Şimdi Ara

Apple Gider Pusulası / Fişi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
411
Cevap
11
Favori
25.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha yeni başvurdum he telefona üç defa ekranı değişti dördüncü kez de rapor almamı istediler o onu da aldım müşteri hizmetlerine yolladım ve onaylanması bekleniyor dedi akşam onay mesajı geldi işte dediğim cihaz yazıyor 11 pro 64 GB uzay grisi biz müşteri hizmetlerine konuşurken bize bir ay bilemedin beş hafta kadar sürer dedi Salı günü tekrardan bizi arayacak ona göre salı günü geri kalan evrak işleri nasıl ilerleyecek konuşacağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mustafatürkyilmaz M kullanıcısına yanıt
    Şimdiki aşamada bir gider pusulası gönderecekler hocam sana onu imzalayıp resmini geri atacaksın. Sonra değişim işlemleri başlayacak. Zaten değişim için onaylanan mail geldiyse oradada yzıyordur. Şimdiden kolaylıklar

• ÇOK FAZLA BEKLEMEM SANKİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 4 YADA 5 HAFTA KADAR OLUR DEDİN AMA ÖNEMLİ OLAN KARGO BEKLEMEDEN BAŞKAN BİŞEY YOK BANA BİZİM İRTİBAT KURDUĞUNUR İÇİN TEŞEKÜR EDERİZ İPHONE SERİ NUMARALI ÜRÜNÜNÜZ İÇİN BİR DEĞİŞTİRME İSTEĞİ ALDIK DEĞİŞTİRME ÜRÜNÜBÜZÜN KONFİGÜRASYONU ŞÖYLEDİR İPHONE 11 PRO 64 GB UZAY GİRİSİ
  • Gider pusulasında hareket olan varmı

• ?

• Arkadaş bu gruptaki en son yazanlar hariç diğer kullanıcıların hepsini silmeniz lazım. Heriflerin işi bitmiş uzamış ne yardıme ediyorlar ne bişey

• mustafatürkyilmaz M kullanıcısına yanıt
    Hocam geldimi gider pusulası

• benim cihaz geldi size iyi beklemeler
  • Kuryenet getirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Cruiser L kullanıcısına yanıt
    Hocam 50 hafta geçti eyvallah cihazı aldım eskittim bile

• Hayırlı olsun. Sizin keyfinize göre cevap verecek halimiz yok. Zaten girmiyordum foruma. Girmişken gene de yazayım dedim.

• Lord Cruiser L kullanıcısına yanıt
    Bu keyif işi değil hocam sen çok yanlış düşünmüşsün de meyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Cruiser

Hayırlı olsun. Sizin keyfinize göre cevap verecek halimiz yok. Zaten girmiyordum foruma. Girmişken gene de yazayım dedim.
    Yahu sen bu Troll'ü niye kaile alıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcnr -- 7 Haziran 2020; 15:28:8 >
  • brkcnr kullanıcısına yanıt
    Sen yine mi geldin paşa nasıl gidiyor macbook 😂

• Guest-A31EBF679 G kullanıcısına yanıt
    Gider pusulası kargoya verilmiş ne zaman gelir tahminen
    Edit : Geldi
    TNT kargo almaya geldiğinde herhangi bir kod fln veriyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İPHONEDONANIM -- 29 Aralık 2020; 9:5:50 >
  • Merhaba arkadaşlar bende iphone x kullanıyorum. Cihazımın ilk başta ekranı değişti daha sonra cihaz değişti (kutusuz sıfır cihaz) daha sonra tekrardan ekran değişti değişen ekranda da aynı sorunlar devam ediyor garantiye tekrar verdim sorunu bulmuşlar yine ekran değişimi yazılmış fakat şöyle ki apple kıdemlı danışman ile görüştüm hatta baya apple kıdemli danışman ile görüştüm (olayı çok açmıyorum şuan) başka servislerden de mağdur edildim en son konuştuğum kıdemli arkadaş cihazınızı servise verin eğer dediğiniz gibi sıkıntı çıkarsa bana ulaşın sizi sevindirecek bir haber ve artık bu olayları yaşamayacaksınız dedi. Şuan servis de cihazım o arkadaşa mesaj attım fakat dönüş sağlamadı tekrardan apple aramak gerekir mi yoksa bu arkadaştan geri dönüş beklemeli miyim ? bütün gider pusulası olayları kıdemli danışman da mı bitiyor acaba ?

• Arkadaşlar merhaba telefonumun ön kamerasında toz var ilk cihazım arka camda leke var diye değiştirdiler swap verdiler o verdikleri swapda kasanın boyası atıktı söyledim 15 gün kullanın yenisiyle değişelim dediler değiştiler bundada ön kamerada toz çıktık apple desteği aradım swap cihaz onarım monarım istemiyorum kapalı kutu istiyorum verdiğiniz swaplar 2. el dedim apple destek siz bi apple store a gidin rapor alın sorunu onaylatın burdan kıdemli kişilere iletelim dediler salı günü rapor attım konuştum çarşamba sonuç için dönüş yapıcam dedi bugün aradı değişim için başvuru yapıcam ve size olumlu olumsuz cuma günü kesin sonuç vericem dedi ama tcmi adres bilgirimi aldı ve iphonumu bulu kapattırdı sizce sonuç ne çıkar böyle bi tecrübe yaşayan oldumu

• Bende katıldım bu kervana. Gider pusulası bekliyorum perşembe onay mesajı geldi cuma danışman aradı önümüzdeki hafta içi gelir dedi bizede beklemek kaldı :)

• Arkadaşlar gider pusulası için gönderi takip kodu gelecekmi. Yoksa oturup beklemekten başka çaremiz yokmu

• hakann19055 H kullanıcısına yanıt

hocm büyük ihtmal cihaznızı almışsınızdır . Gider pusulanız kaç günde hangi kargo ile geldi acaba ?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.