Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nimbuzz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.987
Cevap
250
Favori
477.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese günaydın. Ekranı 120 hz olarak kullanmak pili etkiliyor mu acaba fark var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muro1234321 -- 26 Kasım 2020; 9:34:54 >
  • muro1234321 kullanıcısına yanıt
    sarzi cok iyi gidiyor hocam cihazın rahatca kullan... daha once okudugum bir yorumda kendini ayarliyor cihaz diye biliyorum sirekli 120 hz de calismiyor sanirm

ama 2 aylik deneyimim sarzi harika 1 saat netflix de. yuzde 10 faln gidiyor
  • catik kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim merak etmiştim etkisi oluyor mu diye cihazın akıcılığı gerçekten muazzam.
  • muro1234321 kullanıcısına yanıt
    2-3 gune elime ipad 8 nesil gelecek bakalim ipad pro 11-2020 ile kiyaslim ne kadar dark var 😀
    Faceid rahatlığı başlıbaşına olayı başka yerlere taşıyor zaten.
  • Procreate normalde ne kadar? 45tl ye düşmüş. Çizimle hiç alakam yok hiç yeteneğim de yok ama ipad ve kalem olunca kurcalar mıyım diye düşünüyorum. Böyle indirme giren güzel uygulamalar var mı fotoğraf edit için vs. ?
  • Rozyoruk R kullanıcısına yanıt
    Procreate’de indirim göremedim ben hocam 89,99 halen procreate pocket versiyonu 47 lira o da iphone’lar için diye biliyorum
  • integral sabiti İ kullanıcısına yanıt
    App store da indirimi duyunca sabah telefondan bakayım dedim. Bilmiyordum farklı olduğunu hocam :)

ben de daha önce yanlışlıkla onu satın almıştım oradan tecrübeliyim hocam :) Artık tosla kart ile alacağız %25 indiirmli

• Aliexpress’den sipariş verdiğim mıknatıslı kılıf gümrükten dönmüş. Tamamen gümrük memurlarının keyfine kalıyor bu iş.

• Ipad pro 12.9 4.nesil için cam filmi ve kılıf öneriniz var mı? cihazı yeni aldım da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nitro-s -- 26 Kasım 2020; 13:38:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nitro-s

Ipad pro 12.9 4.nesil için cam filmi ve kılıf öneriniz var mı? cihazı yeni aldım da

İkisi için önerim zugucase.com dan alabilirsiniz.

Sağlık olsun hocam. Kötü olmuş. Ben paketin üstüne iPad Pro kılıfı. Mıknatıslı yazdırmıştım Türkçe olarak. Faydası oldu mu bilmiyorum ama paketi de attım, yazdımı yazmadı mı bilemiyorum artık. Bir de gönderirken mıknatısın sorun olduğunu belirtmiştim belki satıcı gönderim tekniği olarak önlem alarak da göndermiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torice -- 26 Kasım 2020; 19:30:23 >
  • torice T kullanıcısına yanıt
    Ben de söylemiştim hocam Türkiye de sıkıntı oluyormuş diye. Onlar da kılıf olduğunu yazacağız demişlerdi ama kısmet
  • Nitro-s kullanıcısına yanıt

cam filmis kesinlikle spigen

kilif ise spigenin touch armor serisi var 11 olani yoktu ama 12.9 olani gordum bir yerlerde 200 tl civari kacirma al...

veya kapaklo istersende baseus miknatislisini alirisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bakayım hocam hiç denk gelmedim bulursan haber verirsen sevinirim hocam
  • 11 pro için doğru düzgün kılıf yok piyasada. Arkası sert plastik kılıfı 100 liradan 500 liraya kadar satanları gördüm. Apple’dan smart folio aldım. Pahalı ama çok kaliteli

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

11 pro için doğru düzgün kılıf yok piyasada. Arkası sert plastik kılıfı 100 liradan 500 liraya kadar satanları gördüm. Apple’dan smart folio aldım. Pahalı ama çok kaliteli

Hocam en iyi İPad Pro kılıfı zugu muse.Tüm YouTube da birinci seçiliyor.Bende kullanıyorum çok memnunum.

• Bugün Apple arcade fırsatı sona eriyor diye bildirim geldi 3 aylık ücretsiz başlattım.

Fırsat suresizdir diye düşünmüştüm şimdi başlamayı düşünmüyordum ama bir bilgi olsun buradaki arkadaşlara süresiz değil sanırım. En azından Apple appstoredan gelen bildirim öyle diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Bugün Apple arcade fırsatı sona eriyor diye bildirim geldi 3 aylık ücretsiz başlattım.

Fırsat suresizdir diye düşünmüştüm şimdi başlamayı düşünmüyordum ama bir bilgi olsun buradaki arkadaşlara süresiz değil sanırım. En azından Apple appstoredan gelen bildirim öyle diyor.

Samsung Tab s7 de Microsoft’la işbirliği yapmış.xcloud gaming ile PC deki oyunları oynatıyor gecikmesiz.Kuzenimdekş tablette halo oynadık süper bir deneyimdi.Apple Arcade maalesef bu parayı hak etmiyor oyunların kalitesi kötü.

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.