Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerem_182

Hocam alakasız olacak ama apple'dan mı sipariş vermiştiniz, ne zaman vermiştiniz, tahmini teslimat ne zamandı?

Ben kargolanmasını bekleye bekleye deli oldum sürekli açıp bakıyorum
    15.08.2020 de sipariş verdik.

16.09.2020 tahmini teslimat tarihi. Yani 1 ayda anca geliyor.

Tablet gelmeden kulaklığı satmayacağım diye inat ettim 23 ay garanti kaldı gari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    Benimde aklımı kurcalıyor. Kalemin 1. Nesil olması ve ayrı şarj etme sıkıntısından proya kaydım ama aradaki fiyat farkı baya yüksek. Hala değermi diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Benimde aklımı kurcalıyor. Kalemin 1. Nesil olması ve ayrı şarj etme sıkıntısından proya kaydım ama aradaki fiyat farkı baya yüksek. Hala değermi diye düşünüyorum
    hocam ben 1. nesil kalem kullndim pdf soru cozuyorum en cok aradgim sey kaleme tiklayip silgi kalem arasinda gecis

1. nesilde bu ozellik yok uygulamsan silgi seciyorsun sonra tekrar kaleme dönüyorsun

ama 2. nesil cok rahat olur diye düşünüyorum

tabi kalemi cok kullnicaksan bu onemli

diger bir konu maddi konuda sorun yoksa pro 2020 al 10 yil kullan keyifle

air 3 de uzmez oldukca iyi cihaz. oda tabi kulakligi satarsan 3.100 e gelicek hem fiyati

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Tüh ya, ben 24 Ağustos'ta vermiştim 16-23 Eylül arası gösteriyor. Bu konudan birkaç kişi de teslimat tarihinden 2-3 gün önce geldi deyince bu hafta gelir diye şartlanmıştım. Haftayı bulabilir o zaman :(
    Acelem yok da, derslerim başladı daha tablette bir düzene oturtamadan
    Neyse hepimize hayırlı olsun yine de

• Kulaklığı satmak çok riskli değilmi. Oldu tablette sıkıntı çıktı iade için kulaklığıda isterler bence.

Birde garanti bence ipad gelince başlar çünkü ipadin ile kullanmak için alıyorsun ama kullanacagın cihazı sana 1 ay sonra gönderiyor. Ozaman neden 1 ay boşa gitsin mecburen aynı siparişdeki ürünlerin garantisini uzatacaklar.
    Ama tablet gelmeden bende kulaklıga dokunmayacagım.

Müşteri hizmetleri aynı siparişte aldığım kalemin ve kulaklığın beğenmezsem iade süresi tabletin geldiği gün başlar dediler.
    2 sipariş olarak smart key ve magic key siparişi vermiştim onların iade süresi 14 gündür onlar farklı sipariş olarak vermişsiniz dediklerinden klavyeleri kargo kutusunu bile açmadan iade ettim.

@catik
    Ben hiç apple ürünü kullanmadım bu yüzden bir fikrim yok. Biraz bagnazlık ediyordum bu konuda. samsung s7 almıştım 2. Günü bozuldu ve samsung servisi bana yenisini 60 gün sonra verince birdaha samsung almam demiştim ama hala samsungdan vaz geçemedim. Bari tablette ipad alayım dedim.
    Laf aramızda samsung berbat bir firma. 2 kez apple müşteri hizmetleri ile muhattap oldum vallaha çok kibarlar.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Apple musteri hizmetleri benim turkiyede gordugum en yardim sever en nazik musteri hizmetleri. İkinci olarakta Turkcell diyebilirim en azindan benim simdiye kadar gorustuklerim arasinda

Yeni tanıtılacak air'e bakalım

• catik kullanıcısına yanıt
    En fazla çizim vs

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Çok doğru şu yeni gelecek air'e bakacam

Faturada airpods'un fiyatı olduğu gibi, tabletinkisi ise indirimli şekilde yazıyor. Tableti iade edince kulaklığı istemeleri gerekmiyor diye düşünüyorum bu yüzden.

• Sipariş kaç günde geliyor yazdığı tarihte mi önce mi

• aahf_crush A kullanıcısına yanıt
    Değişiyor sanırım. Tahmini teslimden 2 gün önce geldi diyenler de vardı, 1 ayda geldi diyenler de.

Benim 16-23 eylül arası, sipariş durumu hala işleniyor gözüküyor.

• kerem_182 K kullanıcısına yanıt
    Off valla kök salıcaz anlaşılan. Yurt dışından mı getiriyorlar ondan mı böyle hocam

• Sormayın ya beklemesi cidden zor, kalemi klavyesi kulaklığı duruyor öylece kendisi yok hala
    Muhtemelen dışardan geliyordur, bilgim yok ama.

• 15 Eylül’de fiyatlara zam geleceği yönünde paylaşımlar okudum, bu konuda net bir bilgi var mı?

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Burası türkiye akşam yatarsın sabah kalkarsın %200 gümrük gelmiş.
    Kim ne diyebilir?
    Bakın burası çokomelli;
    Fiyatlar
    Yurt dışında 750 dolar 5600
    Türkiyede 6431 tl airpodu çıkarırsak 5600 tl neredeyse aynı yani her an zam gelse kimse ne oldu yahu demez.
    Çok fakiriz çokkk.
    En düşük ücret alanın abd de nerdeyse maaşının 3 de 1 i iken bizde nerdeyse 3 maaş
    Yani onlardan 6 kat daha zor alıyoruz.

Ülke gerçekleri maalesef bu şekilde, alım gücü gün geçtikçe azalıyor.

Bu olayın özelinde 15 eylülde planlı bir fiyat güncelleme mi olacak benim merak ettiğim bu yoksa her an bir ek vergi, fiyatlara kur güncellemesi vs olabilir 😄

Bunu da şu açıdan soruyorum eğer böyle bir planlı fiyat artışı varsa 15inde, yarın apple store a gittiğimde ellerinde pro olmaması durumunda air alırım, eşime derslerinde gerekiyor böyle bir cihaz. Zaten zar zor bütçe ayırıyoruz bir de fazladan vermeyelim göz göre göre :/

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Ben istanbuldayım ayın 5 veya 6 sıydı avrupa yakasındaki 2 storada gittim ama ne pro nede air vardı. Hatta bağcılarda bir tane apple store var diye oraya bile gittim akılsız kafam işte bağcılarda apple stor ne gezsin.
    Air için ayın 25-30 pro için 1-5 ekim dediler.
    Eğer stoklardaysa haber edin bizde saldıralım.
    Bence siz bulamazsanız online alın en kötü iade edersiniz.

• https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/baseus-simplism-y-type-ipad-pro-12-9-inch-2020-kilif-pu-deri-manyetik-kapak-kilif-siyah_pdp_595595816

pro 2020 12.9 siparis veren arkadasalr bu kilifi gozu kaplai alsinlar

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.