Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (9 Mobil) - 2 Masaüstü9 Mobil1 Android
5 sn
3.512
Cevap
273
Favori
333.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1091
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 273
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • burak335 (66 mesaj) xweser (55 mesaj) Mustafa SARI. (50 mesaj) Sleepwake33 (41 mesaj) catik (40 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (824 mesaj) Mobil (1116 mesaj) Tablet (123 mesaj) (4 mesaj) Mini (225 mesaj) Uygulama (635 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    1388 Mesaj
    olası hediye olan airpodları kaça satabiliriz sizce piyasayı biliyor musunuz kulaklıklara çok uzağım
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: İnci6

satıcı kıyak geçmiş size hocam mediamarkt teknosa vs hiçbiri söylemez genelde ondan dedim ben de

iyi yapmışsınız

Alıntıları Göster
    Nesi iyi hocam sahsen kendimi saticinin yerine koysam karsimdakine haftaya indirime girecek o zaman alirsaniz daha karli olursunuz gibi dedigim alici bana, fır fır yapma paketle önemli değil gibi anlama gelen cevap aldigim da daha 1 kisi ye dahi haber vermem banane lan milletin karın dan iyilik yap kötülük bul hesabi. Teknosa ve mediamarkt takilerin de basina böyle seyler daha cok geldigi icin tabi haber vermezler haklilar da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Referanslar Mevcuttur. Güncel devam eden 10 dan fazla netflix grubum zaten var, urun satışı, dijital oyun ve cek satis vs ref. göndermek ugrastirdigi için sürekli referans gondermiyorum tanıyan 2006 dan beri zaten biliyor.

• Binbaşı
    1388 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vip Üye

Nesi iyi hocam sahsen kendimi saticinin yerine koysam karsimdakine haftaya indirime girecek o zaman alirsaniz daha karli olursunuz gibi dedigim alici bana, fır fır yapma paketle önemli değil gibi anlama gelen cevap aldigim da daha 1 kisi ye dahi haber vermem banane lan milletin karın dan iyilik yap kötülük bul hesabi. Teknosa ve mediamarkt takilerin de basina böyle seyler daha cok geldigi icin tabi haber vermezler haklilar da

Alıntıları Göster
    hocam adam esprili bir dilde bir şey anlatmış bu kadar takılmayın mantıken zaten satıcı söylememeli böyle şeyleri diğer müşterileri etkilemez o yüzden gülün geçin

• Teğmen
    248 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

hocam adam esprili bir dilde bir şey anlatmış bu kadar takılmayın mantıken zaten satıcı söylememeli böyle şeyleri diğer müşterileri etkilemez o yüzden gülün geçin

Alıntıları Göster
    Sanırım zara vs gibi yerlerde indirim olmasina yakın zaman varken bazen diyebiliyor çünkü 1 hafta içinde indirim olacağı için alici iade etme hakki doguyor satici haber vermediği için forumda 2 yil once okumustum.
    Yazı olarak okuduğum için saticinin yerine kendimi koyduğumda pek iyi hissetmedim, gülerek dendiyse saticiyi da kirmadan bosver hocam vs gibi sorun değil burada da yazı olarak yazdigimizdan pek smile kullanmayinca ciddi mi, espirimi yapılıyor pek anlaşılmıyor bazen

|
    |
    Referanslar Mevcuttur. Güncel devam eden 10 dan fazla netflix grubum zaten var, urun satışı, dijital oyun ve cek satis vs ref. göndermek ugrastirdigi için sürekli referans gondermiyorum tanıyan 2006 dan beri zaten biliyor.

• Yarbay
    7820 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nano0106

merhaba arkadaşlar ipadlerine aksesuar alacaklar amazonun fiyatları piyasakine göre dip fiyatlar ve kendi satıyor ücretsz kargo ile değerlendirin bence.
    https://www.amazon.com.tr/s?i=computers&bbn=12466440031&rh=n%3A12466439031%2Cn%3A12601894031%2Cp_4%3AFujimax&s=price-asc-rank&dc&qid=1593117498&rnid=12466440031&ref=sr_st_price-asc-rank
    Şu arkası yumuşak olanlardan aldım bir tane, elimde deri olandan var bi tane ama dikey durueken devriliyor. Bu aldığımda tat vermezse gidip apple alıcam.

Klavyeli olanlar .ok pahalı, mouse arayışımda devam ediyor.

|
    |

• Binbaşı
    1394 Mesaj
    https://www.apple.com/tr/ipad-air/ Bu modeli okul için almayı düşünüyorum. İndirimler başladığında ne kadara düşer tahmini olan var mı?

Üründe indirim olmuyor hediye olarak airpods veriliyor.

|
    |
    Kiivii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba geçtiğimiz hafta ipad7 aldım. Alırken çok fazla tavsiye bulamadığım için yazıyorum bu aksesuar ile usb klavye/mouse bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda usb bellek/sd kart da takılıyormuş ancak henüz denemedim.
    https://urun.n11.com/cevirici-ve-donusturucu/ally-iphone-lightning-to-tfsd-card-reader-usb-3kamera-adaptoru-P418829389
    Ben kendi sitelerinden aldım kargo dahil 106 tl'ye.

Fırsat var mı diye giriyoruz, kılıf isteyenlerden geçilmiyor. Ya sabır..

Ogrenci indirimi uzerine airpods veriyorlar diye biliyorum

|
    |
    mekatronikçi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    1 Mesaj

arkası şeffaf dik duracak ürün yoktur fakat renkli olarak olanlardan vardır transparan renkli yani logo gözüküyor amaınız loğo gözüksün diyorsanız.
    |
    |
    Mustafa SARI. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

diğer markalar daha pahalı ve elinizdeki ipadi bilmediğim için olabilir mi üstat :)
    |
    |
    Black_belt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mustafa SARI.

Ogrenci indirimi uzerine airpods veriyorlar diye biliyorum
    Airpods olunca öğrenci indirimi yapmıyor sanirim hocam net fiyatla alıyorsunuz.

Gecmis senelerde temmuz ayinda baslamis, gecen senede 9 temmuzda baslamis. Bu senede o tarihlerde olmasi bekleniyor. Kesin bir tarih tabiki yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 28 Haziran 2020; 18:8:32 >
    |
    |
    LacWer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj

Yani kılıf icin ana konuya yazilmasi daha iyi olur burada fiyatlar magazalar paylasilmasi lazim

|
    |
    visceroid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj

Buna harici harddisk bağlanır mı?

|
    |
    SelimBoyali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yapıyor. Eğitim indirimi üzerinden hediye ediyorlar.

|
    |
    anl_clk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj

Bende eski air1 var Logitech hinge modelinden aldım her açıda dik durabiliyor,eğer air3 ile uyumluysa alın kullanın kaliteli kılıf
    Ama arkası şeffaf değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gahmetk -- 28 Haziran 2020; 21:55:29 >
    |
    |
    Mustafa SARI. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,281
1.2.165

Reklamlar

SEO Radyo Dinle kripto para haberleri Canlı Tv izle
Gülüş Tasarımı Cancer Clinical Trials Sohbet
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.