Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.004
Cevap
250
Favori
477.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Beasus kılıf almak istiyorum ama piyasada stok yok. Bu sitede var ama çok ucuza satıyor 200tl. Nasıldır bilen var mı

https://mobil.akilliphone.com/incele/baseus-ipad-pro-11-inch-pu-deri-manyetik-kapak-kilif-101177

Hocam o satmıyor almayı denedın mı:). 3 aydır fıyat dolars baglı degısyor ama stok yok

cok kalıtelı kılıf trendyoldan 280 denk getrdım 50 de bonus ındırö yaptı 230 almıs bulundum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• catik kullanıcısına yanıt

Doğru hocam satın al diyince stok yok dedi.

iyi fiyata almışsın baya şimdi 380 civarı. Bunu avm mağazalarda satan bi yer var mı? Trendyol geç getirir şimdi

• Equalizer programı kullanan var mı arkadaşlar ? Şöyle insanı fiyatlı olsa yine olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AliExpress ten 11inç için ESR kılıfım geldi ama başka kılıf kullanmaya karar verdim beklemek istemeyen varsa maliyetine verebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

ayarlar > erisilebilirlik > hareker > kare hizini sinirla secenegini aktif hale getirerek 60 fps kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster

Ben de bugün forumu okurken bir arkadaş promotion kapanmıyor diye cevap verince ayarlarda denk geldi senin yazdığını yazmaya geldim. Neyse ki sen benden önce davranmışsın😁

• Parn kullanıcısına yanıt
    Hangi kılıfı hocam esr’nin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 2020 İPad Pro “11 128 GB Space Gray ve 2. Nesil Air Pods ikiside kapalı kutu 7500 tl ilgilenenlere duyurulur.

• İyi akşamlar,

ipad ile evdeki PC de share edilmiş bir film dizinine nasıl erişip izleyebilirim

• Hkodroidc2 H kullanıcısına yanıt
    ‘Plex’ deneyebilirsiniz. Baya oldu kullanmayali ama sizin istediginizi yapar diye dusunuyorum. 🙂

Plex

• Parn kullanıcısına yanıt
    Hangisi hocam? Mıknatıslıları gelmiyor deniyordu

• Fiyat makul geldi, aldım arkadaşlar. İhtiyacı olan bakan varsa bilginize. Satıcı Amazon, ürün nasıl bilmiyorum.
    https://www.amazon.com.tr/Ugreen-Type-C-USB-Dönüştürücü-Adaptör/dp/B07HFTQS99

Apple iPad Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torice -- 21 Kasım 2020; 20:57:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: torice

Fiyat makul geldi, aldım arkadaşlar. İhtiyacı olan bakan varsa bilginize. Satıcı Amazon, ürün nasıl bilmiyorum.
    https://www.amazon.com.tr/Ugreen-Type-C-USB-Dönüştürücü-Adaptör/dp/B07HFTQS99

neler baglanıyor. ?

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    USB ile çalışan ve iPad in desteklediği herşeyi bağlayabilirsiniz. Ben flash bellek disk felan bağlamak için sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torice -- 21 Kasım 2020; 20:58:47 >
  • torice T kullanıcısına yanıt

çok iyiymiş ya acaba e imza da çalışır mı ki.

• Arkadaşlar apple storedan alışveriş yapan oldu mu hiç? Taksit yapıyorlar mı acaba ben öyle bi seçenek göremedim? Hepsiburada 6 taksit yapıyor ancak apple storeun arka kısma isim yazması hoşuma gitti 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Bumpuss

Arkadaşlar apple storedan alışveriş yapan oldu mu hiç? Taksit yapıyorlar mı acaba ben öyle bi seçenek göremedim? Hepsiburada 6 taksit yapıyor ancak apple storeun arka kısma isim yazması hoşuma gitti 😂

3 taksit yapuyor

O halde hepsiburada daha mantıklı hocam. Enflasyon ortamında ne kadar bölünürse o kadar kâr gözüyle bakıyorum artık. Worldcart peşin fiyatına 6ya bölüyor hepsiburadada. Teşekkür ederim 👍🏻

Bence e-imza yı aldığınız yere iPad de çalışır mı diye sormak laZım. Kullanmadığım için bilemiyorum ama çalışıp çalışmaması kablo ile alakalı değil e-imza USB’si ile iPadOS arasındaki konu. Eğer çalışır derlerse böyle bir kablo işinizi görecektir. E-imza tecrübesi olanların daha doğru yorumları olacaktır.

• Selamlar. Sim kartlı model için hangi operatörün tarifesini tercih ediyorsunuz?

• Bumpuss kullanıcısına yanıt

Garanti bankası kartlarından biri varsa +2 taksit kampanyası var. Bonusflash üzerinden kampanyaya katılıp ilave taksit yapabilirsiniz. 3+2 şeklinde 5 taksit imkanı var. Ben öyle almıştım, 30 kasıma kadar devam ediyor kampanya.

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.