Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.985
Cevap
251
Favori
477.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metkalk

Kılıf olarak forumda da sanırım çokca sorulan Baseus in kılıfını almıştım Aliexpress'ten. (125TL+16 TL vergi) 20 gün sonra bugün elime ulaştı. Çok güzel ve kaliteli görünüyor. Ancak tablet henüz gelmediği için deneme fırsatım olmadı ne yazık ki.

TRY 129.17 45%OFF | Baseus manyetik Tablet kılıf iPad Pro 11 12.9 2020 üç kat PU arka kapak için iPad Pro 11 12.9 2020 akıllı kapak kılıf
    https://tr.aliexpress.com/item/4000943519761.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_platform=default&sk=_m0NngQB&mergeHashcode=51564009530&description=TRY+129.17++45%25OFF+%7C+Baseus+manyetik+Tablet+k%C4%B1l%C4%B1f+iPad+Pro+11+12.9+2020+%C3%BC%C3%A7+kat+PU+arka+kapak+i%C3%A7in+iPad+Pro+11+12.9+2020+ak%C4%B1ll%C4%B1+kapak+k%C4%B1l%C4%B1f&aff_trace_key=f993f5f6fb744b908d42c369409c0416-1600351690640-09082-_m0NngQB&businessType=ProductDetail&title=TRY+129.17++45%25OFF+%7C+Baseus+manyetik+Tablet+k%C4%B1l%C4%B1f+iPad+Pro+11+12.9+2020+%C3%BC%C3%A7+kat+PU+arka+kapak+i%C3%A7in+iPad+Pro+11+12.9+2020+ak%C4%B1ll%C4%B1+kapak+k%C4%B1l%C4%B1f&platform=AE&terminal_id=b1f07cf77de54464852354233ad8444e&templateKey=white_backgroup_101

bu linkden aldi isen bende alicam hocam güzel gorunuyor... tr de 309 tl... yari fiuata gelmis oldu

yaninda baska ne aksesuat alabilir... cam filmi de mi alsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• metkalk M kullanıcısına yanıt
    yesilide cok guzel duruyor

hem yesili hem siyah alsam vergiye girer mi

ikisi 250 tl cok iyi gibi

• evren_us E kullanıcısına yanıt
    Evet bu linkten almıştım. O yuzden paylaştım ama simdi siz söyleyince farkettim, Türkiye gönderimini kapatmış ne yazık ki.

• quote:

Evet bu linkten almıştım. O yuzden paylaştım ama simdi siz söyleyince farkettim, Türkiye gönderimini kapatmış ne yazık ki.
    e nasil olur ki 20 gun once vardi şimdi yok mu yani gonderim...

sebep ne biliyormusunuz bu turkiyeye gonderimi kapatma sebep leri

• Açıkçası hiçbir fikrim yok. Baseus in resmi dükkanı bir de.

• quote:

hocam keske 1 fazla isteseymisin ya... 1 sihah 1 yesil istesen ne iyi olurdu alirdim yesili senden

• catik kullanıcısına yanıt
    Bende type c hub hdmi usb almıştım ama adam iptal etti tr ye göndermiyoruz diye.
    Millet trde kargoyu alıp almadım, boş çıktı, ürün bozuk diye dispute açtığından yavaş yavaş bütün dükkanlar alışveri için tr gönderimi iptal etmeye başlamışlar.

Hub gönderen adam 5 tane hubdan sadece 1 inin parasını alabildim 4 ü dispute açtı diyor.

• Ben şu ilandan aldım kılıfı henüz gelmedi ama ürünü daha önce alan kişilerin geri dönüşlerini görüp almaya karar vermiştim. Ekstra olarak kılıfta kalem için bölme de bulunuyor. Aliexpress 'deki çeşitli indirimlerle yine 70 'e falan geliyor. Ürün elinize ulaştığında ptt 18tl bir ücret alıyormuş onun dışında ekstra bir masrafı yok.
    https://tr.aliexpress.com/item/4000806272943.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.45424c4dxvXoNU
  • aliexpress sadece aliexpress standard shipping kalmış. aliexpress ana konudan takip edebilirsiniz. geçici mi devamlı mı bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTh3Ripp3r

Ben şu ilandan aldım kılıfı henüz gelmedi ama ürünü daha önce alan kişilerin geri dönüşlerini görüp almaya karar vermiştim. Ekstra olarak kılıfta kalem için bölme de bulunuyor. Aliexpress 'deki çeşitli indirimlerle yine 70 'e falan geliyor. Ürün elinize ulaştığında ptt 18tl bir ücret alıyormuş onun dışında ekstra bir masrafı yok.
    https://tr.aliexpress.com/item/4000806272943.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.45424c4dxvXoNU
    bu suan yollaniyor mu. bu kilifda hos isteyebilrim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

3 gun once 6.400 e veriyorlardi o zaman siparis edememismiydiniz

Alıntıları Göster
    Yaz ortası fiyatı artmış ürünlere bir fiyat artışı daha yaparlar diye düşünemedik. Halbuki burası Türkiye Dolar her gün artıyor. Ne bekliyorduk ki.
  • burda 1 haftadir cok konustuk foruma girseniz aslinda aklimiza gelirdi... son artisi 6.80 kur da yaptilar ... 7.50 tekrar guncellediler. zaten cok yazdim gecmiste her tanitim gunu yeni ürünleri magazaya koyduklarinda artis yapmislar

• catik kullanıcısına yanıt
    İyiki konuşuldu. Ben tablet için klavyeyi tablet 1 ay sonra gelecek diye iptal etmiştim.
    Zam gelecek denilince tekrar sipariş verecekken kendimede bir tane aldım. Eğer tablet gelince beğenip almaya kalksaydım bu fiyattan alınca dahada üzülürdüm. Böyle şeyleri konuşmak faydalı oluyor. En azından klavyelerden 200 tl tabletten 800 tl kar ettim. Bunun yerine airpod pro siparişi verdim

• YouTube 4k seçenekler gitmiş,betada vardı.Normal sürümde yok.

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Geri gelir ya çünkü sistemsel olarak VP9 codec'i geldi

• https://urun.n11.com/canta-kilif-aski/moko-ipad-pro-kalem-bolmeli-kilif-11-inc2nesil-P417976662

BEYLER BU URUNE ne dersınız kalem koyma yerıde var kalıtelı oldugunu dusunuyorum ...tmm 600 tl etmez ama fıyattan bagımsız dusunursek nasıl kullanılı olurmu alınırlıgı varmı

• Güncellemeyi nasıl buldunuz

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Hocam paperlike takipli kargoyla 340 TL ye geliyor. İçinden iki tane çıkıyor. Bence fiyat olarak çok makul. Tek derdim ptt kargo. Açıyorlar içini. O kadar özensiz davranıyor ki hepsi katlanip iz bırakılmış halde geliyor. İşte bu yüzden almak istemiyorum. Zaten kargo süreci uzun birde hasarlı gelince onu beklemek gerekiyor.

• Kulaklık için alıcı çıktı arkadaşlar. Hemde taaa nijeryalardan
    Adam kargo ve kulaklığın parasını gönderiyorum kimseye satma dedi. Hacı bırak kulaklık, sen kargo parasına orada bu kulaklığı alırsın ne ayak dedim. Ben askerim görev için geldik burada hiç bir şey yok dedi. Iyice kıllandım. Google'a nijerya elektronik, nijerya ptt yazınca birde ne göreyim yüzlerce kişi dolandırılmış bu yolla. Inanın şok oldum adamlar ptt sayesinde milleti dolandırıyor. Bizim ülkemizdekimçakallar yetmiyor birde nijeryalı çakallar bu işe başlamış pes vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Kulaklık için alıcı çıktı arkadaşlar. Hemde taaa nijeryalardan
    Adam kargo ve kulaklığın parasını gönderiyorum kimseye satma dedi. Hacı bırak kulaklık, sen kargo parasına orada bu kulaklığı alırsın ne ayak dedim. Ben askerim görev için geldik burada hiç bir şey yok dedi. Iyice kıllandım. Google'a nijerya elektronik, nijerya ptt yazınca birde ne göreyim yüzlerce kişi dolandırılmış bu yolla. Inanın şok oldum adamlar ptt sayesinde milleti dolandırıyor. Bizim ülkemizdekimçakallar yetmiyor birde nijeryalı çakallar bu işe başlamış pes vallahi
    ayni sekilde bana da yananci numaradan bir asker mesaj atmisti kulaklik icin... hic ciddiye almadim

demlki bu olay ile ilgili

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.