Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.987
Cevap
250
Favori
477.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: catik

baseusu manyetik olani cok hos gorunuyor biz 11 icn olani bulamiyoruz stoklarda yok... ama 12.9 olani gordum ararkan 200-250 arasi cok saglam bir kilif

Alıntıları Göster
    Evet Baseus marka iyi ama biraz pahalı buldum ben. Aliexpress'de 102 tl ve sanırım gümrük vergisiyle 117 tlye ESR marka manyetik kılıf buldum aynısının manyetik yerine arkası plastik olanı da var o da gümrük vergisiyle 100tl civarında ama karar veremedim hangisi olacağına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Üç sene önce babam kendine iPad alırken benim öğrenci kimliğimin fotoğrafını yollamıştım ve indirimle alabilmişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lylenhal

Evet Baseus marka iyi ama biraz pahalı buldum ben. Aliexpress'de 102 tl ve sanırım gümrük vergisiyle 117 tlye ESR marka manyetik kılıf buldum aynısının manyetik yerine arkası plastik olanı da var o da gümrük vergisiyle 100tl civarında ama karar veremedim hangisi olacağına

Alıntıları Göster
    8000 tablet al... 250 kilifa pahali de 😀

ben 6.500 tablete verip ucuz kalitesiz kilif almam ya. iui hissetricek kilif tam oturucak

aplle orjinal 630. o kadar vermem ama 300 e kadar acimama kilifa 😀

• Ama youtubeda izlediğim bazı kutu açılımı videolarında bu kılıfları kullananlar vardı o yüzden sordum acaba burada da kullanan var mıdır diye

Online ile mağza arasında fiyat farkı varmı?
    Veya neden mağza.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla bir fiyat farkı yok. Kargo fln beklemek istemiyorum. Mağazada stok olduğunu umarak söylüyorum tabi bunu.
    İpad pro için hiç bir apple storeda stok yok demişti müşteri merkezi.
    Eğer bulursanız haber verimisiniz.
    Apple stor çalışanı 1 yılda satamadığımız tableti 1 ayda sattık demişlerdi apple storeda ama ben inanmamıştım sonra sırayı görünce vay beee dedim

• biuu kullanıcısına yanıt
    Hocam alakasız olacak ama apple'dan mı sipariş vermiştiniz, ne zaman vermiştiniz, tahmini teslimat ne zamandı?

Ben kargolanmasını bekleye bekleye deli oldum sürekli açıp bakıyorum

Hadi ya, bakalım yarın öğlen gibi gideceğim, sonucu yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem_182

Hocam alakasız olacak ama apple'dan mı sipariş vermiştiniz, ne zaman vermiştiniz, tahmini teslimat ne zamandı?

Ben kargolanmasını bekleye bekleye deli oldum sürekli açıp bakıyorum
    ben hic heyexanli degilim. 11.11.2020 tarihinde acicam kutuyu. rahat ca bekliyom :))

o zmana kilif ve kalemi ayarlamam gerek

su baseus alalim hepmiz cok hos görünüyor

Hocam Pandemi ve uzaktan eğitim en büyük etken oldu. İnsanlar eve kapanınca en büyük vakit geçirdikleri cihazlar tabletler oldu ve tabii ki doğal olarak bunların en iyisi iPad. Bakın bir arkadaşım mesela beni aradı uzaktan eğitim için oğluna bilgisayar alacaktı. Bütçen ne kadar? Diye sordum. 3000 tl dedi. Ama bu fiyata doğru düzgün bir bilgisayar bulamadığını da ekledi. Ben de kendisine iPad önerdim. İlk olarak bana saçmalama falan filan dedi ama sonradan kafasına yattı ve gitti 2300 tl yani o zamanki fiyatına giriş seviyesi iPad aldı, 600 TL’ye Wi-Fi yazacıcı aldı ve 100 tl´ye de klavye mouse aldı. Dört ay sonra bana çok teşekkür etti, oğlunun bütün işlerini bu şekilde hallettiğini söyledi. Bazı şeyler Pandemi dolayısıyla çok satıyor mesela iPad mesela web camler. Son dönemde webcam´lerın fiyatında da inanılmaz bir artış oldu. Ayrıca Apple müşteri temsilcisininin söylediği şey doğru, benim de Apple Türkiye’de çalışan bir arkadaşımda aynı şeyi söyledi, siparişleri şu an yetişemiyorlar.

• catik kullanıcısına yanıt
    300 benim için çok 200 e kadar olursa bende alırım ama 300 ü düz bir kılıfa vermektense smart keyboard almak daha cazip geliyor.

• berkans kullanıcısına yanıt
    NASDAQ üzerinden Apple'ın (AAPL) hisse değerine bakınca Mart pandemi başlangıcından Eylül pandemi sürecinde yatırımcılarına ne kadar büyük paralar kazandırdığını görebilirsiniz,

bu durum da satışların ne kadar arttığını ve Apple'ın ne kadar doğru yol izlediğinin kanıtı.
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Pandemi olmasa bende almazdım
    Evde 4 pc var ama yıllardır açmıyordum hepsi de farklı sıkıntıları varmış ve kameralarıda çok kötü olunca bir tane alalım dedik.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Hocam alttaki çift girişli macbook için sanırım. İpad için olan versiyonu var mı

• Apple orijinal smart folio 800 lira. Renk seçenekleri de mevcut. Ama baseus un kılıfı da iyi duruyor. Smart folio kullananvar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Apple orijinal smart folio 800 lira. Renk seçenekleri de mevcut. Ama baseus un kılıfı da iyi duruyor. Smart folio kullananvar mı?
    630 tl apple soresinde

• Pro mu Air mi alınmalı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Pro mu Air mi alınmalı ?
    aşağı yukarı fark 2500 tl. şimdi işin içine kılıftı kalemdi derken farkı biz 3000 olarak baz alalım. yani 1 ipad pro - 2 tane air 3 e denk.
    bence makas çok açık. bu yüzden air 3 daha mantıklı görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Pro mu Air mi alınmalı ?
    meslek nedir hangi amac ile kullnicaksin bunlar da onemli

ama pro fiyati yakin zamanda 7.500 lere cikacak

ve cok iyi bir cihaz...

tani sadece internet video basit uygulamalar icin air 3 a12 islemcisi ile fazlasi ile yeter

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.