Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.441
Cevap
135
Favori
222.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ipad Air için ekran koruyucu kullanıyor musunuz?

Hangisini önerirsiniz?

Tempered Glass ekran koruyucular var, değer mi?

Kendim yapıştırabilir miyim?
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Ben önceden ekran koruyucu jelatin kullanıyordum. Yaklasik 5-6 aydır hiçbir şey kullanmıyorum. ipad'i sürekli kullanıyorum. Okula da sürekli getiriyorum. Yani her zaman tehlike altında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de apple air için temperli ekran koruyucu aldım aliexpress ten. 4dolar fiyatı var yalnız kargo da kırılmış resimini çekip gönderdim yenisi geliyor. Satıcıya iyi kargo yapmasını söyledim. Almak isteyenler linkini atıyorum fiyat gayet iyi.
    Temperli cam olduğu için bu ürünlerde hava yapmıyor kendinizde takabilirsiniz.
    Normal filmler ilk takacaklar muhakkak hava kalir bu zor takılıyor. İşi bilen birine taktırmak en iyisi.

http://tr.aliexpress.com/item/Hot-Selling-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-ipad-air-with-Retail-box-Explosion-Proof-Clear-Toughened/32271961043.html?adminSeq=202163318&shopNumber=716946

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hem air hemde air 2 kullanan birisi olarak maddi anlamda kısıtlı olan arkadaşlar tabi ki de daha uygun ürünlere yönelsinler aşağı yukarı hepsi aynı işi yapıyor AMA :)
    takdir edersiniz ki en son yapılan ürünler hem görsellik hemde güncellemeler bakımından daha farklı yeniliklerle karşılaşabiliyor
    bir teknoloji düşkünü olarak genelde firmaların son çıkan ürünlerini kullanmak farklı bir zevk

sonuç olarak maddi bir sıkıntınız yok ise air 2 denenmesi gereken bir ürün ama sıkıntı var ise air veya miniler veya düz ipad modellerine de bakabilirler
  • Bende ipad air 16 gb 4g modelini alarak aranıza katıldım.

Sormak istediğim bir konu var.Cihazı aldığım kişi son IOS güncellemesini yapmış.

ipad air'ın en stabil çalıştığı IOS sürümü hangisidir acaba?
  • Merhabalar iphone 6 plus ile ilk ios deneyimimi yaşadım ve oldukça memnun kaldım. İpad air 16 gb aldım benide kulübe dahil ederseniz sevinirim. Bu arada ürünü 3 ekimde mediamarkt internetten 999 tl ye aldım. Almayı düşününenler için ios 8.3 yüklü olarak geliyor bugün akşam dfu mode ile ios 9.02 ye güncelleyeyim diyorum. Aramızda 9.02 ye güncelleyen var mı takılma kasma vb sıkıntılar oluyor mu ? İphone 6 plus da ios 9.02 deyim sıkıntı yok ama ipad air için de yükleyen arkadaşlarımıza sormak istedim. Herkese iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bugün vatandan targıs verso 360 kılıf ve trust 2 li saydam ekran koruyucu alacağım. Youtubeda kılıf incelemelerine baktım fiyat performans gibi duruyor 39 tl fiyatı var. Kılıf almak isteyenlere tavsiye ederim.

• Safari de ppt dosyalarında indirme seçeneği mi gitmiş bende mi bir tuhaflık var?

• mxg2sfd M kullanıcısına yanıt
    Ben sorun yaşadım açamadım o dosyaları.

• Arkadaşlar ipad air 32 gb ile ipad air 2 16 gb aynı fiyata satılıyor.

İnternette 1300-1400 tl civarında.

Sonra keşke air 2 alsaydım dermiyim? 2gb ram çok fark yaratır mı?

Tableti alıp en az 3-4 sene kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mz_snr

Arkadaşlar ipad air 32 gb ile ipad air 2 16 gb aynı fiyata satılıyor.

İnternette 1300-1400 tl civarında.

Sonra keşke air 2 alsaydım dermiyim? 2gb ram çok fark yaratır mı?

Tableti alıp en az 3-4 sene kullanacağım.

En az 3-4 sene kullanılacaksa tabi ki 2GB RAM uzun ömürlü olması açısından önemli. Air 2
  • 7.1.2de çok hızlı ve stabil, yavaşlamasın diye sürüm yükseltmiyorum.
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam.
  • Ben dün aldım arkadaşlar 16 gb air Sıfır 900 tl ye içinden 8.4 ile geldi Güncelleme yapmalı mıyım su an memnunum ancak iOS hakkında çok bilgim yok ondan soruyorum teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: usmcsas

Ben dün aldım arkadaşlar 16 gb air Sıfır 900 tl ye içinden 8.4 ile geldi Güncelleme yapmalı mıyım su an memnunum ancak iOS hakkında çok bilgim yok ondan soruyorum teşekkürler.

Nerden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: usmcsas

Ben dün aldım arkadaşlar 16 gb air Sıfır 900 tl ye içinden 8.4 ile geldi Güncelleme yapmalı mıyım su an memnunum ancak iOS hakkında çok bilgim yok ondan soruyorum teşekkürler.

Teşhirdir..

• Arkadaşlar selam,ipad air sahibiyim.Geçen hafta ipadin camı kırıldı bir gaflette bulunup ucuz diyehttp://www.kaptanbilgisayar.com sitesindeki yere değişim için gittim.Yanlış dokunmatik takmışlar birgün sonra cihazı açtığımda dokunmatik algılamıyordu.Tekrar gönderin dediler cebimden moto kurye ücreti verip geri gönderdim.Neden olmadı dediğimde uyumsuz dokunmatik takmışız dediler:) 3 gün sonra dokunmatik değişimini başarıp kargo ücretinide bana yansıtıp ürünü geri yolladılar.Garantili ürünüm malesef bu işin ehli olmayan servis yüzünden 2 kere açıldı. Üstüne üstlük esnaflıktan bihaber bu işyeri kendi hatasını da bana fatura ederek kargo ücretine bile tenezzül edip bana ödettiler 7,50 tl:) Sİz siz olun buranın yakınından bile geçmeyin.Cam kırılması yaşayabilecek arkadaşları uyarmak istedim.

• Selamlar. iPad Air kullanıcısıyım. Sürümüm 9.0.2. Bu sürümde ekran döndürme ve multi screen aşamalarında kasma yapıyor. Benim gibi sorun yaşayan var mı ? Ayrıca downgrade şansımız var mı imzalar kapandı mı

• Aynen hocam ekran döndürmede kasma yapıyor.
  • Yaz hocam

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.