Şimdi Ara

Apple'ın beklenen iPhone lansmanı 10 Eylül'de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
7
Favori
10.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl olmuş 2013 iphone hava için diyenler var.İyi bir model almak istiyorsanız bakarsın büyük mağazalara hepsi hemen hemen aynı fiyatta artık onun havası bunun havası diye birşey yok kim çıkartmışsa artık iphone havalı diğerleri çürük diye ''Bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış'' hesabı millet tartışmaktan vazgeçmiyor.Akıllı telefonda ne arıyorsan onu alırsın her aldığın telefon seni 2-3 yıl belki daha fazla bile götürür.Senin yaptığın şeyleri adam 520 de daha iyisini yapıyor ama sen son model olsun,hava olsun diye alıyorsun sonuç sen 1 yılda değiştiriyon adam çatır çatır yıllarca kullanıyo.

''Beyin bedava''

• farklı bişeye ihtiyaç var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

Şarj sorunu çözülsün yeter prize bağlı yaşıyoruz yeminlen

Cokmu kotu bataryasi hocam? Cunku blackberry kullaniyorum ve ileride iphone alacam. Blackberry de sarj olayi eziyet simdi iphone da olursa cigrimdan cikarim heralde !!

Hocam 3310 gibi kullanırsan gider de faydalanamadıktan sonra bir anlamı yok 3G açıkken biraz da kullanırsan öğleni edemiyorsun ama bir gün otobüste priz yokmuş var sanıp bindim hücresel veri kapattım parlaklık en düşükte 5 saat müzik dinledim yüzde 5 falan gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plastik kasalı olan gözüme daha hoş gözüküyor.. en azından daha sağlam bir hissiyatı var... alüminyum kasa çok çok hassas çizilmelere karşı en dayanıksız malzeme.. hemen kendini ediyor.. şahsen plastik kasayı tercih ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Bu telefon 5S falan bırakmaz ortada. iOS güvenirliği,stabilitesi + Windows-Nokia tecrübesi =

Apple'ın beklenen iPhone lansmanı 10 Eylül'de

• 5c tr de gene pahalı olur
  • C cheapin C si heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

Şarj sorunu çözülsün yeter prize bağlı yaşıyoruz yeminlen

Kesinlikle artik batarya Ag-Ge sine onem vermeliler. Apple da artik daha yeni teknolojiler pesinden gitmeli.

• Hadi Apple 4.7" gelsin artık + Şöyle iPad'in yarısı kadar bir pil koysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 11 Ağustos 2013; 12:56:19 >
  • Merak ediyorum, o cam masalara sırf 'forsum' olsun diye Iphone 4 ve 4S'lerini koyarken çıkan o 'klask' sesinin yerini şimdi 'çıt' sesi alınca ne olacak.

Bu bahsettiğim şahıslar "Çakma bu resimler" "Böyle Iphone mu olur?"
    "Apple hiçbir zaman bu kadar kalitesiz olmadı" diyorlardı zamanında. Cihaz çıktı çıkacak, bilginize.

• Anladim hocam ama yinede 3G acikken hic bir telefondan performans beklenmez bence. Umarim yeni 5S modelinde pil konusuna bir cozum getirmislerdir yada gelistirmislerdir. Kardese ip4 aldirdim bi kac gun once bende yeni modele bakiyorum artik.

• ipad nezman tanitilicak 2 liyi çakmak istiyordum hemen iphone 5s ve ipadi...farkli bir etkinlikte tanittigini hiç işitmedim ben ipad farki etkinlikte gelmesi zor
  • 200$ a urettikleri telefonu 75$ daha ucuza ureterek 5c yi yaparlarsa cok fazla bi indirim olmaz.
    700$ a i5s i satsalar
    400-500$ a i5c yi satarlar ki ulkemizde gene ucuk fiyatlara cikar

• Benide eksileyin qnqlar

• Beyler yorumumu beğenin, önemli birşey yazdım sansınlar.
  • #iPhone5S ve #iPhone5C ile ilgili ilk görüntüler sızdı #technologic

• quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

lg g2 veya sony honami karşısında hiçbir şansı yok 5s'nin. yine kamera kalitesini arttırdık, batarya süresini uzattık deyip aynı cihazı piyasaya sürecekler, çoğu insanda elindeki ip5'i satıp 5s alacak buna eminim. artık herkes anladı apple'in son çırpınışlarını yaşadığını. dünya piyasasında herkes android'e yöneliyor, daha çok takip ediyor, daha fazla bilgi sahibi oluyor. snapdragon işlemci ile apple'in 5 senelik eski işlemcisini karşılaştıranlar var. ülkemizdeki teknoloji cahilliği hat safhada. çevremizdeki ayfoncu ergenleri örnek alacağımıza avrupa'yı örnek alsak şimdi olduğumuzdan çok daha iyi bir yerde olurduk.

-Dünya piyasasında dediğin gibi herkez android ürünlere yönelmiyor androidden ios a geçen insan sayısı daha fazla internetten araştırabilirsin hatta donanımhaber de haber olarak yayınlanmıştı bu oran
    -İphone 5'in senelik dediğin işlemcisi 1 ghz hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci olmasına rağmen 4 çekirdekli s4 pro 1.5 ghz hızında çalışmasına rağmen bütün testlerde A6 işlemcisinin gerisinde kalıyor.
    Anlaşılan bu yazdıklarının hiçbiri hakkında bilgi sahibi değilsin.Bu arada bende android kullanıcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ehlika -- 11 Ağustos 2013; 13:09:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Steve Paul Jobs

quote:

Orijinalden alıntı: Automax

Jobs dön gel , apple cidden bitti.

olmuyor mübarek dönemiyorum

Filmin çıksın galasında canlan güzel olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

lg g2 veya sony honami karşısında hiçbir şansı yok 5snin. yine kamera kalitesini arttırdık, batarya süresini uzattık deyip aynı cihazı piyasaya sürecekler, çoğu insanda elindeki ip5i satıp 5s alacak buna eminim. artık herkes anladı applein son çırpınışlarını yaşadığını. dünya piyasasında herkes androide yöneliyor, daha çok takip ediyor, daha fazla bilgi sahibi oluyor. snapdragon işlemci ile applein 5 senelik eski işlemcisini karşılaştıranlar var. ülkemizdeki teknoloji cahilliği hat safhada. çevremizdeki ayfoncu ergenleri örnek alacağımıza avrupayı örnek alsak şimdi olduğumuzdan çok daha iyi bir yerde olurduk.

ceo'lar başlamış yine koskoca apple'ı batırmaya iphone'dan androide geçen bin pişman 1 ay geçmeden geri iphone'a donuyor

• bakarsınız ekran boyutu büyür :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.