Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun, ben olsam bu kadar bile beklemezdim. Geçen her hafta her ay zarar yazıyor cebe. Yeni model haziranda çıkacaksa ohoo kim öle kim kala, Türkiye ekonomisi için haziran çok uzun zaman. Baktınız cezbedici mi? Elinizdeki ürün de değerlenecek satar aradaki farkı verir yine geçersiniz. Şimdi almamak her geçen zaman o aradaki makası daha da açıyor. 39a mı ne almıştım ben de 128gb olanı, saniye düşünmedim alırken.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • CCaGDaSS kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sizin cihazınız da hayırlı olsun. Ben de sizin gibi düşünüyorum. Pazartesiden sonra bu fiyatları ve taksit imkanlarını da bulamayacağız belki. O nedenle alım yapmak istedim.

• Elmanınbüyüsü kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bende M1 12.9 256 gb var o yüzden beklemeye devam. Çıkmasa bile zaten güzel ekranlı , güçlü cihaz var her türlü yetiyor.

• Marksman84 M kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun cihazınız nereden sipariş verdiniz.

• Serkan Sarı kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Apple Store’dan sipariş verdim.

• Arkadaşlar ben de bugün fırsat bulursam iPad Pro almayı planlıyorum. Fakat aklıma takılan bir konu var, cellular + Wi-Fi olarak mı alınmalı yoksa yoksa sadece Wi-Fi yeterli olur mu? Sadece Wi-Fi ile alınan cihazın internet verimi ile cellular olan arasında büyük bir fark var mı? Bu şunun için önemli, cihazı sıklıkla ev dışında kullanma olasılığım olacak. Önemli bir konfor farkı yaratmazsa ben Wi-Fi alacağım fakat cellular olan cihazın internet çekim ve baz istasyonu erişim kapasitesi daha fazlaysa öbürünü de değerlendirmeyi düşünüyorum. Wi-Fi ya da cellular durumuna bağlı olarak hafıza da değişecek gibi (512 gb vs 1 tb).

Kullanım amacım akademik çalışmalar için (doküman hazırlamak, makale okumak vb.) ile iş çalışmaları olacak.

Fikri ya da deneyimi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz?

• kataaay kullanıcısına yanıt

Hocam çekim gücü wifi de farketmez. Cellular olana sim kart takıp 4g olarak kullanabilirsin. Bulunduğun yerde Wifi varsa gerek yok bence. Wifi olmayan yerlerde telefon ile hotspot yaparak internetini kulanabilirsin. Biraz sizin kullanım tipinize bağlı.

Hocam teşekkür ederim dönüşünüz için. Aklıma bir de11 inç ile 12.9 inç olayı takıldı. Mağazaya gidip bakacağım, fark çok olur mu diye.

12.9 alışınca ekran büyüklüğü ve kalitesi olarak insanı çekiyor. Ama daha önce tecrübeniz yoksa çok ayırt edemezsiniz mağazada. Bütçeniz ve kompaktlık sorununuz yoksa 12.9 tercih edin.

Hocam çok yüksek ihtimalle iPad Pro 12.9 inç 512 GB sürüm alacağım gibi (Wi-Fi olanından). Teşekkür ederim dönüşünüz için. Gittim inceledim avmde de. 12.9 ideal olan. Şu an tek ikilemim 1 tb sürüm, onun da sebebi 16 gb olması o sürümün. Geç olmadan karar verip alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 30 Mart 2024; 17:59:46 >
  • Ben de bugün 512 GB, 12.9 inç olan sürümü alarak iPad Pro ailesine katıldım. Pozitif Teknoloji mağazasındaki öğrenci indirimi ile uygun bir bant içinde alabildim. Ürün gelince satıcı ve ürün ile ilgili yorumlarımı da buradan paylaşacağım. Normalde 2024'de gelecek olan OLED sürümünü beklemeyi çok istedim ancak taksitlere gelmesi kesin olan olası sınırlama sonrası risk almak anlamsızdı.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Darısı almayı planlayan, isteyen herkese.

Pt iyidir şüpheniz olmasın geçen ay MacBook aldım kendilerinden öğrenci indirimi ile kargo sorunsuz ve kargo kutusunda çizik dahi yoktu.

• Şaka maka bu taksit kısıtlaması gelecek sanırım hiç olmadığı kadar MacBook, iPhone,iPad satın aldım yazısı gördüm.
    İnsanlar tedirgin alışverişe zorlanıyoruz resmen

• Serkan Sarı kullanıcısına yanıt

Teşekkürler sağ olun hocam. Evet ben de pozitif yorumlar okudum.

Maalesef alttaki mesajınızda dediğiniz gibi, bir nevi alıma zorlandı herkes. Taksit sınırlandırması durumu çok tatsız olacak şayet gerçek olacaksa ki bazı bankalardan SMS'ler gelmiş zaten 1 nisan 2024 itibariyle taksitlendirme politikasının değiştirileceği ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 31 Mart 2024; 0:33:44 >
  • nimbuzz N kullanıcısına yanıt

Dayanamadım aldım iPad Pro'yu. Yarın gelecek. Ekran için heyecanlıyım. :)

Hayırlı olsun. Bence ekran sizi üzmeyecek. Ben size şöyle diyim mağazaya saat almaya gitmiştim. İstediğim kordonu ararlarken tabletlerin yanında takılıyordum, ekranı görünce saati bırakıp tableti aldım :)

😂😂😂😂

Teşekkür ederim. Yarın gelecek cihaz. Çok merak ediyorum ekranı. :)

• Arkadaşlar merhaba 19000tlye 6 taksit ipad air 64gb wi-fi alınır mı sizce ? Fiyatı baya makul geldide danışmak istedim. Yeni ipadlerin tanıtılacağı yok. Hem tanıtılsa bile bu fiyata bulabilir miyim ?

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.