Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
460
Favori
844.106
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad Pro 12.9 (6.Nesil) 31.500 Tl’den alınır mı arkadaşlar, iyi bir fiyat mı ne dersiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lexfer L kullanıcısına yanıt
    Amazonda 5. Nesil 12.9 1 tb cellular 39.999

• Sec61 kullanıcısına yanıt
    Evet yansıyor

• Arkadaşlar hala kılıf bulamadım genelde arka tarafları sert plastik o yüzden tercih etmiyorum.

Önerebileceğiniz güzel model var mı?

• Ipad pro 11 icin klavye bakıyordum yeni aldım sayılır

Şu ürün aşırı ucuz geldi ararken

B0C9D4HNRG. Amazonda asin aratabilirsiniz. Satıcı amazon değil.

Type c ile şarj edilen bt klavye ve sert bir kılıf/kapak
    922.64 dışında gümrükte de takılmadı ekstra ücret veya kargo da çıkmadı.toplam çekilen ücret 922.64tl

Bugün kapının önüne atmışlar 10 günde gelmiş oldu. Ipad bayağı cuk oturdu

Neyse tanıttım klavyeyi
    Tanıdı da

Valla şimdilik bu fiyata bayağı iyi gibi ama ne bu ürünlerin uzmanıyım
    Ne de sizinki gümrüğe takılmaz diyebilirim

İsteyen baksın
    Mouse pad de çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 9 Ağustos 2023; 20:52:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam yakindan resimlerini gorme sansimiz var mi acaba

• symbol23 S kullanıcısına yanıt

• symbol23 S kullanıcısına yanıt

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Tesekurederim hocam

• Arkadaşlar ipad air 3 için klavye tavsiye edebilir misiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • herkese merhaba 2 ayrı telefon kullanıyorum birisi s23 ultra diğeri de 14pro. herhangi bir fanboyluk yok ihtiyacım olanı özelliği kullanıyorum. tablet olarak konusnda genel bir kullanıcıyım, aynı zamanda eticaretle de ilgileniyorum muhasebe vs olarak da kullanacağım tableti. fakat tablet konusunda şöyle bir şey var;

yeni çıkan samsung tab s9 ultra uzun süredir ilgimi çekiyordu (fiyat 27bin 1tb depolama+kalem), alma niyetim de vardı fakat ipadlere de bakıyordum. dün de ipad pro 11 512 gb 29bin e denk geldi vatan da(şu an teknosadada fiyat uygun), normalde 256 alacaktım ama fiyatta gariplik olduğu belli idi 512 aldım.

ipad pro11 gündelik kullanım için lüks bir cihaz fakat hem uzun süre götürmesi hem de yazılım uygulama desteği sebebiyle tercihim ipadpro oldu.

sizce bu fiyat bandına macbook mı yönlenmeliydim?

• saltukc kullanıcısına yanıt

s7 fe ve ipad mini 6 kullanan birisi olarak söylüyorum, bilgisayarımın günlük (hadi haftalık olsun) kullanım süresi iki tabletin aylık toplam kullanım süresinden daha fazla. bu sizin kullanım alışkanlıklarınızla şekillenecek bir soru bence ama ben olsam macbook alırdım. 7/24 dizi izlemiyor veya resim çizip tasarım yapmıyorsanız (resimde ipad ama tasarımda macbook önde bence) bilgisayarın rahatlığı farklı olacaktır.

• archtranquillity A kullanıcısına yanıt

ipadde ekranın 4/3 olması bir dezavantaj mı bişeyler izlerken hocam

• saltukc kullanıcısına yanıt

Üst kısım boşluk kalıyor evet. Monitöre yansıtınca da çok büyük fark oluyor. Ben ipad mini çok küçük olduğu için genelde bir şey izlemek için s7 fe'yi kullanıyorum

• Üniversitede not almak için kalemli bir tablet bakıyorum da Ipad air 5.nesil 64gb + pencil 2 mi mantıklı tercih olur yoksa yeni çıkan Samsung tab S9 256 gb mı? Tab S9'un 120 Hz Amoled ekran ve 256 gb hafızası cezbediyor fakat kalem ve not alma performansını bilmiyorum. Ipad air 5. Nesil 64 gb yeterli olur mu sizce?

• LaCase66 L kullanıcısına yanıt

ben iki tableti de not alma ve resim çizmek için kullanıyorum samsung'un kalem performansı daha iyi bence yazıda. ucu ince olduğu için manevra etmesi daha rahat. üstelik kendi not alma uygulaması ipadde 300-400 tlye satın alınan uygulamalardan daha iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archtranquillity -- 14 Ağustos 2023; 21:51:44 >
  • archtranquillity A kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim. Bana da mantıken Samsung Tab s9 ağır basıyor fakat genel bir kalem performansı ve stabillik için ipad önerilince kararsız kaldım. Diğer yönden her türlü Samsung önde

• LaCase66 L kullanıcısına yanıt

çizim yapmıyorsanız bence samsung alabilirsiniz, ipad'de not almayı hiç sevemedim ben. kalem çok kalın ve rahatsız ince ince yazmak için

• Merhaba teknolojiye çok uzak değilim ama anlayanlardan destek rica ederim. Ben de air 2 var. Çizim vs yapmıyorum ama air 2 sanki performansı düşük kalıyor. Günlük ihtiyaçlarımı karşılayacak tablet bakıyorum. Web site gezinme, fotoğraf çekme, uygulamalar vs. Benim kullanacağım özelliklere göre neye yönelmeliyim?
  • graystorm kullanıcısına yanıt

ipad 10. nesil veya ipad mini olabilir

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.