Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmetbey14 , ahmetbey14 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LaCase66

Üniversitede not almak için kalemli bir tablet bakıyorum da Ipad air 5.nesil 64gb + pencil 2 mi mantıklı tercih olur yoksa yeni çıkan Samsung tab S9 256 gb mı? Tab S9'un 120 Hz Amoled ekran ve 256 gb hafızası cezbediyor fakat kalem ve not alma performansını bilmiyorum. Ipad air 5. Nesil 64 gb yeterli olur mu sizce?
    kişiden kişiye değişir ama bence ipad lerde sıfırdan birşeyler yazmaktan ziyade var olan pdflerin üstünden not almak daha rahat ve kullanışlı onun dışında hocanın söylediklerini yazacaksan boş bir sayfaya normal defter daha kullanışlı bizim universitede dersler pdf kitap üstünden işlendiği için benim için derste ipad rahat oluyor hocanın eklediklerini pdf e ekleyebiliyorum altını çizebiliyorum örnek soruları çözebiliyorum vs

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tablet konusunda tavsiyelere ihtiyacım var. KPSS hazırlanacak biri için ipad ile apple pencil 1 mi önerirsiniz yoksa samsung tabletleri iş görür mü. Kullanan kişi kalemi çok yoğun şekilde kullanacak o yüzden kalem performansı ve not uygulamasının iyi ve sorunsuz olması lazım

• Statist kullanıcısına yanıt

Apple pencil 1-Ipad 9 kullanan biri olarak apple pencil 1'in ergonomisini hiç beğenmiyorum.S-pen'i denediğimde daha başarılı buldum.Bence tab s9 serisi içinde gelen kalemiyle,ekranıyla,tasarımıyla ve depolama alanıyla daha alınabilir şu anda.Goodnotesda geldi bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sta07 S kullanıcısına yanıt

apple pencil ucu daha kalın ve küçük notlar almak daha zor sanırım. goodnotes baktım beta aşamasında gelmesi muhtemel ama samsungun kendi not uygulamasıda fena değil sanki. huawei tabletler hakkında düşünceniz nedir acaba kutu içeriği fena değil gibi

Huawei kullanan tanıdıklarım var genel olarak not almak için kullandıklarından memnunlar ama google servislerinin olmaması bence önemli bir sorun.

• Arkadaşlar sizce ipad air 10.9 inc 256gb 24k mi? Yoksa ipad pro 11 inc 256 30k mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GrizzlyBear kullanıcısına yanıt

pro tabii ki

• Arkadaslar Samsung s9 kalem var le birlikte 21 bin, ipad air de kalem le yaklaşık 21 tutuyor sizce bu durum da hangisini almak mantıklı? Kullanım asmci not, film medya vs oyun hiç yok yani

• murattekno kullanıcısına yanıt

not almak için samsungun çok daha iyi olduğunu düşünüyorum ikisini de kullanan biri olarak.

• murattekno kullanıcısına yanıt

iPad Air, Apple Store'da kalem hediyesiyle 19.500'e geliyor eğitim indirimiyle.

• iPad Pro 6.nesil cihazımı sattığımdan elimde boşa Standlı kılıf kaldı. İlgilenenler buradan bakabilir
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-aksesuarlar-ipad-pro-12.9-6.nesil-holimet-standli-kilif-1121387327/detay

• Sosyal medya, web, tv dizi film vb günlük aktiviteler için tablet arayışı içindeyim. Samsung tab a8 aklımda (4200tl) ama bir yandan da daha uzun ömürlü olur diye ipad 9 almakta mantıklı olabilir ama 10 binden aşağı göremedim. Öğrendi eğitim ya da başka kampanyalı bir fiyat bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

• hayatgezi kullanıcısına yanıt

samsung a serisi tabletlere bulaşma kağnı gibiler.

İlla android olsun diyorsan snapdragonlu s6 lite falan bak.

Ama tabii ki en güzeli ipaddir.

• az önce Amazon'dan 2022 11 inç iPad Pro 512 gb wifi modeli 30499'a aldım iyi fiyat değil mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgrbz -- 13 Eylül 2023; 18:27:17 >
  • apple siteyi kapatmış fiyatlar değişiyor galiba. ipad + kalem öğrenciler için devam ediyor mu?

• sahankazim kullanıcısına yanıt
    İphone 15 lerde ön sipariş açıldı yurtdışında. Ondan kapandı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

kpss çalışması için eşime matepad 11 almıştım 2021 versiyonu. tablet + klavye + kalem + mouse çok uygun fiyata gelmişti. amacınız ders çalışmak not tutmak medya tüketimi vs ise huaweinin tabletlerini öneririm tam bir fiyat performans ürünü. apple alsanız ona kalem klavye vs alacaksınız fiyat uçacak. bütçe dostu olan matepad tabletleri öneririm. apple dan aşağı kalır yanı yok. eşimin hiç şikayet ettiğini görmedim herhangi bir konu hakkında. çok memnundu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Byblack58

kpss çalışması için eşime matepad 11 almıştım 2021 versiyonu. tablet + klavye + kalem + mouse çok uygun fiyata gelmişti. amacınız ders çalışmak not tutmak medya tüketimi vs ise huaweinin tabletlerini öneririm tam bir fiyat performans ürünü. apple alsanız ona kalem klavye vs alacaksınız fiyat uçacak. bütçe dostu olan matepad tabletleri öneririm. apple dan aşağı kalır yanı yok. eşimin hiç şikayet ettiğini görmedim herhangi bir konu hakkında. çok memnundu.

Nerde kaça aldınız hocam

• Uni öğrencisi kardesime İpad Air bakiyorum.

Apple sayfasinda 64gb model kalemle birlikte 20bintl.

Fiyat iyimidir?

• Merhabalar eğitim kampanyası ile iPad Air sipariş vermeyi düşünüyorum ama kalem işime yaramayacak sıfır kapalı kutu olarak kalemi kaça satabilirim acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.