Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Savlonic Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
3.315
Cevap
268
Favori
317.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1057
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Favoriye Eklediklerim 268
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • burak335 (66 mesaj) Mustafa SARI. (50 mesaj) xweser (48 mesaj) Sleepwake33 (39 mesaj) SudaEriyenAspirin (38 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (762 mesaj) Mobil (1070 mesaj) Tablet (123 mesaj) (4 mesaj) Mini (202 mesaj) Uygulama (567 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    8122 Mesaj
    Apple kur güncellemesi yaptı fiyatlar arttı. PT'de mini stokta yok artık (bitti mi yoksa fiyat güncellemesi mi yapacaklar bilemiyoruz artık) Air hala eğitim indirimli en uygun fiyat. Beklerken eğer pt de fiyat güncellemesi yaparsa beklenen kampanyanın ne kadar cazibesi olacak tartışılır. Kararsız kalmak gerçekten çok sıkıcı bir durum..
    |
    |
    Ben de çok kararsız kaldım, 1 aydır Air almayı düşünüyordum bu nedenle kampanyayı bekliyordum. Şimdi fiyatlar arttı PT'de halen air aynı fiyat alsam mı diye kararsız kaldım. Sanırım Apple'ın kampanyasını bekleyeceğim.

Dediğiniz gibi hocam baya baya şans işi artık. Bakalım aslında Pt'den bir tane sipariş geçip apple'ın kampanyasını da bekleyebilirim diye düşündüm eğer kampanya gelmezse onu kullanırım gelecek olursa da elden çıkartırım diye düşündüm ama şimdilik sadece düşünce :)
    |
    |
    Fenool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence hemen alın hocam ne olacağı belli olmaz ben gözümü kararttım geçen hafta aldım ipad pro 2020 pt den cuma elimde oldu 3-4 gün sonra zam geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Napoleon_Bonaparte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2212 Mesaj
    PTden air alacağım 100 200 lira için uğraşmaya değmez hem de taksit imkanı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam ilk başta oyle düşündüm de ipad air totalde 200₺ zamlandı şimdi kampanya detaylarını bilemiyoruz ben apple pen de almak istiyorum belki bu sene apple pen verir yani neticede öngöremiyorum bu nedenle bekleyecem pt de zam yapsa en fazla 200 ₺ yapar diye düşünüyorum o yuzden beklemekte fayda görüyorum.
    |
    |
    Fsm0066 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Air 4 de okula donus kampanyasi seneye olur olursa. Yani bi sene beklemeiz lazim onu almak icin. Fiyatlarda yurtdisinda air 3 le ayni olacak deniliyor ama Tr gelene kdar cok farkli olur fiyati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa SARI. -- 1 Temmuz 2020; 12:26:7 >
    |
    |
    melih06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1621 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Bu kadar beklemişken Eylülde çakacak olan air 4 almak daha mantıklı. Fiyatın çok farklı olacağını düşünmüyorum. Ben geçen hafta pro 11 aldım.
    Air serisi her sene tanıtılmıyor.. Zaten air 3 de eylülde çıkmadı. Eylülde ucuz olan ipad tanıtılır.
    |
    |

|
    |
    İpad pro için eğitim kampanyasını bekliyordum ama apple attı kazığını. Eğer tatmin edici bir şekilde kampanya yapmazlarsa ipad pro almayacağım.

|
    |

HK'da geçen sene Apple Store'da iPad almak istediğim zaman HK'da öğrenci olmanız gerekiyor denilmişti.
    |
    |
    Ya ben güç bela egitimim icin tablet almak icin para biriktiriyorum, hiçbir suçum yanlışım olmadan evimde otururken her gün ama istisnasız her gün istediğim bir şeyi elde etmem zorlaşıyor, gerçekten bıktım bu durumdan ya, hakkımı helal etmiyorum bunlara sebep olanlara.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 1 Temmuz 2020; 14:16:46 >
    |
    |
    Gerçi alsam da iptal ederlerdi büyük ihtimal

Onadami zam?

|
    |
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj

Evet 689 idi 759 oldu. Apple markali her urune zam geldi. EarPods lar %25 zamlandı onu anlayamadim. Ek vergi gelmis olabilir.

|
    |
    Mustafa SARI. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    148 Mesaj

630 du pen 700 olmus egitim magazasinda 😥
    İnş kalem verirler bu sene hediye olarak ama hic sanmiyorum birde kalem satip ondanda para kazanmak isterler bence 😥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa SARI. -- 1 Temmuz 2020; 14:50:21 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj

Dikkatimden kacmis. Pt de 759 applestoreda 701 oyleyse ona zam gelmemis diyebiliriz. En azindan bu da bisey 😂😂

|
    |
    Mustafa SARI. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Hepsiburada halen 3.999TL den satışa sunuyor. Almak isteyenler stok erimeden alabilir.
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.