yan pasajından. Pek kaliteli değil ama idare eder fakat uyku özelliği yok. Kapağı açınca uyanmıyor, her seferinde home tuşuna basmak istemiyorum. Ekrana çift dokunarak, tıklayarak veya şekil çizerek uyandırmak mümkün değil mi ( android telefonumda var bu özellik ) ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Ben de bugün 32 gb alarak aranıza katıldım. Bir de kılıf aldım Kadıköy Yazıcıoğlu'nun yan pasajından. Pek kaliteli değil ama idare eder fakat uyku özelliği yok. Kapağı açınca uyanmıyor, her seferinde home tuşuna basmak istemiyorum. Ekrana çift dokunarak, tıklayarak veya şekil çizerek uyandırmak mümkün değil mi ( android telefonumda var bu özellik ) ?

apple larda öyle şeyler olmaz maalesef :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sabah yeni ipadimde webde gezinirken birden hızla başka adreslere bağlanmaya başladı, yeni pencereler açıldı. Sonra ipad inize virüs bulaştı tamamı tıklayın diye uyarı açıldı. Arada applestore açılıyor bir uygulama indirmeye çalışıyor.
    Bunu hem safaride hem chromda yapıyor. Şu an safariyi veya chromu açaraçmaz aynı şey oluyor. Bu mesajı eski ipadimden yazıyorum. Eski ipadimde 3 yıldır hiç böyle birşey yaşamadım. Yeni ipadproyu aldığım gün başıma bu geldi. Ne yapmam lazım?
    Şu an 9.1 yüklü güncelleyip 9.2 yapsam düzelir mi?

• eros68 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten virüs bulaşmış olacağını sanmam. Benim de 3. nesil ipad'imden ekitap indirmek için devamlı girdiğim yabancı bir site var. Ne zaman girsem ekranda bişeyler açılıyor, appstore açılıyor falan. Ben de hiç birşey olmamış gibi açılan pencereleri kapatıp devam ediyorum. O siteye girmezsem herhangi bir sorun yok, yüklenen kitaplara bakmak için 2-3 günde bir giriyorum, şimdiye kadar başka sorun olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 23 Aralık 2015; 14:13:48 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.