Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.441
Cevap
135
Favori
222.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ne kadara aldınız acaba?

• meskar27 kullanıcısına yanıt
    24.600 liraya geldi 256 gb versiyonu, kalem hediyesi ile birlikte

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • estantex kullanıcısına yanıt

nerden aldınız acaba? kalemi nasıl hediye ediyorlar?

• meskar27 kullanıcısına yanıt

Hocam apple'ın kendi sitesinden aldım. Alırken seçeneklerde kalem ücretsiz olarak çıkıyor. Gönderdikleri kargo içeriğinde geliyor kalem. Ben eğitim indirimi kullanarak aldım. 23 Ekim eğitim indirimi için son gündü sanırım.

• Arkadaşlar merhaba eşim matematik öğretmeni gerek dershanede ders anlatırken kullanacak gerekse indirdiği PDF sorul bankalarını çözüm yapacak. Daha çok ders ve basit internet işlerini yapması için kullanacak. Sizce ne almalıyım ve hafızası 128gp yeterli olurmu yoksa 256gp mi seçmek daha iyi olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen yardım !!
    iPad Air 5.nesil için Magic Mouse 1 aldım , fakat siteler arasında dolaşırken scroll yapamıyorum, normal mouselarda olan orta top fonksiyonu için ne yapabilirim, o kadar araştırmama rağmen bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huseyin_mk35 kullanıcısına yanıt

hocam çözüm buldunuz mu bilmiyorum fakat, 1.nesil magic mouse ipad'lerde scroll ve sayfa kaydırmayı desteklemiyor, 2.nesil almanız gerekmekte.

ben 1.nesili mac ile 2.nesili ipad air ile kullanmaktayım.

• iPad Air almayı düşünüyorum. Apple ın eğitim indirimi bitti maalesef. Şuan en uygun Trendyol da 16.500 e satılıyor. Sizce kasım indirimlerinde daha da düşer mi yoksa bu fiyata alsam mı. Birde iPad için farklı markaların kalemleri nasıldır.

• Arkadaşlar,

Gerek iphonelarda olsun gerekse ipad lerde olsun, evdeki share edilmiş harddisk içindeki film dizi klasorlerine erişip altyazısı ile güzelce izletecek Player uygulaması önerirmisiniz

tşkrler,

• Arkadaşlar air 5 için şarjın bu kadar hızlı bitmesi normal mı? Tableti alalı 1 hafta oldu. Instagram safari gezintisi ile 4 saat ancak ekran süresi alabildim %100 iken, servise götürüp kontrol ettireceğim sanırım

• Ukko kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de durum aynı. Air 3 varken 10 saate yakın ekran alıyordu ama air beşte 6-7 saat civarı alıyorum bariz bir fark var. Sanırım M1 çip çok yiyor sarjı ya da ramden dolayı. Düşük güç modu biraz olsun uzatıyor süreyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ukko kullanıcısına yanıt

Bence bu durum herkeste aynı. Bende iPad mini de mevcut onun şarjı bitmiyorken, iPad Air'ın şarjı hemen tükeniyor. M1 çiple alakalı bir durum bence. M1 çipi de kullanacak bir uygulama kullanmıyorum o daha kötü Apple iPad Air [ANA KONU] 

• Arkadaşlar bütün Apple ürünlerinde Apple Türkiye Garanatisi var mıdır? İdefix'te 20 bin tlye ipad air 5 buldum garantisi var mı diye sorduğumda ise 2 yıllık idefix türkiye garantisi var dendi. Çok da güvenemedim açıkçası. Yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • driphomie kullanıcısına yanıt

İthalat cihazı olabilir, 64 GB bellekli versiyonun fiyatı bu anlaşılan, kendileri ithal edip garanti veriyor sanırım, başka firmalara bakın, Apple Türkiye garantisi yerine firma garantisi diyorlarsa düşünmeyin derim, başka firmalara ve seçeneklere bakın, emin olup alın. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 5 Aralık 2023; 13:49:25 >
  • Wacom Intuos kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Merhaba bir şey sormak istiyorum apple pencilin hassasiyeti çok fazla geliyor normal kurşun gibi yazıyı kaydırmadan yazamıyorum bunun için bir ayar var mı teşekkürler

• Arkadaşlar tab s9 ile ipad air 5. nesil (10. Nesil de olabilir) arasında kaldım.

Bekelntilerim

1. Uzun yıllar kullanmak

2. Ders çalışma videosu izlemek

3. Makale pdf sunum okumak

4. Bazı pdfleri işaretleyerek okumak

5. Stabilite

Önerilerinize açığım değerli kardeşlerim

Not: telefonum galaxy s22. Telefon fark eder mi bilmiyorum

• Merhaba,

iPad Air 4 kullanıyorum. Nasıl oluyorsa, aldığım günden beri ek uygulama kullanmadan ücretsiz VPN kullanabiliyorum. Bir ara yurtdışından Air 5 aldım. Onda kullanılmıyordu. Sizdeki durum nedir? Bunu iPhone telefonuma nasıl aktarabilirim?

• "Bunu" dediğinizin bir adı var mı?

• JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz ve ek uygulamasız VPN.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.