Şimdi Ara

Apple'ın beklenen iPhone lansmanı 10 Eylül'de (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
7
Favori
10.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • apple store açılmazsa yine 3000 den satarlar.kronik sorunlar halledildimi ışığın pembe olması veya boya atması gibi.apple store açılınca fiyatlar istenilen oranda düşecekmi yoksa vergilerle diğerlerine yakınmı olacak.bunlar cevapsız sorular.kendi adıma ios a geçiş yapma zamanımın geldiğini düşünüyorum.uygulama stabilitesi ve oyunlar ayrıca giftcard meseleside var.yeni cihaz ve cihazları çıksın o zaman bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masculine

apple store açılmazsa yine 3000 den satarlar.kronik sorunlar halledildimi ışığın pembe olması veya boya atması gibi.apple store açılınca fiyatlar istenilen oranda düşecekmi yoksa vergilerle diğerlerine yakınmı olacak.bunlar cevapsız sorular.kendi adıma ios a geçiş yapma zamanımın geldiğini düşünüyorum.uygulama stabilitesi ve oyunlar ayrıca giftcard meseleside var.yeni cihaz ve cihazları çıksın o zaman bakarım.

Apple store eylul gibi acilacakmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlika

quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

lg g2 veya sony honami karşısında hiçbir şansı yok 5s'nin. yine kamera kalitesini arttırdık, batarya süresini uzattık deyip aynı cihazı piyasaya sürecekler, çoğu insanda elindeki ip5'i satıp 5s alacak buna eminim. artık herkes anladı apple'in son çırpınışlarını yaşadığını. dünya piyasasında herkes android'e yöneliyor, daha çok takip ediyor, daha fazla bilgi sahibi oluyor. snapdragon işlemci ile apple'in 5 senelik eski işlemcisini karşılaştıranlar var. ülkemizdeki teknoloji cahilliği hat safhada. çevremizdeki ayfoncu ergenleri örnek alacağımıza avrupa'yı örnek alsak şimdi olduğumuzdan çok daha iyi bir yerde olurduk.

-Dünya piyasasında dediğin gibi herkez android ürünlere yönelmiyor androidden ios a geçen insan sayısı daha fazla internetten araştırabilirsin hatta donanımhaber de haber olarak yayınlanmıştı bu oran
    -İphone 5'in senelik dediğin işlemcisi 1 ghz hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci olmasına rağmen 4 çekirdekli s4 pro 1.5 ghz hızında çalışmasına rağmen bütün testlerde A6 işlemcisinin gerisinde kalıyor.
    Anlaşılan bu yazdıklarının hiçbiri hakkında bilgi sahibi değilsin.Bu arada bende android kullanıcısıyım.

hangi testlerde geçiyormuş s4'ü? heralde farklı testleri izliyoruz benim izlediğim bütün testlerde s4 ezip geçiyor ip5'i. oyun testlerinde çözünürlük farkı olmasına rağmen yakın bir performans gösteriyorlar birbirlerine. neyse şu lg g2 ve honami çıksın ak koyun kara koyun belli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Eskiden yeni Iphone çıkacağı zaman heyecan ile beklerdim artık o duyguyu hiç yaşayamıyorum..

Artik kılışeleşmiş apple show`u gıbı gelıyor, insanlar cokta merak etmiyor artik yada herkes biliyor ne tur bir ozellikte gelecegini ..

- 1.7 ghz cift cekirdekli islemci
    - 1.5 veya 2 gb ram (apple birden 2 gb`ta gecmez)
    - Ayni ekran boyut ve cozunurlugu
    - Ayni kasa, (4. yılını kutluyoruz)
    - 128 gb lik versiyonu
    - ve S harfini cagristiracak ozellik vs..

Bu kadar iste uzay gemisi yapacak degıl ya

kamera update
    nfc
    büyük batarya
    GPU update i de olabilir gözüküyor
    + ios 7 de güzel geldi bana performans olarak ezicek gibi rakiplerini ama o ekran var ya hiç yakışmıyor ya en azından 4.3 yapın

• Elinde bir iPhone bacak bacak üstüne atmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: bytecode3

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Eskiden yeni Iphone çıkacağı zaman heyecan ile beklerdim artık o duyguyu hiç yaşayamıyorum..

Artik kılışeleşmiş apple show`u gıbı gelıyor, insanlar cokta merak etmiyor artik yada herkes biliyor ne tur bir ozellikte gelecegini ..

- 1.7 ghz cift cekirdekli islemci
    - 1.5 veya 2 gb ram (apple birden 2 gb`ta gecmez)
    - Ayni ekran boyut ve cozunurlugu
    - Ayni kasa, (4. yılını kutluyoruz)
    - 128 gb lik versiyonu
    - ve S harfini cagristiracak ozellik vs..

Bu kadar iste uzay gemisi yapacak degıl ya

kamera update
    nfc
    büyük batarya
    GPU update i de olabilir gözüküyor
    + ios 7 de güzel geldi bana performans olarak ezicek gibi rakiplerini ama o ekran var ya hiç yakışmıyor ya en azından 4.3 yapın

Ozellikle nfc gelsin cunku apple ile birlikte nfc kullanimi feci sekilde artacak. Apple`nin ozendirme ozelligi var kisacasi.

Ama bana soracak olursaniz apple`nin en buyuk devrimi home tusunu kaldirmasi olacak ki yil 2013 ve boyle bozuk para buyuklugunde tus olmasi sacma sadece . Ekranin alt ve ust kisimlarinda 2 hektarlik alan var ama tim cook ekranin buyumesini pek istemediklerini soylemisti .. Bence sadece sifir cerveveli ve 5 inch olmasi gerekir.

Ayrica apple`nin su ince telefon olayini rafa kaldirmasi gerekiyor ki bu pil teknolojisiyle sadece fantezi yapmis olur. Cunku bazi kaynaklar daha ince bir ip gelecek deniliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk mesajlara bakin fanlar eksi tusunu bozacaklar

• Aklıma direk iphonedo geldi. Canlı canlı dinleriz artık ondan

• Yil olmus 2013 hala testlerde bu telefon daha iyi diyip alanlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

quote:

Orijinalden alıntı: Slothere

6 ayda bir iPhone çıkıyor Kapitalizm, sen nelere kadirsin. Bakalım bu sürümde neyi güncelleyip, hangi özelliğe 1-2 yenilik ekleyip sunacaklar. Yemeği ısıtıp ısıtıp yeniden insanlara sunuyorlar. İşin ilginci insanlar da buna güzelce kanıyorlar. Daha ucuz dedikleri ne kadar ucuz olacak merak ediyorum. Türk parasına oranla 200-300 lira indirimli olursa gerçekten komik olur

6 ayda bir derken ? Ayrıca donanım az geliştiriliyor ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar deme bence. Androzortlar daha az kassın diye o kadar donanımı güncellenip duruyor. Yazılım ise içler acısı çoğu firmanın hatta hepsinin. Sadece amiral gemi modellerine güncelleme geliyor desek yeri var. Onlarda o aylar sonra. Amaaan olsun sahi sizde roomda var. Ordan güncellersiniz daha az kasar.

Tamam da adam androidle ilgili bir sey,bir kiyaslama falan yazmis mi?vallahi takinti var sizde ha.

• 10 eylüldeki etkinlikte açıklanıt türkiye apple store un açıldığı
    hatta yeni iphone lar ilk Türkiyede satılsın :)

yeni iphone 20mp kamera
    parmak izi okuyucu
    4çekirdek gpu
    2+2 çekirdek cpu(2çekirdek ulv)
    1.5-2gb ram
    gelirse şaşırmayın.
    kasa değişmeyecek çünkü.
  • Yorumları artilayanlari dövüyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Automax

Jobs dön gel , apple cidden bitti.

Şunun gibi olmuş:

Apple'ın beklenen iPhone lansmanı 10 Eylül'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 11 Ağustos 2013; 14:36:27 >

• tamda bu aralar telefonu değiştirmeyi düşünüyordum. İphone 5 alacaktım ama üst modeli çıkıyormuş. Vazgeçtim, artık yeni modeli ucuzlarsa alırım.
  • iphone 5S 'yi ilk günden alcam ölümüne apple

yorumumu +layanlara özelden Jobs filminin gala biletleri
  • 5C
  • Apple kasa tasariminda radikal bi degisiklik yapmazsa 5S fazla tutmaz. İOS 7 gibi buyuk bi degisikligi 5S kasasiylada yapabilirler.

Ama sirf artislik olsun diye apple alanlar donanim olarak dusuk bisey cikarsalar 5S diye son model bu alalim diye alirlar.

Steve baba unutmadik seni

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

inşallah güzel bişey olur şu 5c

Beyle
    Apple'ın beklenen iPhone lansmanı 10 Eylül'de
  • iphone tam liseli telefonu.
  • Benim kuzende S4 var şu anda alıcı gözüyle inceliyorum,telefon tüm geçişlerde ve sayfa kaydırmalarda kasım kasım kasılıyor, şu an kullandığım lumia 820 telefonumu değiştirmek için tek sebep ekran ve kamera olabilir ama bunlar yeterli değil. Eşim ise iphone 5 kullanıyor ona yapacağım tek eleştiri minicik ekranı olur. Artık bu zamanda o ekran olmaz, apple'ın tek yapması gereken ekranı büyütmek.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.