Şimdi Ara

Apple iPad Mini [ANA KONU] (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.944
Cevap
61
Favori
156.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://youtu.be/6HYky1MTVWE buradan izleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aldım ve onunla yazıyorum(retina ekran 336 ppi) çok memnunum parasına değecek bir cihaz a7 zaten ve özellikleri5s i geçiyor kesinlikle tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle alın ben aldım süper (retina olanı diğeri dandik)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

http://youtu.be/6HYky1MTVWE buradan izleyebilirsin

hocam teşekkür ederim çok güzel anlatım olmuş, akşam otele geçince deneyeceğim inşallah başarabilirim. eğer başaramazsam sakıncası yoksa sizi rahatsız edebilirmiyim danışmak için.

birde arşivinizin linkini pm alabilirmiyim.

saygılar..
  • absolutely33 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki yardim etmek icin buradayim zaten simdi arsivi pm attim, gule gule kullan

• Bizim cihazlar dandik yani

• quote:

Tabi ki yardim etmek icin buradayim zaten simdi arsivi pm attim, gule gule kullan

çok teşekkür ederim hocam
  • Kredi kartsız hesap açmayı bilmeyenler içinhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86978087&p=1#86978087

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Bizim cihazlar dandik yani

:)))

• Şuanda 32 gb wifi ipad mini en ucuz 899 tl mediamarkt ta sanırım başka da bulamadım. Ikinci el temiz bulunursa onuda alabilirim aslında. Gerçi iphone 5 deki retinaya alıştıktıktan sonra ipad mini 1 kullanmak çok şey farkettirir mi bilemiyorum.

• arkadaslar ipad mini (1) oyun oynamak için alınırmı sizce ? retinalısını almaya param yetmiyorda.

lg g pad 8.3 ile ipad mini (1) arasında kaldım sizce hangisi ?

g pad in kısa özellikleri :

-s600 işlemci ve adreno 320 gpu

-full hd ekran ve 2gb ram

-16gb hafıza + micro sd slot
  • retina olmayan ipad mini yi almak akıllıca mıki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Classmen34

Şuanda 32 gb wifi ipad mini en ucuz 899 tl mediamarkt ta sanırım başka da bulamadım. Ikinci el temiz bulunursa onuda alabilirim aslında. Gerçi iphone 5 deki retinaya alıştıktıktan sonra ipad mini 1 kullanmak çok şey farkettirir mi bilemiyorum.

iyi fiyat. 2.el 32gb 4g modelini 675 bulmuştum ama adama bir türlü ulaşamadım, deli oldum :D
  • blurskyline kullanıcısına yanıt
    Oha resmen bedavaya bulmussun

• quote:

Oha resmen bedavaya bulmussun

alamadım ki :D adam koymuş internete. 1 aylık cihaz. telefonu arıyorum servis dışıdır diyor?.. :D artık ondan umudu kestim
  • Arkadaşlar, cihazlarımız dandikmiş, hep beraber çöpe atıyoruz
  • Gerçekten çok iyi fiyatmış ama nasip olmamış :)
    Ikinci el cep telefonu satan yerlerde bazen denk geliyor. Adam alıyor kredi kartı ile sonra ikinci el satan yere getirip satıyo paraya çeviriyo zararına :)) bi arkadaşıma öyle telefon almıştık ordan biliyorum 3 günlük telefonu 500 lira ucuz aldık. Bi çıkıp gezmek lazım

• arkadaşlar i pad mini için orj. katlanabilir kılıfı nereden alabilirim acaba bulamadım
    hem tek kat hemde ince olması ve ayrıca ekran temizleme özelliğininde olması çok güzel
  • Selam beyler. İpad mini kullanıcısıyım ve air 16gb wifi almayı düşünüyorum. Ekran küçük gelmeye başladı.
    Şu an kullanmakta olduğum ipad mini de indirdiğim ücretli uygulamalar ve oyunlar var. Ayrıca ücretli uygulama olan free video da çeşitli klip ve konser kayıtları.
    Bunları yeni ipad air e nasıl atabilirim? Tekrardan indirmek baya uğraştırır beni.
    Toplam 10 gb civarı ücretli uygulama, klip, müzik, oyun vs var

• absolutely33 kullanıcısına yanıt
    Teknosa'da var tepe nautilus'daki mağazasında. Ben Production Red versiyonunu apple store'daki fiyatına aldım
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.