Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni iPad Pro'ların Wifi + Cellular modelleri neden hala Apple Store'da STOKDA YOK gözüküyor?

Wifi + Cellular modellerinin ne zaman satışa çıkacağı işe ilgili bir bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. iPad alacağım için aksesuarları inceliyorum fakat aklıma bir konu takıldı. Klavye bağlamak için sadece iki seçeneğimiz mi var?

1) Apple smart keyboard veya smart keyboard folio
    2) Bluetooth bağlantılı klavyeler.

Ben bluetooth bağlantısı olmadan apple’ın sistemiyle farklı bir marka klavye bağlayamaz mıyım? Araştırdım hiç böyle ürüne denk gelmedim...

Bilgisi olan varsa beni aydınlatsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • palmbeach kullanıcısına yanıt
    Ben de bir süredir bekliyorum. Gelsin artık.

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    Smart Keyboard için özel o sistem, başka bir klavye kullanamıyor.
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    iphone’da olsa bu sistem çinliler hemen çakmasını çıkarırdı, ipad’leri umursamıyorlar sanırım :)

Teşekkürler hocam, hayal kırıklığına uğradım, çok ihtiyaç duyarsam bt klavye alırım.

Bilginiz var ise bir soru daha sorayım, bt ile mouse bağlayabilir miyiz; bt ile mouse+klavye aynı anda bağlayabilir miyiz? Merakımdan soruyorum çok abes bir istek olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

Selamlar. iPad alacağım için aksesuarları inceliyorum fakat aklıma bir konu takıldı. Klavye bağlamak için sadece iki seçeneğimiz mi var?

1) Apple smart keyboard veya smart keyboard folio
    2) Bluetooth bağlantılı klavyeler.

Ben bluetooth bağlantısı olmadan apple’ın sistemiyle farklı bir marka klavye bağlayamaz mıyım? Araştırdım hiç böyle ürüne denk gelmedim...

Bilgisi olan varsa beni aydınlatsın.

Apple ın klavyesi bana göre tamamen saçmalık. Hem 750₺ vereceksiniz ama klavye ile tableti dik kullanamayacaksınız onun yerine Bluetooth klavye bana göre çok çok daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben dahil binlerce iPad Pro kullanıcısının en büyük isteği mouse bağlayabilmek hocam. Normal olarak mümkün değil. iOS 10'da cihazınız varsa jailbreak ile ancak mümkün. Apple inat etti süründürüyor güzelim tableti iOS gibi bir OS ile.
    iOS harika bir işletim sistemi de insanları kısıtlaması, şartlaması ciddi anlamda sinir bozucu.

iOS telefonlar için harika bi işletim sistemi hocam. iPad'i, heleki profesyonel olarak satılan iPad Pro serisini ancak uzatılmış bi iPhone yapıyor. Laptop replacement olarak reklamı yapılan bir tabletin iOS tarafından bu kadar kısıtlanması komik ne yazık ki.
    Hocam duygularıma tercüman olmuşsunuz. 6bin liraya gidip ipad pro 11 alacağıma XS Max alsam işime daha çok yarar diye düşündüm. Çünkü dediğiniz gibi ipadler büyük iphone gibi. Tabi ki profesyonel anlamda öndedir ipadler fakat bu fark aşırı şekilde değil.

• Yeni Gelişme:

Apple'dan yetkili biriyle görüştüm, Wifi + Cellular Model yeni model iPad'ler Türkiye'ye gelmiş, ancak şu anda IMEİ numaraları kayıt ediliyormuş.. Bu işlem bittikten sonra piyasaya sürülecekler...

• quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Ben de bir süredir bekliyorum. Gelsin artık.
    Yeni Gelişme:

Apple'dan yetkili biriyle görüştüm, Wifi + Cellular Model yeni model iPad'ler Türkiye'ye gelmiş, ancak şu anda IMEİ numaraları kayıt ediliyormuş.. Bu işlem bittikten sonra piyasaya sürülecekler...

Belki bir haftaya kadar gelir

• Alacaklar 2.nesil pro alsın arkadaşlar, yeni çıkan 3.nesil evlere şenlik. Uygulamaların hiç biri tam ekran boyunu olmuyor, ekran daralıyor bütün uygulamalarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: I am paris

Alacaklar 2.nesil pro alsın arkadaşlar, yeni çıkan 3.nesil evlere şenlik. Uygulamaların hiç biri tam ekran boyunu olmuyor, ekran daralıyor bütün uygulamalarda.
    Bu yeni birşey değilki, farklı boyuta sahip ekranlı yeni model bir iPhone veya iPad çıkınca ilk aylarda her zaman bu sorun oluyor...

Programcılar hızla güncellemelerle bunu düzeltiyorlar..

• Selam ipad için exceli deneyen oldu mu ? Formül girme vesaire açısından windows ve mac osx gibi mi ?
    Eğer fark yok ve ciddi ciddi çalışıyorsa çok güzel olur
    Hiç sanmıyorum hocam... 2.nesil ipad pro 12.9 kullanıyorum, eşime hediye de ipad pro 12.9 aldım yurt dışından şuan oyunların tümü dar ekran, uygulamaların bir çoğu dar ekran. 2.nesil'i ilk çıktığında alanlardanım böyle bir olay görmedim yaşamadım, lakin 12.9'a uyumlu olarak facebook uygulaması bile yaklasık 1 2 hafta önce çıktı :) sinir bozucu birşey gerçekten. Hala 12.9 ile uyumlu uygulama sayısı yok denedek kadar az, şimdi de dar ekran olayı çıktı. Kimse rahatsız değil mi bundan acaba anlamadım gitti, güncellemeler ile düzelir umarım ama oyun oynarken inanılmaz keyif kaçırıcı bir durum 2.nesil tam ekran olurken bunun dar ekran olması köşelerden çok tuhaf, düzelebilecek birşey lakin birşeyler eksik belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: I am paris

Hiç sanmıyorum hocam... 2.nesil ipad pro 12.9 kullanıyorum, eşime hediye de ipad pro 12.9 aldım yurt dışından şuan oyunların tümü dar ekran, uygulamaların bir çoğu dar ekran. 2.nesil'i ilk çıktığında alanlardanım böyle bir olay görmedim yaşamadım, lakin 12.9'a uyumlu olarak facebook uygulaması bile yaklasık 1 2 hafta önce çıktı :) sinir bozucu birşey gerçekten. Hala 12.9 ile uyumlu uygulama sayısı yok denedek kadar az, şimdi de dar ekran olayı çıktı. Kimse rahatsız değil mi bundan acaba anlamadım gitti, güncellemeler ile düzelir umarım ama oyun oynarken inanılmaz keyif kaçırıcı bir durum 2.nesil tam ekran olurken bunun dar ekran olması köşelerden çok tuhaf, düzelebilecek birşey lakin birşeyler eksik belli.

Sanırım evde 2 tane 12.9 iPad Pro var ve ikiside temel olarak oyun veya eğlence amaçlı kullanılıyor... Şaşırdım doğrusu, ilk defa böylesine pahalı ve profesyonel cihazları bu tür amaçlar için kullanan gördüm.

Ben farklı amaçlar için, birşeyler üretmek için kullanıyorum ve memnunum, ama tabii eğlence/sosyalleşme amaçlı pek kullanmadığım için ekran sorunlarını sizin kadar bilemiyorum, doğrudur söyledikleriniz...

Oyun için Xbox, Playstation, Android, Windows platformları daha iyi seçimler değilmi, hem kütüphaneleride çok zengin. Apple, oyun açısından diğer platformlara göre daha zayıftır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palmbeach -- 21 Aralık 2018; 0:25:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vedpla

Selam ipad için exceli deneyen oldu mu ? Formül girme vesaire açısından windows ve mac osx gibi mi ?
    Eğer fark yok ve ciddi ciddi çalışıyorsa çok güzel olur

Office 365 for iOS aynen dediğiniz gibi çalışıyor... iPad oluypr sanki bir laptop. Hemde ufak be hafif. Çok da süratli.

Hocam ben uygulama sorunu bildirdim, yoksa bu aletler oyun aletleri değil kaldı ki her oyun oynanmıyor koca dokunmatik alette zaten :)) coğunlukla şirkette ofiste kullandığımız çihaz bunlar lakin uygulamaların çoğu dediğim gibi uyumlu değil 12.9'a. Yoksa sıkı bir ps4 oyuncusuyumdur ✌🏼

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.