Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.004
Cevap
250
Favori
477.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tablet Eylül ortası gibi gelecekmiş o yüzden yeni çıkacak tableti bekleyip ona göre karar vereceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orjinal paperlike alıp ta tekini satmak isteyen varmı arkadaşlar ipad pro 12.9 4. nesil bekleöek istemiyorum belki yardımcı olmak isteyen olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Tahmin ettiğim gibi Ps4 icin biçimlendirilmiş bir hard diski iPad görmedi.
    Bu kötü oldu bu kadar basit bir şeyi neden halledemezler hayret artık tablet varken pc aramamalıyız. Fat 32 disk okumak bu kadar zormu?

• SonyFun S kullanıcısına yanıt
    Eylül ayında gelmesi beklenen iPad, “Pro” versiyon olamayacak diye biliyorum. “İPad Pro mu MacBook mu?” şeklinde sorarken, klasik bir ipad’e yönelmiş olmuyor musunuz ?

• Merhabalar, sıcak fırsatlardan sonra buraya da yazayım konuyu takip etmiş olayım.

Sonunda k. kartı hesap kesim tarihim doldu ve çoluğun çocuğun rızkını el kadar cihaza verme pişmanlığı ile pro 11 siparişinde bulundum.

Yine kur güncellemesi gelir diye korkuyordum.

Ram, işlemci, depolama üçlüsünden ziyade, Home tuşu iphone 7 gibi sezgisel olsa, air 3 alacaktım. Ama eski ipadlerimde home tuşu sıkıntısı yaşadığım için tercihimi bu yönde kullandım.

*Silikon kapak
    *Ekran Koruma
    *Kalem
    *Hub (H. Kartı - Hdmi - usb)

Daha Logitech vb Klavye + fare falan alacağım battık yahu.

*Ekran koruyucu 2018 prolar ile aynı mı?

*Her koruyucu ile kalem kullanılıyor mu?

Aksesuarları seçmem için yardımlarınızı rica ediyorum.

Fiyat performans link önermeniz mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Merhabalar, sıcak fırsatlardan sonra buraya da yazayım konuyu takip etmiş olayım.

Sonunda k. kartı hesap kesim tarihim doldu ve çoluğun çocuğun rızkını el kadar cihaza verme pişmanlığı ile pro 11 siparişinde bulundum.

Yine kur güncellemesi gelir diye korkuyordum.

Ram, işlemci, depolama üçlüsünden ziyade, Home tuşu iphone 7 gibi sezgisel olsa, air 3 alacaktım. Ama eski ipadlerimde home tuşu sıkıntısı yaşadığım için tercihimi bu yönde kullandım.

*Silikon kapak
    *Ekran Koruma
    *Kalem
    *Hub (H. Kartı - Hdmi - usb)

Daha Logitech vb Klavye + fare falan alacağım battık yahu.

*Ekran koruyucu 2018 prolar ile aynı mı?

*Her koruyucu ile kalem kullanılıyor mu?

Aksesuarları seçmem için yardımlarınızı rica ediyorum.

Fiyat performans link önermeniz mümkün mü?
    Merhaba, cihazınız hayırlı olsun. Gerçekten müthiş bir cihaz Macbook Pro dan geçtim ben de.

Ekran koruyucu 2018 ile aynı. Kaliteli bir ürün kullanıp 2 defa para harcamamanızı öneririm. Ben Belkin aldım yurtdışından biraz pahalı ama kafam rahat en az 2 yıl kullanırım.

Kalem, eğer çizim veya not alma uygulamalarıyla çok haşır neşir değilseniz önermem.

Kılıf olarak eğer klavyeli alacaksanız magic keyboard tavsiye ederim. Eğer klavyesiz istiyorsanız Zugu case alın kesinlikle.

Orjinal kılıflar çerçeveyi ve kalemi korumuyor.Ben smart keyboard folio almıştım memnunum ama kalemi ve çerçeveyi korumadığı için tedirgin kullandığımı söyleyebilirim. Harici mouse almak daha mantıklı geldiği ve kalem kullandığım için (kılıfı tersine katlayıp kalemle kullanabiliyorum,magic keyboard tersine katlanmıyor kalemle kullanmak açısından sıkıntılı)

Eğer çok mobil değilseniz Zugu case + harici klavye + trackpad yada mouse da mantıklı bir tercih olacaktır.

• Detaylı cevabınız için teşekkür ederim.

Bana silikon arka kapak yeterli kılıf için, smart cover tarzı ürünler çok şart değil.

Ben mümkün oldukça uygun fiyatlı ürünler toplamak istemiştim.

Ders anlatımlarında altını çizmek, kalem ile işlem yapmak için basit bir kaleme ihtiyacım var. Detaylı çizimler yapmayacağım.

İpad sayfasında Goojodoq marka ürün incelemesine denk geldim işimi görür gibi.

Aşağıdaki ürünü alsam kapak olarak bana yeter ama ekran koruyucu ile kalem çalışıyor mu? İlle defter dokulu mu almak gerekiyor bilemedim.

(Teleplus Apple iPad Pro 11 2020 Kılıf Lüks Tpu Silikon Siyah + Nano Ekran Koruyucu)
    https://www.hepsiburada.com/teleplus-apple-ipad-pro-11-2020-kilif-luks-tpu-silikon-siyah-nano-ekran-koruyucu-p-HBV00000VFS96?magaza=angeliletisim

• Merhaba,

Bir standa ihtiyacım vardı. Geçen haftahttps://www.hepsiburada.com/yucecengiz-metal-masaustu-metal-tablet-tutucu-stand-p-HBV00000VBB0K?magaza=Yücecengiz%20Metal şu linkteki standı sipariş ettim. 30 tl. Kargo ile 39 du galiba. Çok güzel sağlam metal. Silikon kılıfınız veya güzel bir kılıfınız varsa çizmeden çok rahat kullanabilirsiniz. Ben açıkçası böyle bir şey beklemiyordum, beklediğimin çok üzerinde çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam hangi model iPad Pro sizinki?birde kılıf zugu case öneririm bende.silikon kılıflar bükülmeye karşı korumaz.tableti çantaya attığınızda maalesef bir baskıya maruz kaldığında eğilme sorunu oluşabiliyor.böyle pahalı bir cihazda isteyemeceğiniz bir problem.zugu korur yaşatır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 16 Ağustos 2020; 16:45:58 >
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ipad pro versiyonun gelmeyeceğinden haberim yoktu. Eğer gelmez ise pro alır geçerim.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler 11” pro aldım. Tableti çok taşımıyorum, genelde ev içinde kullanacağım.

Zuzu kılıf nerede satılıyor bilemedim bir iki yerde denk geldi 1000 lira üzerinde fiyatı vardı.

Spigenin 2018 prolar için yaptığı kılıflar harika ama henüz 2020 için ürün göremedim.

• SonyFun S kullanıcısına yanıt
    Eylülde iPad 8. nesil gelecek. Yani yeni bir iPad Pro çikmayacak. Mini-LED ekranlı yeni iPad Pro’lar ise(5th) 2020 sonu 2021 ilk çeyreğinde cikacağina kesin gözüyle bakiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AD08D0F1

Merhaba,

Bir standa ihtiyacım vardı. Geçen haftahttps://www.hepsiburada.com/yucecengiz-metal-masaustu-metal-tablet-tutucu-stand-p-HBV00000VBB0K?magaza=Yücecengiz%20Metal şu linkteki standı sipariş ettim. 30 tl. Kargo ile 39 du galiba. Çok güzel sağlam metal. Silikon kılıfınız veya güzel bir kılıfınız varsa çizmeden çok rahat kullanabilirsiniz. Ben açıkçası böyle bir şey beklemiyordum, beklediğimin çok üzerinde çıktı.
    Merhaba, tableti tutan bölüm tam tabletin sığacağı şekilde mi yoksa düşmeye karşı koruyan kılıflarla da sizce kullanılabilir mi?

• Arkadaşlar aliexpressten aldığım goojodoq kılıf 2 gün önce gümrüğe girmişti. Bugün açıklamasında iptal edildi yazıyor, ne anlama geldiğini bilen var mı?

15/08/2020 - 10:54:03 Kabul Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    17/08/2020 - 12:49:28 Gümrükten Çıktı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    17/08/2020 - 13:01:18 İptal Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
  • 2020 sonu çıkamaz imkansızın ötesi.

2020 model yanı 4.nesil prolar 4 ay önce çıktı daha yeni. 2020 Aralık‘ta çıksa sekiz ay sonra yeni iPad modeli çıkartmış olur Apple buda tarihinde henüz görülmemiş bir hareket.

Geçmişe bakalım iPad Pro ikinci nesil 5 Haziran 2017 tarihinde çıktı. iPad Pro üçüncü nesil ise 30 Ekim 2018 tarihinde açıklandı. Yani ikinci ve üçüncü nesil arasında 16 aylık bir süre var. Birinci ve ikinci nesil arasında ise neredeyse iki seneye yakın bir süre var. Pandemi döneminde sekiz ay sonra Apple iPad Pro çıkarmaz. 2021 ilk çeyreğinde bile olamaz bu. Muhtemelen 2021 ikinci çeyreğinde yeni model iPad Prolar çıkacaktır.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Ming- ve Jon Prosser in analiz ve tahminleri sasmadigi icin soyledim hocam. Dediginiz daha aklima yatiyor.

12 Pro aralik gibi burada olur mu ne diyorsunuz? telefonumu sattim bugun(11 pro) 12 pro cikisini bekliyorum fakat 4-5 ayi bulur gelmesi. sifir pro max alip 12 proya gecmek icin uzerine az nakit verip gecmek mantikli mi sizce?

• Hocam o zaman proyu alır geçerim. Beklemenin bir anlamı yok teşekkürler.

• Hocam Apple en son zaten açıklama yaptı. Eylülde çıkacak olan telefonların sevkiyatında gecikme olacak. Muhtemelen bir aylık bir gecikme olur. Amerika’da Ekim ayında çıkacağını farz edersek Türkiye bunun gelmesi rahat bir şekilde aralığı bulur. Sıfır promax alip daha sonrasi da 12 pro ya geçmek şu an için bence çok mantıksız.0 aldığınız cihazın ister istemez değeri düşecektir. Belki ikinci el olarak alabilirsiniz.

• Selamlar arkadaşlar. Ben ipad pro ile microsoftun bluetooth mouseunu kullanıyorum ancak input lag çok rahatsız ediyor. Type a to c converter ile kablolu mouse taktığımda bu sıkıntıyı yaşamıyorum ancak pratik olmuyor. Bunun için çözüm ya da alternatif bir fikri olan var mı?

• Benim ipad'im ekranın ortası alt kısımda bir garip gölge oluştu. 1 tl bozuk para büyüklüğünde gölge var. Servise verdim. Ekran mı değişir? Cihaz mı değişir? Bir de cihaz değişirse renk değişikliği yapabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.