Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.987
Cevap
250
Favori
477.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun güle güle kullanın bükülme konusu hakkında ne düşünüyorsunuz ürünün dıştan görünüşü size sağlamlık hissi veriyor mu ya da şöyle sorayım çantanıza atıp gün boyu gönül rahatlığıyla cihazı unutabilir misiniz yoksa aklınız sürekli orada kalır mı bir şey olur mu acaba diye? benim şu an mevcut kullandığım ipad air 2 var ondan 11 inç Pro'ya geçilir mi?
  • 4.5.6 kullanıcısına yanıt
    Ben olsam 10.5 düşünürdüm. Bükülme olayı büyük sıkıntı.
    Hali hazırda 10.5 64 Wifi kullanıcısı olarak gayet yeterli buluyorum cihazı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    siz de haklısınız gerçekten 10.5 de güzel bir cihaz lakin iphone 6 plus için de hep bükülüyor deniliyordu 6 plus'ı 4 sene sıkıntısız bir şekilde kullandım neticesinde amaç cihazı kullanmak, ondan faydalanmak değil de ortasından bükmek ise tabii ki bükülür eğer bu 11 inçlerdeki sorun çok ciddi değilse hem yeni kasa olmasından dolayı, +1 sene güncelleme desteği ve uzun süreli kullanmayı düşündüğüm için 11' modele daha yakınım, kullanan arkadaşların cihazla ilgili yorum ve tecrübelerini bekliyorum ipad air 2'den geçmeye değer mi?
  • 4.5.6 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Bükülme olayını hiç bilmiyordum. Henüz yoğunluktan cihazı açamadım henüz. Kullandıkça buradan tecrübelerimi paylaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrecanbabaa E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler şimdiden yorumlarınızı merak ediyorum! :)
  • Ipad'i ekran koruyucusuz kullanan çizer arkadaşlar var mı? Kılcal çizikler çabuk mu oluşuyor?
  • 10.5 pro ile 11 arasinda kaldim...

11 5.600 civari.... ama 10.5 4g 4.200 buldum 4g olmasi sebebi ile fiyat da iyi 10.5 almak mantikli degilmi

diger sorum 4g kayit ettirmek gerekiyormu gg bir saticidan buldum .... yurtdisi iphonelar gibi kayit sorun vs olurmu bu cihazda

• catik kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı ise IMEI'si oluyor ve kayıt gerekiyor, yoksa normal iPad gibi olur. Ben 11 tavsiye ederim, farka değer.

• Arkadaslar bende 12.9 2. Nesil ile araniza katildim cizimler harika oluyor cok keyifli.

• samsung p 580 modeli 1.400
    p 587 4g simli model 2.000

s pen ıle kullanım var apple pencıl gıbı olmasada oldukca ıs gorur gıbı

ama sacmalmıs mı olurum... 4.000 tl i pad pro ve 5.500 ipad 11 mi alsam

cıddı fıyat farkı var kaldım karar veremıyorum
    Çizim icin ipad pro 12.9 al gec derim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Çizim icin ipad pro 12.9 al gec derim :)
    7000 tl ver gec diyorsun :)
    İkinci el 4500e kadar bulunabiliyor :)

7 verme aman :)

• Yaxis kullanıcısına yanıt
    Bükülme olayı sıkıntı tabi ama bence fazlaca abartılıyor gibi.Çantanın içinde iken kaç kişi günlük hayatta çantaya baskı uygulayacak çantanın sıkışacağı (?) şartlarda yaşıyor.Yani mesela otobüs metroda çantanın üstüne oturarak mı yolculuk ediyorsunuz

Normal olarak ekstra gözünde bir yerde durursa niye sıkıntı olsun ki ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Tabii ki öyle seyahat etmiyorum ama aktif olarak her gün tableti derslerimde kullanıyorum, çantamda sadece tablet olmadığı zamanlar oluyor, ve diğer eşyalarım bazen tablete baskı yapıyor haliyle. Redditte bana benzer 2 kullanıcı yorumu okumuştum 11' lik modelin çantada diğer eşyalar ile taşındığında baskı sonucu biraz büküldugunu. O nedenle biraz 11' iPad Pro önyargısı oluştu gözümde.
    Tabi yeni alacak biri en yenisi olsun, daha çok güncelleme daha uzun ömür diyebilir ve bu argümanında haklıdır da. Ama ben 10.5' kullanıyorum, performansindan ve hala Jack girişine sahip olmasından gayet memnunum. Bana göre 10.5' ve 11' arasında çok fark yok. Dolayısıyla bir alt modeli olan 10.5'lik Pro'nun tercih edilmesini, geri kalanının ekipmana harcanmasını hatta temiz bir ikinci elinin ekipmanları dahil şekilde alınmasını tavsiye ediyorum.
    Şahsi fikrim olduğu için katılmayabilirsiniz ama ekonomimizin durumunu göz alarak ben en hesaplı şekilde en performanslı ürünün alınması taraftariyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Tabii ki öyle seyahat etmiyorum ama aktif olarak her gün tableti derslerimde kullanıyorum, çantamda sadece tablet olmadığı zamanlar oluyor, ve diğer eşyalarım bazen tablete baskı yapıyor haliyle. Redditte bana benzer 2 kullanıcı yorumu okumuştum 11' lik modelin çantada diğer eşyalar ile taşındığında baskı sonucu biraz büküldugunu. O nedenle biraz 11' iPad Pro önyargısı oluştu gözümde.
    Tabi yeni alacak biri en yenisi olsun, daha çok güncelleme daha uzun ömür diyebilir ve bu argümanında haklıdır da. Ama ben 10.5' kullanıyorum, performansindan ve hala Jack girişine sahip olmasından gayet memnunum. Bana göre 10.5' ve 11' arasında çok fark yok. Dolayısıyla bir alt modeli olan 10.5'lik Pro'nun tercih edilmesini, geri kalanının ekipmana harcanmasını hatta temiz bir ikinci elinin ekipmanları dahil şekilde alınmasını tavsiye ediyorum.
    Şahsi fikrim olduğu için katılmayabilirsiniz ama ekonomimizin durumunu göz alarak ben en hesaplı şekilde en performanslı ürünün alınması taraftariyim.
    Şimdi çanta var çanta var.Mesela benim kullandığım çantanın hem macbook hem tablet gözü var ve iki tarafta dolgulu.Bizim insanımız genelde çantaya ne o kadar vereceksin falan der ama çok önemli."sizin için yazmadım"

Kullananların nasıl kullandığı önemli.Adam yatarken yanına alır sabah bir bakar yamulmuş.Mesela İpad MİNİ 2 var.Bazen yatarken alırım.sabah yine bir şey olmuyor ama bunu alırsam yapmam böyle bir şey tabi.

Fikirler önemli tabi.Katılıp katılmamak şahsi mesele.

Donanım olarak pek aman aman fark olmasa da bence 10.5 serisinin kalemi ile bu yeni serinin kalemi ergonomisi daha farklı.Her şeyden önce şarj ederken bile çok daha rahat.sırf bu fark için bile yeni modeli alırım.Yoksa 10.5 benim tercihim olurdu.Yani bence İpad Pro kasasının yamulma ihtimali 10.5 serisinde kalemi şarj ederken hem cihaza hem kaleme bir şey olma ihtimalinden çok çok daha az.Kalemi öyle dik olarak ucunda şarj etmek daha riskli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

7000 tl ver gec diyorsun :)

Alıntıları Göster
    Bende sıfır gibi 3.750 TL'ye var gel al diyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Selam forum dostari. Gecen hafta ipad pro aldim 11 inch olandan. Apple storedan da smart cover aldim apple urunu fakat soyle bir sorun var. Ters tutunca ortasi yorgan kilifi gibi aciliyor. :)) sanki manyetikleri iyi tutmuyor gibi bu normalmi acaba?? Forografda gozukuyor. Ona gore degisim isteyecegim. Tesekkurler

3 ay olmuş hemen hemen..Nasıl memnun musunuz ? Sadece İpad Pro 3.nesil modeli için bir başlık yok dolayısı ile bu konuda hangi İpad Pro için yorumlar var karışıyor.

Cam koruyucu taktınız mı ? Başka kılıf baktınız mı almadan önce ,klavye hangi modeli kullanıyorsunuz gibi gibi..

• Arkadaşlar son nesil iPad Pro için typce kulaklık dönüştürü bulan var mı ? Bugün 20 yerde demedim dönüştürücüler desteklemiyor.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Selamlar ;

Evet memnunum fakat kendime göre çünkü ben bunu seyehatlarımda yanımda olsun diye aldım. Eski promu sattım bunu aldım onuda o ara USA da tatilde olduğum için aldım.Sizin işinizi ne yönde etkiler o size bağlı tabiki.
    Şimdiye kadar hiçbir ipadime ve iphonuma cam koruma yaptırmadım.Ali exprestende kılıf aldım orjinal apple'ın kendi sitesinden hem normal hemde red serisi kılıf kullandım.Bu kullandığım kılıf apple storeden aldım.Arka tarafı tutan taraf cihazı içine almıyor.Sadece manyetiklerden düz tutuyor.Arka taraf düz olduğu için zaman zaman kayma yapabiliyor.
    Klavye ve kalem kullanmıyorum.Klavyeli kılıfa baktım ama ihtiyacım yoktu

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.