Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nimbuzz , nimbuzz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.993
Cevap
250
Favori
477.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır ayrılmıyor...Ön kapak parmak izi bırakıyor ama arka kapak mükemmel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşalar.
    Hediye olarak 32 gb ipad pro geldi. Hediye olduğu için faturası yok. Bunun garantisinin olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
    Teşekkür ederim şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaspuci -- 5 Ocak 2016; 15:44:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaspuci V kullanıcısına yanıt
    cihazdan ayarlar - genel - hakkında kısmından seri noya bakarak
    https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/;jsessionid=qQPsWL0G2XrJq5RZynhdnQc0qFQTHPnp16bwGqhPs6cJpTdBhy6w!915233175 bu adresten sorgulatabilirsiniz

• Teşekkür ederim @murlek
    Eve gidince kontrol edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaspuci -- 5 Ocak 2016; 19:17:04 >
  • merhaba..

beni de ekleyin.. ipad pro 128gb wifi+cellular almis bulunmaktayim.. gumus gri..

konuyu vakit bulunca okuyacagim.. bilgiler icin tesekkurler..

• Benimkide geldi 32 gb space gray.... Harika bir cihaz

• Kaleme de işlevsel çözüm bulunmuş ilk kılıflardan biri. Amazon 40 dolara evinize gönderiyor üstelik:

http://www.switcheasy.com/coverbuddy.php

Tamamlayıcısı, ucuzundan smart cover:

http://tr.aliexpress.com/item/2015-New-Arrival-Hot-Sale-Ultra-Thin-Magnetic-Leather-Smart-Cover-Case-For-iPad-Pro/32546970674.html?

• 3 gündür kullanıyorum... ne pc ne de ultrabook vs... elimden düşmüyor... yanlız neden 32gb aldım diye başımı duvarlara vuruyorum....
  • Cihaz o kadar yüksek çözünürlüğe sahip ki ana ekrandaki geçişlerde bile arkasında iz bırakıyor.
    Aynı anda 2 tane 4K video işliyor ama ana ekranda iz bırakıyor. Dengesiz:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar apple pencil almayı düşünen varsa vatan bilgisayarda hem stok var hemde 389 TL ilk başta 429 TL dediler apple da 399 TL dedim 389 TL düşürdüler 9 taksit aldım hemde stok da haberiniz olsun

• Bende siparişimi verdim an itibariyle hayırlısıyla bekliyorum.

• Videoplayer olarak playerxtreme tavsiye ediyorum. Bütün formatları açıyor. Dts ve ac3 sesleri çözüyor. Altyazıları Türkçe karakterleri sorunsuz gösteriyor. Hatta yeni çıkan x265 hevc mkv lerin bile takılmadan oynatıyor.
    Önce bedava sürümü indirin, get pro deyin, sizden olumlu yorum yapmanızı isteyecek, yapın, geri geldiğinizde yes deyin pro ya kavuşun, güle güle kullanın.

• eros68 kullanıcısına yanıt
    Hele bir de kaldırılmamış olaydı...
  • turuncum kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce kurdum kaldırılmış mı?

TR ve US de yok.
  • turuncum kullanıcısına yanıt
    Bu playerlar Dts ve dolby ac3 ses formatlarını çözmek için lisans ödemek zorundalar herhalde lisansı ödemedi ki kaldırıldı. Ben iyi ki indirmişim. Şimdilik kullanıyorum ama ileride çalışır mı bilemem. Zaman'ında aldığınız bir program ileride Apple Store dan kalkarsa indirmiş olanlar sorunsuz kullanır mı ne olur acaba?

• arkadaşlar 5dk önce ipad pro 128 gb gold birde apple pencil aldım aliexprestende kılıf aldım benim sorum ekran filmmi ile apple pencil kullanılırmı? bir sıkıntı olurmu?

• Alpercoft A kullanıcısına yanıt
    Sorun olmuyor merak etmeyin.

• Benim de aliexpressden aldığım Rock marka cover ve çanta geldi. Coverın uyat uyandır özelliği çok güzel çalışıyor, elimdeki dandik coverda çok zor çalışıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 13 Ocak 2016; 16:42:40 >

İstisnası var mıdır bilmiyorum ama, aldığınız uygulama AppStore'da kaldırılsa bile satın alınanlardan indirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.