Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende TTmobil var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torice

Bende TTmobil var.

Kontörlü mü ikiz hat mi biraz daha açar misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peşin fiyatına 3 taksit yapıyor ama sadece 4 banka için geçerli Apple in sitesinde biraz karistirirsaniz hangi bankalarla anlaşmalı olduğu yazıyor. Ben bütün hepsini araştırdım Türkiye de üstüne her yer vade farkı koyuyor. Apple a göre kat kat pahalı oluyor. Hele kalemde alırsanız 300-400 TL fark ödemiş oluyosunuz. Belki daha bile fazla. Eğitim indirimi olan pt den bile alsanız aynı duruma geliyor malesef. 6 taksit gerçekten hiç bitmiyormus gibi geliyor biraz diğer şeylerden kısıp peşin fiyatına 3 taksit yaptırmak çok daha mantıklı geldi bana

• Öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum. Son zamanlarda Notability uygulamasını kullanınca cihazın çok ısındığını buna mukabil şarjı da çok çabuk bitiyordu. Yanlış anlaşılma olmasın başka uygulamalarda böyle ısınma sorunu olmuyor. Biraz araştırma yapınca Notability uygulamasının kafasına göre yedekleme yapmasından kaynaklandığını fark ettim.

1. Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.
    2. "Notability" ye dokunun. (iPad'te, bu sol sütunda bulunur.)
    3. Güvenli Mod etkinleştirmek için dokunun.

Bu adımları yapınca uygulama stabilleşiyor. Tabi ki feragat edilen bir çok özellik oluyor ama benim gibi işiniz bittikten sonra yedekleyip ısınmayı ve şarjı dert ediyorsanız bu şekilde uygulamayı stabil yapabilirsiniz.

Başka önerileriniz olursa bekliyorum. Sağlıcakla kalın :)

• icewavee İ kullanıcısına yanıt
    TTmobilde ikiz hat yok benim bildiğim. Turkcell de var o sanırım. Benim kullandığım 10gb 19₺ olan data hattı için olan tarifesi.

• Arkadaşlar nakit ihtiyacımdan dolayı 2haftalık ipad pro 11" 2020 + apple pencil 2.nesil + airpods 2.nesil(airpods kutusu açılmamış) satıyorum.
    Daha ilana koymadım.

• saide26 kullanıcısına yanıt
    Fiyat yazın hocam buraya.

• Aşağıdaki ekran koruyucu ipad pro 11 inc içindir. Ön kamera ve ön sensörlerin bulunduğu yer hariç full kaplamadır. Sağlam üründür kendim de kullanıyorum. İlgilenen olursa pm atabilir. Fiyat 50 TL'dir kargoyu ücretsiz yaparım. Elimde stok var. Ürün kaliteli bir ürün. Bilginize.

• App store'da indirim olur mu acaba ya da öyle bir başlık var mı? Aklımda bir kaç program var da, bu hafta içerisinde indirime girer mi diye bekleyip ona göre almak istiyorum.

• Selamlar amerikadan gelirken yanımda cihaz getirebilirim eğer talep olursa

• hannibal66 kullanıcısına yanıt
    Faydalı bilgi için teşekkürler benim de dikkatimi çekmişti bu durum.

• Keyless K kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam. Faydalı olduysa ne mutlu bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: saide26

Arkadaşlar nakit ihtiyacımdan dolayı 2haftalık ipad pro 11" 2020 + apple pencil 2.nesil + airpods 2.nesil(airpods kutusu açılmamış) satıyorum.
    Daha ilana koymadım.

Fiyat nedir hocam?

• Yav arkadaşlar bu cihazı ben bereden bulucam hüçbir mağazada 11 inc 128 gblık versiyonu yok kafayı yiyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muro1234321

Yav arkadaşlar bu cihazı ben bereden bulucam hüçbir mağazada 11 inc 128 gblık versiyonu yok kafayı yiyeceğim.

Hocam Teknosa.com da silver var cihaz.İstanbul içinde 12 ye kadar sipariş verdiğinizde aynı gün teslim ediyorlar.Ben bu şekilde almıştım.

Edit: Cellular + Wi-Fi cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 23 Kasım 2020; 22:55:18 >
  • muro1234321 kullanıcısına yanıt
    Troy mağazasında vardı hocam bu sabah. Hala var mı diye kontrol edebilirsiniz.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Hocam Ankarada yaşıyorum. Direk mağazadan gidip elime alayım cihazı eiyorum ama maalesef bulamadım. Teknosada göremedim ben 7500 tl ye olan wifi li versiyonunu.

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    Hocam şehir dışına sürekli git gel yapıyorum evde olamıyorum internetten sipariş veremiyorum o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: muro1234321

Hocam Ankarada yaşıyorum. Direk mağazadan gidip elime alayım cihazı eiyorum ama maalesef bulamadım. Teknosada göremedim ben 7500 tl ye olan wifi li versiyonunu.

Cellular Wi-Fi modeliymiş hocam.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bu kadar stok sıkıntısı yaşanması çok garip

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.