Şimdi Ara

Apple iPad Mini [ANA KONU] (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.943
Cevap
61
Favori
156.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: alkanerkn

Arkadaşlar merhabalar
    eşime hediye olarak 16 gb modelini almak istiyorum
    fiyatı 650 lira kadar ancak arkadaşlar bir de retina modeli varmış 1000 lira
    eşim facebooka girer şu meşhur oyun candy crush oynar sitelerde sörf filan yapıp müzik dinler genelde
    eğer arkadaşlar bunları 650 liralık model yaparsa alayımmı sizce yoksa yenisini mi almalıyım yardım eder misiniz?
    Teşekkür ederim

O dediklerinin hepsini çok çok rahat yapar. Hatta daha fazlasını da yapar merak etmeyin. Ben bir sürü oyun oynuyor bir sürü farklı uygulama kullanıyorum ve sıkıntı yok

iPad mini (1) kesinllikle yeter ancak siz biraz daha hızlı ve ömürlü olsun isterseniz iPad mini retina öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• munzo M kullanıcısına yanıt
    Şu an bende yükledim fakat yurt içi cep telefonlarını ve arap ülkelerini aramıyor sadece belçika ile görüşebildim, sizde durum nedir.

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Aslında yazmayı unuttum, özür dilerim . Ben Rusya'da yaşıyorum. Amerikan ya da her neresiyse yapımı bir program burada çalışıyorsa Türkiyede de çalışmalı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: munzo

Aslında yazmayı unuttum, özür dilerim . Ben Rusya'da yaşıyorum. Amerikan ya da her neresiyse yapımı bir program burada çalışıyorsa Türkiyede de çalışmalı diye düşünüyorum.

Aslında çalışmalı ama sanırım türkiye ve arap ülkelerini aramıyor. Sadece sms gönderiyor başka ülke denemedim ama belçikadaki cep telefonu ile görüştüm. Birde türkiyedeki sabit tel numaralarını arıyor.

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Türkiyeyi aramayı denemedim. Eşim acilen Moskovaya gitti yanına ipad'i verdim. Gelince deneyebilirim. Eğer gerçekten bedava arayabilirse güzel olur. Genelde Skype üzerinden görüşüyoruz babamlar hariç :D Onlarla ancak ablama gittiklerinde görüşüyoruz onun dışında telefondan başka bişey kullanamazlar e yazıkki :D
  • Arkadaslae 2.el 32gb cellular ipad mini 675 lira. Sizce alinir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

Arkadaslae 2.el 32gb cellular ipad mini 675 lira. Sizce alinir mi?

Cihaz temizse kaçırmayın fiyat güzel

• norton772 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için hocam ,verdim hepsiburada'dan siparişi , 680 liralık alet worldpuan avantajlarıyla 600 e geldi, hanıma da 40 yılın başı bi jest yaptım artık görünce şoka girer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain***

hatalı mesaj.silinebilir.
    Merhaba arkadaşlar.Ipad mini Wifi almak üzereyim ancak aklıma takılan birkaç soruyu sormak istiyorum.

-Cihaz ilk açıldığında boş hafıza tam olarak ne kadar? Bazı arkadaşların 5-6 gb boş yer var dediğini gördüm ve bu çok garip.
    -Nokia model klavyeli yani işte akıllı telefonum var.3g olmayan modeli alsam bluetooth aracılığıyla tablete internet sağlayabilir miyim?
    -Ürünü Bimeks'ten almayı düşünüyorum.Makul bir fiyata satılıyor.Linki şurada.Axcess kredi kartı ile alacağım.Ama puan indirim falan pek anlamıyorum.Puan verme gibi bir durum söz konusu mudur acaba

değerli cevaplarınızı beklemekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain*** -- 23 Ocak 2014; 3:54:11 >

• Merhaba arkadaşlar bugün elime geçen iPad mini 16 GB ile aranıza katıldım kaydedebilirsiniz. Iki sorum var yanıtlayabilirseniz. 1.si app Store a her girdiğimde indirme işlemi başlatacağımda şifre istiyor bunu nasıl düzeltebilirim? İkincisi ise yabancı dizi izleyebileceğimiz ücretsiz bir uygulama yahut videoları sorunsuz izleyebileceğimiz bir yabancı dizi sitesi var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecifci

Merhaba arkadaşlar bugün elime geçen iPad mini 16 GB ile aranıza katıldım kaydedebilirsiniz. Iki sorum var yanıtlayabilirseniz. 1.si app Store a her girdiğimde indirme işlemi başlatacağımda şifre istiyor bunu nasıl düzeltebilirim? İkincisi ise yabancı dizi izleyebileceğimiz ücretsiz bir uygulama yahut videoları sorunsuz izleyebileceğimiz bir yabancı dizi sitesi var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

Senden her seferinde o şifreyi isteyecek ki bu hem normal hem de güvenli. Normal olmayan istemeden indirmesi android'deki gibi.

• beyler iyi günler. Ipad mini 3g de telefon ile görüşme yapılabiliyor mu? Jail break li olsa da olur sıkıntı yok.
  • Ben de baktım ama olmuyormuş. Ama App Store da bazı uygulamalarla arama yapabiliyorsunuz. Ben CFC adında bir uygulama yükledim ve değil. Ancak Rusyada yaşadığım için Türkiyede çalışmasında sıkıntı yada sorun olabilir.
  • saygı değer arkadaşlar sizlere bir sorum olacak, vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

ipad mini de kitap okumak için pdf formatıyla yüklemek yeterlimidir, yoksa ePUB(ne olduğunu bilmiyorum) mı yüklemek lazım.

saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: absolutely33

saygı değer arkadaşlar sizlere bir sorum olacak, vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

ipad mini de kitap okumak için pdf formatıyla yüklemek yeterlimidir, yoksa ePUB(ne olduğunu bilmiyorum) mı yüklemek lazım.

saygılar..

iki formatta da okuyabilirsin,
    epub daha kullanışlıdır,hızlıdır, metin ağırlıklıdır.
    pdf ise daha çok dergi vb görsel içerikli okumalar için uygundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongio

quote:

Orijinalden alıntı: absolutely33

saygı değer arkadaşlar sizlere bir sorum olacak, vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

saygılar..

iki formatta da okuyabilirsin,
    epub daha kullanışlıdır,hızlıdır, metin ağırlıklıdır.
    pdf ise daha çok dergi vb görsel içerikli okumalar için uygundur.

teşekkür ederim,

peki nasıl yükleyebilirim ipad e bu dosyaları. usb kablosu ile notebook'a bağladığımda sadece resim atmak için kullanılıyor depolama çözemedim. size zahmet nasıl yükleyeceğimi anlatabilirmisiniz?

saygılar..

• absolutely33 kullanıcısına yanıt
    Kardes burada konum var anlattim nasil yapacaginihttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86754535

• quote:

Orijinalden alıntı: ecifci

Merhaba arkadaşlar bugün elime geçen iPad mini 16 GB ile aranıza katıldım kaydedebilirsiniz. Iki sorum var yanıtlayabilirseniz. 1.si app Store a her girdiğimde indirme işlemi başlatacağımda şifre istiyor bunu nasıl düzeltebilirim? İkincisi ise yabancı dizi izleyebileceğimiz ücretsiz bir uygulama yahut videoları sorunsuz izleyebileceğimiz bir yabancı dizi sitesi var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

1. Her indirdigin yeni uygulamada sifre ister, daha once indirip kaldirdgin, sonra tekrar indirmek istedin uygulamalarda sifre artik sormaz. Cocuklari ipadi kullananlar icin dogru bir sey indirme yaparken sifre sormasi yani
    2. Dizimag kapanmayaydi iyidi mobil sitesi muhtesemdi. Ben dizifilm die 3.59 luk uygulama Var o guzeldr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Kardes burada konum var anlattim nasil yapacaginihttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86754535

ilginiz için teşekkür ederim, fakat video yu izleyemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.