Şimdi Ara

Apple Gider Pusulası / Fişi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
11
Favori
25.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-A31EBF679

Selam dostum,

Benim değişimde 14 ü Perşembe günü onaylandı. Ama sanırsam herkes bu harcama belgesinin (gider pusulasının) baya bir geç gelmesinden muzdarip. Gün içinde kıdemli danışmana mail attım. Bu belgeyi mail olarak veya varsa takip no paylaşmasına istinaden ama, sanırsam ne takip no paylaşabiliyorlar ne de mail gönderebiliyorlar :/. Sanırsam bekleyeceğiz. Eğerki denilene göre Kuryenet ise getirici firma, baya bir bekleriz gibime geliyor. Sende bir hareket var mı?

Edit; Hocam bu arada senin degisimi onayladiklari mailde degisim yapacaklari cihazin modelini vermis olmalari gerekir...
    Kendi cihazım XS 64 GB SİLVER
    Değişim ürünü XS 64 GB SİLVER

Ellerinde hala var mı emin değilim. Bekleyip göreceğiz.
  • brkcnr kullanıcısına yanıt
    Valla Hocam hayirlisi olsun bakalim ne cikacak. Bugun biraz kidemli danismanina ricada bulundum harcama notu belgesini (gider pusulasini) mail olarak alma konusunda ama maalesef posta dedi. Bakalim ne zaman gelecek Kuryenet. Bayramdan sonraya kalacagiz buyuk ihtimalle.
  • quote:

Valla Hocam hayirlisi olsun bakalim ne cikacak. Bugun biraz kidemli danismanina ricada bulundum harcama notu belgesini (gider pusulasini) mail olarak alma konusunda ama maalesef posta dedi. Bakalim ne zaman gelecek Kuryenet. Bayramdan sonraya kalacagiz buyuk ihtimalle.
    Bayramı bulmaz bu hafta ulaşır tahminimce
    Insallah Hocam, yaptigim tahminlere gore aple onay verdikten 4 gun sonra veriyor kuryeye, kuryede istanbul ici ise 2 gunde teslimati yapiyor. Bu hesaba gore dedigin gibi bayramdan once gider pusulasini alir imzalar mail atariz. Telefonlarin alimi ve yenilerinin gelmeside bayram sonrasini bulur gibi duruyor...
  • Bekleyip göreceğiz.
  • Lord Cruiser L kullanıcısına yanıt
    Kargo ile mi geldi hocam haracama notu (gider pusulası)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SantroyEX S kullanıcısına yanıt
    Hocam onaylandıktan kaç gün sonra gider pusulası geldi ?

• Hocam gerçi süre biraz geçmiş ama affına sığınaraktan bir şey danışmak isterim. Bu gider pusulası kesinlikle Kuryenet ile mi geliyor. Bir de takip numarasını bir türlü apple dan alamadım. Nasıl takip etmek sağlıklı olur sence? Deneyimlerini paylaşabilirsen sevinirim. Hayırlı günler olsun

• Herkesin konu ile alakası işi bitmiş kimse tınlamıyor:D

Var mı hocam belge de bir hareket?

Hocam geldi mi belgen?

• quote:

Hocam geldi mi belgen?
    Henüz gelmedi.
    sa bişey öğremek istiyorum benim telefonum 3 kere ekranı değişti ve sorunu davam ettin için benden müşteri hizmetlerini aradım ve sorunu anlatım benden rapor istedin onudan aldım müşteri hizmetlerine yolladım ve bana mail geldin mailde yazan telefonum geliyor
  • @mustafaturkyilmaz hocam bende dm kapalı konfigürasyon olarak ne yazdıalrsa o cihaz geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A31EBF679 -- 24 Mayıs 2020; 1:8:16 >
  • Benim telefonum iphone x 64gb uzar girisi
    Konfigürasyon olarakda 11.pro 64gbuzar girisi yazmışlar doğrumu acaba

• mustafatürkyilmaz M kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ne yazıldı ise o gelir Hocam

X in üretimi kalktı ondan bir üst modeli veriyorlar

• Teşekkür ederim arkadaşım xr xs 11varken niye 11.pro diye merak ettim onu için sordum

ne yazıyorlarsa onu yollarlar mail geldimi mail de ne yazarsa o gelir. Fazla sevinmeni önermem o gider pusulası baya sonra geliyor haberin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A31EBF679 -- 24 Mayıs 2020; 11:6:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.