Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.004
Cevap
250
Favori
477.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: palmbeach

quote:

Orijinalden alıntı: Vedpla

Selam ipad için exceli deneyen oldu mu ? Formül girme vesaire açısından windows ve mac osx gibi mi ?
    Eğer fark yok ve ciddi ciddi çalışıyorsa çok güzel olur

Office 365 for iOS aynen dediğiniz gibi çalışıyor... iPad oluypr sanki bir laptop. Hemde ufak be hafif. Çok da süratli.

Alıntıları Göster
    Peki VBA kullanılabiliyor mu ios bi cihaz ciddi ciddi bunu yapabiliyorsa notebookların sonu geliyor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vedpla V kullanıcısına yanıt
    iPad ile excel'de ciddi bir iş yapamazsınız. Basit worksheet ancak.
  • Arkadaşlar bu yeni modeller için bir şey soracağım.

Şimdi benim İpad Mini 2 var.Şarjı bataryası artık malum..4 yıl oldu.

Bu son modellerin batarya kalitesi de bunlar gibi mi olacak ?Yani ben 7.000 lira verip İpad Pro alsam 4-5 yıl sonra 4 saate mi inecek süresi ? Soruyorum çünkü pilleri daha kaliteli uzun ömürlü mü yapıyorlar artık bunu öğrenmek istedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

iPad ile excel'de ciddi bir iş yapamazsınız. Basit worksheet ancak.
    Bi umutlanmıştım ama öyleymiş hafif ve yeni prolar çok güçlü cihazlar ama platform olayı bitiriyor çoğu konuda keşke osX ile gelebilseler..

• palmbeach kullanıcısına yanıt
    Hocam bir gelişme var mı? Hala bekliyoruz.

• Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır süren MBP mu? iPad mi? soruma sonunda yanıt bularak sıfır bir MBP veya iPad Pro yerine, ikinci el ve güçlü bir 2015 MBP Retina 15" aldım. Ayrıca yanında kalem ve smart keyboard da dahil olmak üzere oldukça uygun bir fiyata 2. nesil ve 3 aylık bir iPad pro 12.9" alarak konuyu kapatmış bulunmaktayım.

Sizlere akıl danışmak isterim. 12.9" için, smart keyboard ile uyumlu arka kapak olarak tavsiyeleriniz neler olabilir? Ayrıca ekran koruyucu olarak da yine kalem hissini etkilemeyen hangi koruyucuyu alabilirim? (f/p ürünü olması önemli tabi)

Ayrıca "Paperlike" olarak geçen ve gerçek kağıt hissiyatı veren ekran koruyucular da var. Hiç deneyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Universia -- 24 Aralık 2018; 16:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Universia

Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır süren MBP mu? iPad mi? soruma sonunda yanıt bularak sıfır bir MBP veya iPad Pro yerine, ikinci el ve güçlü bir 2015 MBP Retina 15" aldım. Ayrıca yanında kalem ve smart keyboard da dahil olmak üzere oldukça uygun bir fiyata 2. nesil ve 3 aylık bir iPad pro 12.9" alarak konuyu kapatmış bulunmaktayım.

Sizlere akıl danışmak isterim. 12.9" için, smart keyboard ile uyumlu arka kapak olarak tavsiyeleriniz neler olabilir? Ayrıca ekran koruyucu olarak da yine kalem hissini etkilemeyen hangi koruyucuyu alabilirim? (f/p ürünü olması önemli tabi)

Ayrıca "Paperlike" olarak geçen ve gerçek kağıt hissiyatı veren ekran koruyucular da var. Hiç deneyen oldu mu?
    Ne kadara aldınız 2. Nesil ipad ve aksesuarlarını?

• Eddard E kullanıcısına yanıt
    Nakit 5.250 idi. Akasya Apple’dan alınma set. Eylül gibi almış önceki sahibi. Mağazada vade farkıyla 12 taksit yaptık. 5.700 civarına geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morhipodan ipad pro 11 almayı düşünüyorum. Daha uygun fiyatlı yer var mıdır? 5299tl orada.
  • faraklit F kullanıcısına yanıt
    https://www.ckelektronik.com/apple-yeni-ipad-pro-wi-fi-64gb-11-tablet-uzay-grisi-mtxn2tua

ÇK Elektronik adlı bir mağazada 5000₺ olarak görünüyor. Mağazanın adını hiç duymasam da müşteri hizmetleri numarasının 850 ile başlamasından güvenilir gibi geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • champlain C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ama hiç güven vermedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DUYURU:

2018 Model 3. Nesil 11 inch ve 12.9 inch iPad Pro'larım Wifi + Cellular Modelleri de Apple Store'da bugün satışa çıktı.

Merhaba, bende de ilk nesil iPad Pro var 12.9 inç olan modelden.

Bizim evde de iPad sadece ve sadece eğlence amaçlı kullanılır.

Video, oyun ve kızımın çizgi filmleri 😎😎

• quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Hocam bir gelişme var mı? Hala bekliyoruz.
    EVET VAR. Wifi + Cellular modeller bugün Apple Store'da satışa çıktı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palmbeach -- 28 Aralık 2018; 20:2:11 >
    Gördüm aldim hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Gördüm aldim hemen
    Hangi Model Ekran Depolama alanı?

Güle Güle Kullan iyi seneler

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Merhaba, bende de ilk nesil iPad Pro var 12.9 inç olan modelden.

Bizim evde de iPad sadece ve sadece eğlence amaçlı kullanılır.

Video, oyun ve kızımın çizgi filmleri 😎😎
    Arkadaşım istediğin amaçla kullanabilirsin para senin... Bana açıklama yapmana gerek yok. İstersen üzerine çay bardağı koyup iPad'ini tepsi niyetine bile kullanabilirsin

12.9 siyah cellular 256gb aldım. Bana 256 yetiyor ancak cizim icin diger iPad küçük kalıyor.

• soulmate kullanıcısına yanıt
    Süper seçim

• 2 defa tek şarj edilmiş, %100 batarya sağlığı olan bir ipad pro 10.5 buldum. Cihaz teknosa demo ürünü, 24 ay garantili ve Rose Gold. Fiyat olarak 2750 TL iyi mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 11 Ocak 2019; 20:37:0 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.