Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lgg6tr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
6.433
Cevap
143
Favori
249.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 25 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 706
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 143
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • catik (486 mesaj) Bori Khan (220 mesaj) Xrage77 (179 mesaj) rocker35 (163 mesaj) eyoruk (133 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1895 mesaj) Mobil (2017 mesaj) Tablet (190 mesaj) Mini (374 mesaj) Uygulama (2034 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> Apple iPad Pro [ANA KONU]
Giriş
    3552 Mesaj
    https://urun.n11.com/canta-kilif-aski/moko-ipad-pro-kalem-bolmeli-kilif-11-inc2nesil-P417976662

BEYLER BU URUNE ne dersınız kalem koyma yerıde var kalıtelı oldugunu dusunuyorum ...tmm 600 tl etmez ama fıyattan bagımsız dusunursek nasıl kullanılı olurmu alınırlıgı varmı

• Yüzbaşı
    797 Mesaj
    Güncellemeyi nasıl buldunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj

Hocam paperlike takipli kargoyla 340 TL ye geliyor. İçinden iki tane çıkıyor. Bence fiyat olarak çok makul. Tek derdim ptt kargo. Açıyorlar içini. O kadar özensiz davranıyor ki hepsi katlanip iz bırakılmış halde geliyor. İşte bu yüzden almak istemiyorum. Zaten kargo süreci uzun birde hasarlı gelince onu beklemek gerekiyor.

|
    |
    abuabuabu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    915 Mesaj
    Kulaklık için alıcı çıktı arkadaşlar. Hemde taaa nijeryalardan
    Adam kargo ve kulaklığın parasını gönderiyorum kimseye satma dedi. Hacı bırak kulaklık, sen kargo parasına orada bu kulaklığı alırsın ne ayak dedim. Ben askerim görev için geldik burada hiç bir şey yok dedi. Iyice kıllandım. Google'a nijerya elektronik, nijerya ptt yazınca birde ne göreyim yüzlerce kişi dolandırılmış bu yolla. Inanın şok oldum adamlar ptt sayesinde milleti dolandırıyor. Bizim ülkemizdekimçakallar yetmiyor birde nijeryalı çakallar bu işe başlamış pes vallahi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Adam kargo ve kulaklığın parasını gönderiyorum kimseye satma dedi. Hacı bırak kulaklık, sen kargo parasına orada bu kulaklığı alırsın ne ayak dedim. Ben askerim görev için geldik burada hiç bir şey yok dedi. Iyice kıllandım. Google'a nijerya elektronik, nijerya ptt yazınca birde ne göreyim yüzlerce kişi dolandırılmış bu yolla. Inanın şok oldum adamlar ptt sayesinde milleti dolandırıyor. Bizim ülkemizdekimçakallar yetmiyor birde nijeryalı çakallar bu işe başlamış pes vallahi
    ayni sekilde bana da yananci numaradan bir asker mesaj atmisti kulaklik icin... hic ciddiye almadim

demlki bu olay ile ilgili

• Yüzbaşı
    915 Mesaj

Demek tek tek deniyor. Tuttuğunu öpecek yani.

|
    |
    catik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Baba Voss

quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Bu iş mantıksiz bankaya paranı yollar. Çekersin bankadan işlemi iptal etmesin diye para cebinde gider kargoya verirsin. Bu yol dışında yapanların dolandırılması normal ugraşılacak iş degil gerçi

• Yüzbaşı
    915 Mesaj

Adamlar çakal. Bankanın sayfası ile mail atıyorlarmış ödemeniz onay bekliyor. Onay için kargo resmini ve kodunu girin para hesabınızdiye. Millette inanıp yollamış kargoyu. Dolandırıldığını anlayınca ptt ye koşmuşlar ama bizimkilerin iş güzarlıgı. Nijerya kargoları geri çekilmez diyorlarmış.

|
    |
    Bori Khan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yılların dolandırıcılık metodu :) hala devam ediyor olması ilginçmiş.

Sahibinden ilanlarına dadanan nijeryalılar.
    https://eksisozluk.com/nijeryali-dolandiricilar--5865173
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Ön_ödeme_dolandırıcılığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumutlu -- 18 Eylül 2020; 11:17:31 >
    |
    |
    abuabuabu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

fikir verecek var mi

• Yüzbaşı
    336 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    3552 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: evren_us

ben beğenmedim. baseus gibi güzel değil. tercih etmem şahsen. şunu belki alabilirim.
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001319906156.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.73ae67dfYo6hVK&algo_pvid=3c3209c1-475d-4907-83e4-047f8817e444&algo_expid=3c3209c1-475d-4907-83e4-047f8817e444-0&btsid=0bb0623b16002769677164955ed4f4&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
    kalem koyma yeri olmasi tasima anlaminda iyi geldi bana... ama katlayinca kalemden dolayi tam katlanmaz gibi

beseus zaten guzel de 310 tl vermek istemiyorum 140 tl aliniyor yurtdisindan suan... ama yollamiyorlar galiba tr ye şimdilik

• Yüzbaşı
    336 Mesaj

310 tl nerde buldunuz?
    |
    |

Neden böyle yapıyorlar bilmiyorum ancak ilgili satıcının kendi sitesinde ürün 400 TL. Bence fiyatlar çok saçma.

En fazla Baseus vb. gibi bir marka ve fiyatı da Amazon.com'da 17 USD. Gümrük, yol derken 300 civarına gelir muhtemelen. Bence ekstra özelliği de yok.

Aliexpress'ten Baseus veya ESR almak daha mantıklı.

Çok daha iyi bir kılıf düşünüyor iseniz de Zugu Alpha modelini tavsiye ederim. Yine Türkiye'de epey pahalı, kendi sitesinden aşağı yukarı 150 - 200 daha ucuza getirtebilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu arada mıknatıslı kılıflara bir türlü sıcak bakamadım. Apple'ın klavyeli olanları dahil. Çünkü etraflarında hiçbir koruması yok. Bu cihazlara Türkiye'de servet ödüyoruz. Bir düşme etme durumunda üzer bizi bu tarz kılıflar diye düşünüyorum.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: catik

kalem koyma yeri olmasi tasima anlaminda iyi geldi bana... ama katlayinca kalemden dolayi tam katlanmaz gibi

beseus zaten guzel de 310 tl vermek istemiyorum 140 tl aliniyor yurtdisindan suan... ama yollamiyorlar galiba tr ye şimdilik

Alıntıları Göster
    troyun sitesinde magnetik olan 309 tl... zaten kac tl olcak ki. 150 tl lok urun 309 tl

akilliphone sitesi baseusin orjinal sitesi 220 tl ama stokda yok

|
    |
    Bahsedilenler: catik
  • Yarbay
    4542 Mesaj
    Kalemsiz pro direksiyonsuz arabaya benzer dediniz.
    Salı günü verdiğim siparişi biraz önce teslim aldım.

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Kalemsiz pro direksiyonsuz arabaya benzer dediniz.
    Salı günü verdiğim siparişi biraz önce teslim aldım.
    he ben demistim sanirim bunu 😀

|
    |
    Bahsedilenler: biuu
  • Yarbay
    3552 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: vasak09

İpad proya usb yazıcı bağlayıp çıktı alabiliyormuyuz? deneyen oldu mu hiç. İnternette az araştırdım 1-2 site video buldum mümkün diyor ama merak ettim.
    kablosuz yazici al keyfine bak... 200 tl guzel kapblosuz yazicilar var

|
    |
    Bahsedilenler: vasak09
  • Binbaşı
    1985 Mesaj
    Birkaç mesaj önce belirtilen baseus un kılıfını gittigidiyordan akıllıphone üzerinden almıştım. Bir gün sonra kargoya verildi dedi ve takip numarası verdiler. Takip no sorgulanınca yanlış no diyordu. Neyse dedim bekleyeyim.3 gün geçti gelen yok. Satıcıya mesaj attım. “Kargo kaybetmiştir siz iade isteyin parayı geri alın” gibi saçma sapan bir cevap verdiler açık açık insanı dolandırıyorlar. Ellerinde belki ürün yok,belki sattıkları fiyat işlerine gelmedi vs akıllarınca oyun yapıp insanı oyalıyorlar. Neyse sonuç olarak iade talebinde bulundum.

Şu cihaza bir kılıf alalım dedik ne çok uzadı iş
    |
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.