Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.643
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklığı kaça sattınız. ? Forumdan 550 tl teklifi geldi de. Normal mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Az hocam 800 e gider diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa SARI. M kullanıcısına yanıt
    Air 1 i çıktığından beri en dandik kılıflar ile kullandım hocam. Sürekli çocuğun elinde bir de :) sıkıntı olmadı hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam rkadaşlar,
    Hiç Apple/iphone/ipad ürünleri ile ilgilenmedim, fazla bilgim de yok. Kızım tutturdu, bir ipad istiyor. Okulun Uzaktan eğitimi için de kullanmak istiyor. 2 ürün arasında kaldım.
    1) 7.nesil yeni iPad, 128 GB, Wifi, 10,2 inch - 3599 TL
    2) iPad air Wifi, 10,5 inch 256 GB - 5499 TL

Aradaki 1900 TL'ye 128 GB + A10 yerine A12 işlemci + 0,3 inch ekran + IPADOS yerine IOS işletim sistemi.. gözüme çarpan farklar bunlar. Uzun süre de kullanacağını düşünürsek, siz hangisini tercih edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navi

Selam rkadaşlar,
    Hiç Apple/iphone/ipad ürünleri ile ilgilenmedim, fazla bilgim de yok. Kızım tutturdu, bir ipad istiyor. Okulun Uzaktan eğitimi için de kullanmak istiyor. 2 ürün arasında kaldım.

Aradaki 1900 TL'ye 128 GB + A10 yerine A12 işlemci + 0,3 inch ekran + IPADOS yerine IOS işletim sistemi.. gözüme çarpan farklar bunlar. Uzun süre de kullanacağını düşünürsek, siz hangisini tercih edersiniz.
    A10 işlemci, İphone 7 de kullanılan işlemci.

İşinizi görmez mi görür. Ama uzun yıllar takılmadan kullanılsın, gerektiğinde en güncel oyunları kasmadan oynatsın, uzun yıllar güncelleme alsın diyorsanız İpad air 3 - 64 gb alınız.

4031tl üstelik kablosuz Kulaklık hediye olarak gelecek. İsterseniz kablosuz kulaklığı en az 800tl ye satarsınız.

64 gb gayet yeterli bir alan. Şu an fortnite, pupg gibi ağır oyunlar bile 3-4gb yer kaplıyorken 256gb a fazladan ödemeyin derim.

İpad 7 ile kulaklık hediye edilmiyor.

Edit. Kapasiteler yanlış yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 1 Ağustos 2020; 18:58:50 >

• quote:

Selam rkadaşlar,

ben iphone 7 kullanıyorum.
    telefonu değişecektim baktım ip 11 felan 8-9 bin. ve takoz gibi geldi. çok büyük geldi ekranı. vazgeçtim.
    ipad air 3 şuan kulaklık kampanyası ile tam fp ürünü. hem ip 11 de kullanılan işlemciden var. hem hafızası tatmin ediyor. ve fiyatı da uygun.

• biuu kullanıcısına yanıt
    128 gb yoktu kampanyada , 64 ve 256 vardi
    128 gb olani nerde 4031 TL hocam ?

3200 e satılıyodu her yerdeki

• Sağolun arkadaşlar. ipad air 3, 128 gb, kampanya ve belirttiğiniz ürünü göremiyorum, bir link atabilir misiniz?

• Navi kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar karıştırmış air 3'ün 64 ve 256 gb olanı var. 128gb olan air 3 yok. 32 ve 128 gb 7 nesil var.64 gb olan air 3 apple sitesinde 4031 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avcı001 -- 1 Ağustos 2020; 18:53:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

128 gb yoktu kampanyada , 64 ve 256 vardi
    128 gb olani nerde 4031 TL hocam ?
    Afedersiniz kastettiğim ürün İpad air 3 64gb idi.
    https://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-ipad/ipad-air

Ben pro düşündüğüm için aklım 128gb da kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 1 Ağustos 2020; 18:57:12 >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Ne demek, rica ederim arkadaşım.

64GB biraz az gibi geldi bana, uzun süre de kullanılacağı düşünülürse. Bu durumda, ipad 7, 3599'a daha mı mantıklı olur? Yoksa 5400'e ipad 3, 256 Gb için kıyılmalı mı?
  • merhaba arkadaşlar, eşim için bir tablet almayı düşünüyorum aklımda ipad almak var ama hangisini alsam bilmiyorum. Tek laptop var evde benim işim olduğunda o film vs izlemek istediğinde karmaşa oluyor :) program vs kullanmayacak. müziki film nette dolaşma amaçlı belki basit oyunlar da oynamak ister. ileri dönük bir şey olsun istiyorum alıp da 2 sene sonra yavaşlama vs olnmasın. tavsiyede bulunursanız sevinirimç şimdiden teşekkürler ve iyi bayramlar..
    Hocam 256gb da kulaklık hediyesi vardır muhtemelen Apple sitesinden alırsanız ihtiyacınız yoksa onu satarsınız. Bence iPad 7 yerine air 3 alın, air 1 modelini çıktığında aldım ve hala aktif şekilde kullanıyorum. Air modelleri her sene tanıtılan modeller değil bu konuda da avantajınız olur. Ben de kendime pro almaya niyetlendim ama air 3 şu anda fiyat performans olarak daha uygun geldi.

• quote:

Ne demek, rica ederim arkadaşım.

64GB biraz az gibi geldi bana, uzun süre de kullanılacağı düşünülürse. Bu durumda, ipad 7, 3599'a daha mı mantıklı olur? Yoksa 5400'e ipad 3, 256 Gb için kıyılmalı mı?
    Benim oğlum ipad mini 2 üzerinden ders dinliyor. Ekran küçük olsa da işini görüyor.

Ben ders için sunu hazırlayacağım, Photoshop vb kullanacağım, type c bağlantısı olduğu için ilerisini düşünüp pro alacağım.
    Ayrıca birkaç ay sonra fiyatlar iyice artar falan, daha da apple ürünü alamam diye korkuyorum.

Eğer kulaklık hediyesini satarsanız dediğiniz rakamlara yakın ipad pro satılıyor.

Ama kullanım amacınızın çok üzerinde. Ben sadece kapasite için o rakamlara çıkmazdım.

Sadece çocuğum için olsa Sahibinden.com dan ikinciel İpad 7 bile alırdım.

Android tabletler hakkında çok bilgi sahibi değilim ama galaxy tab bile düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 1 Ağustos 2020; 20:7:15 >

• grimer kullanıcısına yanıt
    Hocam air 1 in inceligiyle 3un inceligi bir degil sizin basiniza bisey gelmemesi bir sey olmayacahi anlamina gelmez . İstediginiz kilifla kullanin. Ben sahsi gorusumu belirttim.

Eyvallah hocam tavsiyeniz için.

• grimer kullanıcısına yanıt
    Evet, onun da hediyesi çıktı. Eğitim mağazamızdan giriş yapın gibi tuhaf birşey yazdı, ben de oradan girdim, sepete ekledim ve oldu. İnsallah birkaç güne bitmez kampanya, ben kredi kartını ayarlayıncaya kadar.

Stoklar dahilinde kulaklik hediyesi ekime kadar devam ediyor. Urunun fiyatindaki egitim indirimide sürekli var.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.