Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mbs1905 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.186
Cevap
140
Favori
241.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 40 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 689
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 140
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • catik (440 mesaj) Bori Khan (220 mesaj) Xrage77 (175 mesaj) rocker35 (163 mesaj) eyoruk (133 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1833 mesaj) Mobil (1953 mesaj) Tablet (190 mesaj) Mini (367 mesaj) Uygulama (1918 mesaj)
  • @
Giriş
    915 Mesaj

Burası türkiye akşam yatarsın sabah kalkarsın %200 gümrük gelmiş.
    Kim ne diyebilir?
    Bakın burası çokomelli;
    Fiyatlar
    Yurt dışında 750 dolar 5600
    Türkiyede 6431 tl airpodu çıkarırsak 5600 tl neredeyse aynı yani her an zam gelse kimse ne oldu yahu demez.
    Çok fakiriz çokkk.
    En düşük ücret alanın abd de nerdeyse maaşının 3 de 1 i iken bizde nerdeyse 3 maaş
    Yani onlardan 6 kat daha zor alıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ruuuuud kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ülke gerçekleri maalesef bu şekilde, alım gücü gün geçtikçe azalıyor.

Bu olayın özelinde 15 eylülde planlı bir fiyat güncelleme mi olacak benim merak ettiğim bu yoksa her an bir ek vergi, fiyatlara kur güncellemesi vs olabilir 😄

Bunu da şu açıdan soruyorum eğer böyle bir planlı fiyat artışı varsa 15inde, yarın apple store a gittiğimde ellerinde pro olmaması durumunda air alırım, eşime derslerinde gerekiyor böyle bir cihaz. Zaten zar zor bütçe ayırıyoruz bir de fazladan vermeyelim göz göre göre :/

|
    |
    abuabuabu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben istanbuldayım ayın 5 veya 6 sıydı avrupa yakasındaki 2 storada gittim ama ne pro nede air vardı. Hatta bağcılarda bir tane apple store var diye oraya bile gittim akılsız kafam işte bağcılarda apple stor ne gezsin.
    Air için ayın 25-30 pro için 1-5 ekim dediler.
    Eğer stoklardaysa haber edin bizde saldıralım.
    Bence siz bulamazsanız online alın en kötü iade edersiniz.

|
    |

pro 2020 12.9 siparis veren arkadasalr bu kilifi gozu kaplai alsinlar

|
    catik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3506 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Siz baseus kılıfı aldınızmı?
    Bende aliden bu kılıfı sipariş versemmi diye düşünüyorum

TRY 87.96 43%OFF | IPad Pro için 11 2020 iPad Pro 12.9 2020 için 2018 Funda manyetik Ultra ince akıllı kapak için iPad pro 2020 kılıf çapa Coque
    https://tr.aliexpress.com/item/32830727218.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_platform=default&sk=_BOhFy4&mergeHashcode=85537456308&description=TRY+87.96++43%25OFF+%7C+IPad+Pro+i%C3%A7in+11+2020+iPad+Pro+12.9+2020+i%C3%A7in+2018+Funda+manyetik+Ultra+ince+ak%C4%B1ll%C4%B1+kapak+i%C3%A7in+iPad+pro+2020+k%C4%B1l%C4%B1f+%C3%A7apa+Coque&aff_trace_key=abbbcfafa6c142f7977a607772e1bb51-1600034462146-02677-_BOhFy4&businessType=ProductDetail&title=TRY+87.96++43%25OFF+%7C+IPad+Pro+i%C3%A7in+11+2020+iPad+Pro+12.9+2020+i%C3%A7in+2018+Funda+manyetik+Ultra+ince+ak%C4%B1ll%C4%B1+kapak+i%C3%A7in+iPad+pro+2020+k%C4%B1l%C4%B1f+%C3%A7apa+Coque&platform=AE&terminal_id=f7f7987416924183b9e03373c56ce3e0&templateKey=white_backgroup_101
    yorumlari okudum videosunu seyrttim oldukca kaliteli görünüyor 11 inc olani piyasada yok yada 309 tl. simdilok almadim zaten tabletin gelmesine 3 hafta var

12.9 olanlar hazir stok varken 240-250 o kilif kacmaz bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: abuabuabu

• Çavuş
    69 Mesaj
    Aliexpress ten alışveriş güvenli mi çok yerde kargonun ulaşamadığını okudum son zamanlarda. Yoksa türkşyedeki fiyatlara göre yine de denemeye değer mi

Cok kez alis veris yaptim hic gelmedigi olmadi. Sahsi fikrim bi sakinca yok ozellikle iyi puanli saticilari secmenizide öneririm

|
    |
    aahf_crush kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    454 Mesaj

Mağazalarda pro da air da yok arkadaşlar.
    Bilginize.
    |
    |
    abuabuabu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende gittinizmi diye yazmıştım ama siz benden önce yazmışsınız. Ya 10 gündür gelmedi yada gelen ipadi kendileri alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 14 Eylül 2020; 12:11:45 >
    |
    |

• Çavuş
    69 Mesaj

O zaman deneyeceğim. 50 TL lik kılıflar türkiyede 300 TL olunca insan düşünüyor yani

|
    |
    Backspace7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir açıdan çok iyi anlıyorum, benim de çok basit şeyler, çok ince detaylar ve farklar için bir sürü anlamsız harcama yapmışlığım vardır. Ancak diğer açıdan bakınca 1. Nesil kalem olması hiç olmamasından o kadar iyi ki keşke 2. Nesil sahibi olsam demek günümüz dünyasındaki post modern sorunlarından gibi geliyor.

Yani ilk defa iPad kalemi kullanacak biri için fark 0 dan 100 e çıkmak gibiyse 1. Nesilden 2. Nesile geçen için 100 den 110 a çıkmak gibidir diye tahmin ediyorum.
    İki kalem arasında başlıca 2 fark var. birincisi çift tıklama tweak i diğeri şarj olma şekli. Bana ikisi arasında hangisi daha kullanışlı bir gelişme diye sorarsanız sanırım şarj şekli derdim. 1 Nesil kalemde ki en kötü şey şarj yöntemi bence. Her seferinde kırılacak diye korkuyorum.

Bu arada asıl yorumdaki arkadaşın sorusuna bir cevabım yok gelir ve imkan dahilinde alınabilecek en iyi ipadi alın sağlam ve güzel kılıflar alın ve bu saatten sonra malınıza iyi sahip çıkın. Alım gücümüz her geçen gün düşüyor.(tabi döviz geliri elde etmiyorsanız)

|
    |

• Binbaşı
    1985 Mesaj

Hocam o 11 inç için olan.12.9 için olsn 800 lira.

Genel olarak forumda baseus un kılıfı öneriliyor. Fiyatı çok iyi ama incelemek lazım
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Hocam o 11 inç için olan.12.9 için olsn 800 lira.

Genel olarak forumda baseus un kılıfı öneriliyor. Fiyatı çok iyi ama incelemek lazım
    baseus link attim yukarda 250 tl. al gec valla ... 11 inc olani 309 tl. alicam bende ama 3 haftam var 200 -220 civarina bulmaya caliyorum

• Binbaşı
    1985 Mesaj

An itibariyle linkteki ürünü satın aldım hocam. Gelsin incelemesini yaparım. Umarım memnun kalırım
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

An itibariyle linkteki ürünü satın aldım hocam. Gelsin incelemesini yaparım. Umarım memnun kalırım
    o fiyata cok iyi... vala incelemini yap cok hos sık ve tam oldu dersen birde dokusu kalite hissi de veriyorsa

309 bakmam alirim troydan

|
    |
    Bahsedilenler: sserdar93
  • Er
    9 Mesaj
    Yarın Apple ürünlerine zam gelebilir, ipad ellerinde yok zaten kredi kartında limit problemi olmayan sipariş versin, yarın zam gelmezse ürünü iptal edersiniz, zam gelirse zam oranına göre şekil alırsınız.
    Baba Voss

İpad olupta ps4 olan yokmu? Ps4 usb ile dosysyı alıp ipad yükleyemezmiyiz ipad gören usb ps4 görmezmi bunun bir yolu yokmu?

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ssbest

Yarın Apple ürünlerine zam gelebilir, ipad ellerinde yok zaten kredi kartında limit problemi olmayan sipariş versin, yarın zam gelmezse ürünü iptal edersiniz, zam gelirse zam oranına göre şekil alırsınız.
    bende gecmis yillari inceledim. hep tanitimdan sonra zam da gelmis indirimde...
    ama 6.85 de guncellemis apple kuru
    suan 7.50 yakin zamanda almayi dusunuen bugun siparis vermeli bencede

Reklamlar
Sohbet
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.