Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nimbuzz , nimbuzz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.004
Cevap
250
Favori
477.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Demek tek tek deniyor. Tuttuğunu öpecek yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Kulaklık için alıcı çıktı arkadaşlar. Hemde taaa nijeryalardan
    Adam kargo ve kulaklığın parasını gönderiyorum kimseye satma dedi. Hacı bırak kulaklık, sen kargo parasına orada bu kulaklığı alırsın ne ayak dedim. Ben askerim görev için geldik burada hiç bir şey yok dedi. Iyice kıllandım. Google'a nijerya elektronik, nijerya ptt yazınca birde ne göreyim yüzlerce kişi dolandırılmış bu yolla. Inanın şok oldum adamlar ptt sayesinde milleti dolandırıyor. Bizim ülkemizdekimçakallar yetmiyor birde nijeryalı çakallar bu işe başlamış pes vallahi
    Bu iş mantıksiz bankaya paranı yollar. Çekersin bankadan işlemi iptal etmesin diye para cebinde gider kargoya verirsin. Bu yol dışında yapanların dolandırılması normal ugraşılacak iş degil gerçi

• Adamlar çakal. Bankanın sayfası ile mail atıyorlarmış ödemeniz onay bekliyor. Onay için kargo resmini ve kodunu girin para hesabınızdiye. Millette inanıp yollamış kargoyu. Dolandırıldığını anlayınca ptt ye koşmuşlar ama bizimkilerin iş güzarlıgı. Nijerya kargoları geri çekilmez diyorlarmış.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    yılların dolandırıcılık metodu :) hala devam ediyor olması ilginçmiş.

Sahibinden ilanlarına dadanan nijeryalılar.
    https://eksisozluk.com/nijeryali-dolandiricilar--5865173
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Ön_ödeme_dolandırıcılığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumutlu -- 18 Eylül 2020; 11:17:31 >
  • beyler yukarda kilifima yorum yapan olmadi... siperis gecilir mi kullnisli olur mu

fikir verecek var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    ben beğenmedim. baseus gibi güzel değil. tercih etmem şahsen. şunu belki alabilirim.
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001319906156.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.73ae67dfYo6hVK&algo_pvid=3c3209c1-475d-4907-83e4-047f8817e444&algo_expid=3c3209c1-475d-4907-83e4-047f8817e444-0&btsid=0bb0623b16002769677164955ed4f4&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren_us -- 18 Eylül 2020; 11:38:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evren_us

ben beğenmedim. baseus gibi güzel değil. tercih etmem şahsen. şunu belki alabilirim.
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001319906156.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.73ae67dfYo6hVK&algo_pvid=3c3209c1-475d-4907-83e4-047f8817e444&algo_expid=3c3209c1-475d-4907-83e4-047f8817e444-0&btsid=0bb0623b16002769677164955ed4f4&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
    kalem koyma yeri olmasi tasima anlaminda iyi geldi bana... ama katlayinca kalemden dolayi tam katlanmaz gibi

beseus zaten guzel de 310 tl vermek istemiyorum 140 tl aliniyor yurtdisindan suan... ama yollamiyorlar galiba tr ye şimdilik

310 tl nerde buldunuz?
    Neden böyle yapıyorlar bilmiyorum ancak ilgili satıcının kendi sitesinde ürün 400 TL. Bence fiyatlar çok saçma.

En fazla Baseus vb. gibi bir marka ve fiyatı da Amazon.com'da 17 USD. Gümrük, yol derken 300 civarına gelir muhtemelen. Bence ekstra özelliği de yok.

Aliexpress'ten Baseus veya ESR almak daha mantıklı.

Çok daha iyi bir kılıf düşünüyor iseniz de Zugu Alpha modelini tavsiye ederim. Yine Türkiye'de epey pahalı, kendi sitesinden aşağı yukarı 150 - 200 daha ucuza getirtebilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu arada mıknatıslı kılıflara bir türlü sıcak bakamadım. Apple'ın klavyeli olanları dahil. Çünkü etraflarında hiçbir koruması yok. Bu cihazlara Türkiye'de servet ödüyoruz. Bir düşme etme durumunda üzer bizi bu tarz kılıflar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

kalem koyma yeri olmasi tasima anlaminda iyi geldi bana... ama katlayinca kalemden dolayi tam katlanmaz gibi

beseus zaten guzel de 310 tl vermek istemiyorum 140 tl aliniyor yurtdisindan suan... ama yollamiyorlar galiba tr ye şimdilik

Alıntıları Göster
    troyun sitesinde magnetik olan 309 tl... zaten kac tl olcak ki. 150 tl lok urun 309 tl

akilliphone sitesi baseusin orjinal sitesi 220 tl ama stokda yok

• Kalemsiz pro direksiyonsuz arabaya benzer dediniz.
    Salı günü verdiğim siparişi biraz önce teslim aldım.

• İpad proya usb yazıcı bağlayıp çıktı alabiliyormuyuz? deneyen oldu mu hiç. İnternette az araştırdım 1-2 site video buldum mümkün diyor ama merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Kalemsiz pro direksiyonsuz arabaya benzer dediniz.
    Salı günü verdiğim siparişi biraz önce teslim aldım.
    he ben demistim sanirim bunu 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: vasak09

İpad proya usb yazıcı bağlayıp çıktı alabiliyormuyuz? deneyen oldu mu hiç. İnternette az araştırdım 1-2 site video buldum mümkün diyor ama merak ettim.
    kablosuz yazici al keyfine bak... 200 tl guzel kapblosuz yazicilar var

• Birkaç mesaj önce belirtilen baseus un kılıfını gittigidiyordan akıllıphone üzerinden almıştım. Bir gün sonra kargoya verildi dedi ve takip numarası verdiler. Takip no sorgulanınca yanlış no diyordu. Neyse dedim bekleyeyim.3 gün geçti gelen yok. Satıcıya mesaj attım. “Kargo kaybetmiştir siz iade isteyin parayı geri alın” gibi saçma sapan bir cevap verdiler açık açık insanı dolandırıyorlar. Ellerinde belki ürün yok,belki sattıkları fiyat işlerine gelmedi vs akıllarınca oyun yapıp insanı oyalıyorlar. Neyse sonuç olarak iade talebinde bulundum.

Şu cihaza bir kılıf alalım dedik ne çok uzadı iş
  • Fiyatlarla ilgili bir durum dikkatimi çekti.

2. defa döviz kurunu güncellediler bu nedenle zam geldi falan diyoruz ama,
    bakıyorum Ipad Pro cihazları dışında hiç bir üründe 2. kez fiyat artışı göremedim.

1-2 ay önce fiyatları neyse şimdi de aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zezezade -- 18 Eylül 2020; 17:9:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Detaylı cevabınız için teşekkür ederim.

Bana silikon arka kapak yeterli kılıf için, smart cover tarzı ürünler çok şart değil.

Ben mümkün oldukça uygun fiyatlı ürünler toplamak istemiştim.

Ders anlatımlarında altını çizmek, kalem ile işlem yapmak için basit bir kaleme ihtiyacım var. Detaylı çizimler yapmayacağım.

İpad sayfasında Goojodoq marka ürün incelemesine denk geldim işimi görür gibi.

Aşağıdaki ürünü alsam kapak olarak bana yeter ama ekran koruyucu ile kalem çalışıyor mu? İlle defter dokulu mu almak gerekiyor bilemedim.

(Teleplus Apple iPad Pro 11 2020 Kılıf Lüks Tpu Silikon Siyah + Nano Ekran Koruyucu)
    https://www.hepsiburada.com/teleplus-apple-ipad-pro-11-2020-kilif-luks-tpu-silikon-siyah-nano-ekran-koruyucu-p-HBV00000VFS96?magaza=angeliletisim
    hocam bu kılıfı aldınmı memnun musun yanında ekran koruyucuda var sıtesıde 79 tl

kalemı tamamladım sımdı kılıf arayısındayım bende

• quote:

Orijinalden alıntı: börü06

Aklında soru işareti olanlar için ufak bir İnceleme paylaşayım 21 Temmuz günü verdiğim sipariş 30 gün sonra elime ulaştı lazer baskı yaptırmıştım lazer baskı yaptırmayan arkadaşımla aynı sürede geldi benimkide. yaptırmayı düşünen varsa yaptırsın çok güzel duruyor iPad 2 den beri iPad modellerini kullanıyorum hatta iPad kullanmaya başladıktan sonra laptop kullanımım %5 kere kadar düştü oda oyun oynayıp sitres atmak İçin haftada bir gün kullanıyorum iPad Air 2 128gb modelini tam 5 yıl kullandıktan sonra satıp üzerine para ekleyip aradaki farkta az olunca olmuşken iyisi olsun diyip iPad Pro 2020 aldım şunu söylemeliyimki bence Apple’ın en iyi tableti iPad Pro 2020 gerek tasarımı olsun gerek özellikleri olsun iyiki air 3 yerine pro 2020 almışım dedirtti bundan 8 yıl önce iPad 2 yi ilk aldığım zaman iPad’ler bilgisayarların yerini alacak dediğimde ofisteki arkadaşlarım gülmüşlerdi abartma diye şimdi bilgisayarda yaptığım işlemlerin çoğunu rahatlıkla yapabiliyorum yeni typce girişi çok güzel olmuş bu sayede aksesuarlarını çok ucuza temin edebildim flash bellek gibi. sandiskin 128 GB lik flaş belleğini aldım typce girişli direk gördü klavye olarak ikinci el Apple magic a1314 klavye aldım pille çalışan çok hoş oldu Apple’ın manyetik kılıfı pahalı olduğu için Ve ülkemizde Çin malı dandik ürünlerin dışında emsal manyetik kılıf bulamadığım için esr’nin Rebound Magnetic kılıfını aldım yurtdışından gümrük vergisi ile beraber 97 TL ödedim kılıf alacak arkadaşlar mutlaka manyetik kılıf alsınlar çok hoş cihazı çizmiyor ve tasarımları çok zarif ve şık, 6k para verdiğim cihaza ucuz Çin malı hantal kılıfları almak istemedim kaliteli ekran koruyucu bulamadığım için 50 Tl lik ucuz ekran koruyuculardan taktırdım ama pişmanım daha sonra yurtdışından sipariş vereceğim Türkiye’de satılan kaliteli bir marka yok çünkü son olarak yorgun olduğum zamanlar yatarken kullanabilmek için tablet yastığı aldım çok rahat ettirdi 3 farklı açıda kullanım imkanı veriyor çok güzel
    https://www.amazon.com.tr/Rebound-Manyetik-Ak%C4%B1ll%C4%B1-K%C4%B1l%C4%B1f-Nesil/dp/B083R7YT4B

hocam bahsettıgın ve memnun kaldıgın kılıf bu mu

sen 100 tl mal etmıssın gerce

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

https://www.amazon.com.tr/Rebound-Manyetik-Ak%C4%B1ll%C4%B1-K%C4%B1l%C4%B1f-Nesil/dp/B083R7YT4B

hocam bahsettıgın ve memnun kaldıgın kılıf bu mu

sen 100 tl mal etmıssın gerce

Alıntıları Göster
    hocam 300-400 lere çıkmana gerek yok.
    bunu al geç. üzmez.
    kalem yerini de koruyor bu sayede dışarda da taşınabilir kalem düşmez.

https://tr.aliexpress.com/item/4000921676515.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6ad94c4dRA8nxB

• quote:

Orijinalden alıntı: Gil Mocci

https://tr.aliexpress.com/item/4000094337084.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.f4864c4da1Kr3C

Memnun olan çok. Bende düşünüyorum.
    siz bunları ne kadar aldınız suan tr teslımat yok... tr fıyatlar 380 duzeyınde suan
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.