Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.441
Cevap
135
Favori
222.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipad air 2 almayı düşünüyorum. ay sonuna beklenen zamn kesin gelir mi? ayrıca, appleın yakın zamanda yeni tablet tanıtma durumu var mı?
  • ekleyin :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipad Air camı kırıldı. Kendim değiştirebileceğimi düşünüyorum, ancak ekran satın alma konusunda nereden alacağıma dair şüphelerim var. Kuşkusuz alınacak enran yan sanayi olacak.. Daha önce başına gelen ve internetteki satış kanallarından dokunmatik cam alanınız var mı? Tavsiye edebileceğiniz bir satıcı sormak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceSPiRiT -- 20 Temmuz 2015; 18:06:28 >
  • Kredi Kartsız AppleID Oluşturma, Google Maps gibi uygulamaları yükleme ve Apple Music Üyeliği

• Benide eklermisiniz İpad Air Wifi 16Gb Gümüş rengi
  • Arkadaşlar ipadleri uzun süredir takip etmiyorum da en güncel ipad mini ne zaman çıktı?ve yakın zamanda çıkacak mı yenisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar kız arkadaşıma iPad air2 aldım yds için internet sitesinden video izlemesi lazım fakat site adobe flash player 10.1 istiyor videoları izleyebilmek için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler

• doğukan yoloğlu D kullanıcısına yanıt
    Puffin adlı tarayıcıyı indir flash player desteği var ama daha kalitelisini istiyorsan ücretlisini tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtakanÇağlayan

Puffin adlı tarayıcıyı indir flash player desteği var ama daha kalitelisini istiyorsan ücretlisini tavsiye ederim

Hocam çok teşekkür ederim saol

• Beyler ios 9 yükleyenler ekran döndürme düzgün çalışmıyor bende sizin nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmkocak

Beyler ios 9 yükleyenler ekran döndürme düzgün çalışmıyor bende sizin nasıl ?

Hocam ben yüklemedim henüz ama cihazın hızı pili nasıl? Takılma kasma mevcut mu? İos 7.1 ile kullanıyorum da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

quote:

Orijinalden alıntı: mmkocak

Beyler ios 9 yükleyenler ekran döndürme düzgün çalışmıyor bende sizin nasıl ?

Hocam ben yüklemedim henüz ama cihazın hızı pili nasıl? Takılma kasma mevcut mu? İos 7.1 ile kullanıyorum da.

Kardeşim cihaz ios 8.4.1 deydi benim en son gayet memnundum en ufak bir kasma yoktu. İos'un hep sonu 0 olan sürümleri sorunlu oluyor yani ios 7.0 ios 8.0 ios 9.0 bunların hepsi sorunlu takılmalar yani uygulama arası geçişlerde çok ufak kasmalar oluyor ondan sonra ekran döndürme başlı başına bir sorun ekran dönüyor bazen üstteki pil göstergesi ve wifi simgesi dönmüyor falan saçma sapan hatalar mevcut güncelleme bence ben pişman oldum. Bundan sonraki düzelene kadar yine güncelleme yapacağım fakat hangisinde düzeldi artık onda bırakacağım bu cihaza artık güncelleme sondur bence yani ios 10 falan çıkınca yüklemem yani kesin eminim.

• İpad air 16gb var yükledim sorunsuz pil durumu da iyi amcak split screen tam olarak işlev görmüyor (aynı anda iki uygulama) sadeçe ipad air 2 için geçerli sanırım..yani ekranı tam olarak 2 ye bölüp aynı anda 2 uygulama çalıştıramıyorsunuz bi taraf hep pasif kalıyor..ekranı bölen çizgi çıkmıyor.
    [simage]D:\www\forum_donanimhaber_com\http\tablet\upfiles\buffer\892ebb8f-5838-4b35-93fd-1c844ee959ba.png[/simage]

• Hocam beni de yazar misiniz?16gb wifi beyaz

• quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

İpad air 16gb var yükledim sorunsuz pil durumu da iyi amcak split screen tam olarak işlev görmüyor (aynı anda iki uygulama) sadeçe ipad air 2 için geçerli sanırım..yani ekranı tam olarak 2 ye bölüp aynı anda 2 uygulama çalıştıramıyorsunuz bi taraf hep pasif kalıyor..ekranı bölen çizgi çıkmıyor.
    [simage]D:\www\forum_donanimhaber_com\http\tablet\upfiles\buffer\892ebb8f-5838-4b35-93fd-1c844ee959ba.png[/simage]

Evet, o özellik sadece Air 2 için.

Ekran döndürmede sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 20 Eylül 2015; 0:28:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba birkaç sorum olacak;

1- 400 liralık bir fark var air ile air2 arasında. Sizce değer mi bütçemi zorlamaya (öğrenciyim)
    2- Müzik, film ve oyun.. için kullanmaktan çok office, ebook ve internet kullanımı için kullanacağım. 16 GB yeterli olur mu? Bellek fiyatları da faiş :(
    3- En uygun ve güvenli olan sizinde satın aldığınız ve memnun kaldığınız site yada mağaza hangisi?

Şimdiden teşekkürler...
  • TheLastEngineer kullanıcısına yanıt
    aynen ben de air 16 gb düşünüyorum almaya değer mi
  • Bende ikinci el almayı düşünüyorum. Ipad air 2 için bütçe zorlamaya gerek var mı?

• Kapasitesi konusu tamamen kişisel bir konu ;
    16GB kimi insana çok yeterli gelirken çoğu insana 128GB yetersiz gelebilir.

Kendimden biliyorum ; 6 plus 'ımı 64 'lük almıştım , kendimi biliyorum çünkü ; çektiğim fotoğrafları , videoları bilgisayarda saklamak gibi bir huyum yok ve üşeniyorum.

ipad 'de video, fotoğraf ikinci planda ;ama indireceğim uygulamaların tablette ne kadar yer kaplayacağını kafama takmak istemediğim için 64'lük Air 2 almayı düşünüyorum ; ya da PRO (128'lik).
  • ipad air işinizi görür arkadaşlar, fazla parası olmayan arkadaşlar boşa kastırmasın.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.