Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
478.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler 4.nesil 11 inç 128gb wi-fi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu salıyı bekleyip duruma göre hafta sonu iPad Pro 12,9 256 GB alabilirim.

Aynı şekilde seçim öncesinde hafta sonu M3 MacBook Air de almayı düşünüyorum.

• Elmanınbüyüsü kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bende planımı mart sonuna göre ayarlamıştım sizin gibi ama bugün bankalardan gelen mesajlar ve Amazon’da stokların hızla azalması planımı bugüne çekti.
    Bakalım önümüzdeki haftalar neler gösterecek bize. Şimdiden hayırlı olsun cihazlarınız.

• Teşekkür ederim. Sizin de cihazınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Bence alarak hata yapmamışsınız. Amazon'da zaten 30 gün içinde iade etme hakkı olması lazım. Sizin iade etme süreniz dolmadan yeni iPad'ler gelir. Olmadı bakar, duruma göre iade eder yeni iPad'e geçer ya da almış olduğunuz iPad ile devam edersiniz.

• Bugün çıkar mı diye bekliyorum ama galiba çıkmayacak.

Bende bakıyorum ama bişey bulamadım Esr sitesine kılıfları yüklemiş onu gördüm.

Apple iPad Pro [ANA KONU]

• Serkan Sarı kullanıcısına yanıt

Bugün mü yüklediler acaba?

Onun detayına ulaşamadım

• Serkan Sarı kullanıcısına yanıt

Apple online mağaza kapanacak mı diye ara ara kontrol ediyorum ama henüz mağaza açık. Bu iş de iyice yılan hikayesine döndü.

• WWDC24 duyurusu geldi, iPad duyurusu gelmedi. Haftaya salıya kaldı herhalde. O da en iyi ihtimalde.

• m3'lü ne zaman gelecek.

• Yaktın bizi Apple... Bugün duyursalardı taksitle bir şekilde alma şansımız olacaktı. An itibariyle o olasılık ortadan kalkmış oldu gibi duruyor, geçmiş olsun Apple iPad Pro [ANA KONU] .

• İpad air 12.9 u bekliyordum tahminlerime göre 35 bin civarında çıkmasını bekliyordum şuan 12.9 ipad pro 41500 taksitli fiyatı nisanda zam gelir mi 2 yıllık ipad proyu almam mantıklı mı beklemeli miyim sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stkgcl kullanıcısına yanıt

Bugün çıksa bile o oled ekranla 50-55 bin TL'den aşağı bir fiyatla çıkmaz bence. Yeni model çıktığı için önceki model de tüm dünyada indirime girer. Biz de tekrar bir zam yer. Ben de henüz alıp almama kararsızlığı içerisindeyim.

• Haziran ayındaki WWDC'ye kalmaz umarım cihazların tanıtımı.

iPad Pro 12,9 tam iki yıllık değil aslında. 2022'nin galiba ekim ayında çıkmıştı. İçindeki işlemci M2. Sizin almayı planladığınız cihazın içinde de M2 olacak, M3 değil. Sizin almayı planladığınız cihaz çıktığında 41500 TL'nin üstünde olur mu ona bir şey diyemiyorum ama 6. nesil iPad Pro 12.9 her halükarda o cihazdan daha iyi bir cihaz olacak. Eğer 41500 TL ödeme yapmak sizin için sorun değilse iPad Pro'yu alın derim ben.

• eoktay kullanıcısına yanıt

şuan 1100 dolar civarında 12.9 pro yeni gelecek cihaz 900 dolar civarında gelir diye tahmin ediyordum air olduğu için daha ucuz olabilir bende nisana girmeden karar vericem

Pardon hocam air demişsiniz. 12.9 u görünce direkt pro modeli sandım. Tabi air daha uygun olur.

Evet ikisinin de ekranı ve m2 çip tamamen aynı olacak gibi şuanki pronun gelecek airdan + sı - si ne olabilir tahminleriniz var mı acaba çünkü gelecek ay yine zam yerse air 40bin taksitsiz air almaktansa şuan 41500 e pro taksitli almak da mantıklı olabilir

Hocam 12.9 pro mini led ekrana sahip, yeni çıkacak 13 air'in mini led gelme ihtimali ile ilgili ben bir söylenti dahi görmedim. 60 hz led ekran olacaktır air in ekranı.

• 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.