Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Marksman84 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.004
Cevap
250
Favori
477.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İpad pro almayı düşünüyorum. Bending / bükülme sorunu çözüldü mü? Yeni serilerde problem var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vualp kullanıcısına yanıt
    Hayır çözülmedi. Yeni serilerde bu durum var sadece zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: adt1

Herkes selam,
    iPad Pro 11 için kalem almak istiyorum. Sahbnden’de 500tl civarında satılan 2. Nesil kalemler var. Kutusuz gönderileceği söyleniyor.
    Bu kalemler hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer performans olarak iyiyse aliexpress vb sitelerden bulabilir miyiz?
    bu soruya ek olarak:

xiaomi telefonumun kutusundan çıkan type-c kulaklık dönüştürücüsü iPad 11”de çalışmadı. illa apple’ın Dönüştürücüsünü mü almak zorundayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adt1 -- 21 Mart 2019; 4:13:29 >
  • herkese merhaba, kısa kısa durumum hakkında bilgi vereceğim,
    *i5 4.nesil işlemcili 7 yıllık laptopum + mavic air ve fuji x-t20 aynasız makinemle 4k çekimlerim var+devam ediyor. çekimler hobi-anı ağrılıklı. mevcut bilgisayarımla 4k video editleri işkence gibi birşey.
    *video edit için mac pro çok düşündüm ama işimi görecek bir model 10bin üzerinde. windowslu laptoplarda yine 7-8bin civarı.

youtube da izledim, video render için 19 dolarlık lumafusion yazılımı ile akıcı rahat düzenlemeler yapılıyor. işlemcisi güçlü ipad pro 10.5 64gb'ı 3300tl'ye almak( sd kart okuyucu + klavye yazılım vs ile 4500 tl civarını bulacak) video edit ağırlıklı kullanmak mantıklı olur mu?
    Son olarak video edit işleminde klavye mi yoksa kalem mi kullanmak daha pratik olur?
    teşekkürler.

• wntln kullanıcısına yanıt
    Ağır edit yapıyorsanız bir süre sonra sürekli ekrana dokunmak zorunda olmak çok yorar insanı, buda göz önünde bulundurulmalı.

• wntln kullanıcısına yanıt
    Luma aktif olarak kullanıyorum 4k da sorunsuz çekilde işleme yapıyor benimde kullanımım sizinkine benzer şekilde Kalem almayı düşünüyorum sürekli dokunmak yerine işinizi görecek bir ürün .
  • arkadaşlar ipad pro 2.nesil 12.9" ve 120hz kalem 4000tl 'ye ikinci el bulabiliyorum ne dersiniz nasıl fiyat? sırf procreate gazına alıp çizim yapmak istiyorum tabi diğer uygulamalarda cabası... alınır mı bana fikir verin :)
  • I am paris kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından alınan ipad pro'da telefonlarda ki gibi kayıt problemi var mı ? Detaylı bir bilgi verebilir misiniz ? Bende almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar iPad için Apple Pencil aldım. (1.nesil).

Kalemi kullanmadığımız zaman kapatıyor muyuz? Yoksa kendi mi kapanıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple kapatmaya gerek yok diyor ama şarjı bitiyor kapatmayınca. Kullanmadığınız zaman tabletin bluetooth’u kapatırsanız kalem de kapanıyor.

• Apple mantığına hoşgeldiniz. Kapanmıyor o lanet kalem, her seferinde bluetooth kapatmanız gerekiyor kapatmak için. Haliyle bitik pille sınıfa geldiğinizde 12.9 ipad + kalemi şarj edeyim dediğinizde 3km yer kaplıyorsunuz felan. Ah Apple ah. Bide tasarım harikasi diyorlar bayılıyorum. :)
  • Hexaeba H kullanıcısına yanıt
    Eğer lte li model ise yanı hücresel varsa evet kayıt ettirmeniz gerek.
    Ama sadece wifi modelini alırsan kayddettirmene gerek yok.
  • 11 inch Pro model alıp bükülme sorunu yaşayan var mı arkadaşlar, ikilemde kaldım elimde ilk çıktığı zaman aldığım ipad air 2 var ve memnun sayılırım, ipad pro 11 inch modele geçip geçmeme konusunda kararsızım, eğer alırsam yine uzun bir süre değiştirmem ve bu sefer apple pencil ve smart folio kılıfıyla beraber almayı düşünüyorum, belki de işin cezbeden kısmı burası, ipad air 2 ile bunları yapamadığım için :), ama dediğim gibi uzun zamanlı kullanacağım bir cihaz olacağı için bükülme sorunu yaşamak da istemiyorum neticede çok pahalı bir ürün, daha önce de 6 plus'ım vardı o da bükülme haberleriyle çok konuşulmuştu ama benim telefona herhangi bir şey olmadı yani o yönden iyi, dikkatli kullanırım, 11 inch iPad Pro kullanıcıları varsa yorumlarını bekliyorum ne yapmalıyım yeni modeli mi beklemeliyim yoksa 11 inch olanı mı almalıyım?
  • eternalsun kullanıcısına yanıt
    Ayni satin almayi 1 ay kadar once yaptim (ekstra olarak klavye ile 4500e geldi ikinci el), kesinlikle tavsiye ederim. Procreate'i 13 lira iken almistim, harika uygulama. Yillardir yeni guncellemeler geliyor. Simdi yeni guncelleme ile yazi ekleme gelecek nihayet. Cizime yatkinsaniz ve/veya tutkuluysaniz insanin cizesini getiren bir cihaz. Butun islerimi iPad'de yapiyorum artik, masaustumu acmiyorum bile. Alin gitsin :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Klavye kalem ve 12.9 pro2 4500 cok iyiymis keske banada o sekilde denk gelse :)

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    Biraz uğraşın hocam, ben baya ilan baktım, şansa denk geldi biraz da. Klavye olmasa da olabilirdi aslında, bluetooth klavyem var. Ama böyle tabii rahat oluyor, tablete bağlı direk her yere götürme kolaylığı var. Bir de çizim yaparken daha sağlam duruyor klavye modunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Ipad pro 11 inç ile aranıza katıldım. Kalem ile ilgili size danışmak istediğim bir konu var. 2. Nesil kalemler çok pahalı geldi. Daha az maliyetli yakın performansta tavsiye edeceğiniz kalem var mı.

Ek olarak ekran koruyucu, kılıf klavye gibi tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.

Selamlar

• Selam herkese. Ben de 11 inç 64 gb modeli ile aranıza katıldım. Klavye ve kalemi de mecburen aldık.
    Önereceğiniz uygulamalar var mıdır?
  • baranoncel kullanıcısına yanıt
    Klavye ve kalemi ne kadara aldınız hocam

• emrecanbabaa E kullanıcısına yanıt
    Hepsi 8100 gibi bir rakama denk geldi.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.