Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17.142
Cevap
469
Favori
970.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Firmware güncellemeleri, AirPods'unuz şarj olurken ve Wi-Fi'ye bağlı iPhone, iPad veya Mac'inizin Bluetooth menzilindeyken otomatik olarak gerçekleştirilir.

• SerkanGD kullanıcısına yanıt

Bu durumda denedim ama olmadı yine de yarın yine bi denerimApple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• CoreGame kullanıcısına yanıt
    Yok aynı kullanıyorum mikrofonda otomatikde kulaklığı alalı 1 sene oldu daha pro 2 ama yüzde 10 fark oluyor.
  • Merhabalar 2.nesil airpod pro var. Sağ kulaklık kırılmış ve çalışmıyor. 2025 temmuza kadar garantisi var, sağ kulaklık fiyatı yaklaşık 4000TL falan sanırım tam fiyat vermediler. Sizce değer mi sadece tek kulaklığı almaya. Yada ikinci el sadece sağ kulaklık bulmak mümkün müdür?
  • Metrekare kullanıcısına yanıt

4k az değil 2 tane normal işini görücek başka marka model alirsin hadi 1 tane alabilirsin.Beklenti önemli yada satmayi dene elinden cikart

• beyler bu s.ahibinden sitesinde satılan sıfır kapalı kutu yurt dışı dedikleri airpodslar orijinal midir acaba?

mağaza fiyatı ile yarı yarıya fark var. hatta daha da fazla. mağazada 8500 burada 3000 civarlarında.

orijinal yada replica olduğunu anlayabiliyor muyuz bunların?

yoksa en iyisi mağazadan alıp kafanın rahat olmasını mı tavsiye edersiniz.

airpods pro 2 yada airpods 3 almak istiyorum.

bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 28 Haziran 2024; 8:12:8 >
  • Evren7 kullanıcısına yanıt
    Hepsi cakma mal dikkat et bulasma. Sahte ürün cok. Parandan olursun soyliyeyim. İlla alacaksan tr fiyatina yakin fiyatli urunlere bak ve yuz yuze alisveris yap. Kontrol et oyle al kesinlikle.
  • swes S kullanıcısına yanıt

o kadar fark olması bana da garip geldi. dikkat edeceğim. yorumun için teşekkürler.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

Pazar gününe randevu aldım apple store dan. Bakalım kaç para isteyecekler. Kırık çok büyük, belli olmayan birşey olsa belki garantiye girerdi ama sanmıyorum bu şekildeyken kabul edeceklerini

• Metrekare kullanıcısına yanıt

İşini görmesi maksadiyla 1-2k isterlerse ver al yenisini tabi öyle birşey varsa anlamam pek 3-4k isterlerse at bi köşeye yurtdişina cikan biri olursa kendisine ver yurtdişinda böyle şeyler ya ücretsiz yada 50-100$ yenisini verirler..şansini denersin

• iphone 13 yada 14 de blututun kendi kendine acilip kapanma sorununu yasayan var mi? yazilimsal mi donanimsal mi anlayamadim cunku bazen saatlerce yapmiyor.
  • Yeni güncellemeler.

AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Charging Case (USB-C): 6F8
    AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Charging Case (Lightning): 6F8
    AirPods Pro (1st generation): 6A326
    AirPods (3rd generation): 6A326
    AirPods (2nd generation): 6A326
    AirPods Max: 6A326
    AirPods (1st generation): 6.8.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelendostlu -- 1 Temmuz 2024; 22:22:3 >
  • Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • Pleasant2 P kullanıcısına yanıt
    ben bunun ayarlarini goremedim hocam
  • yakogg Y kullanıcısına yanıt
    IOS 18 ile gelecek bir özellik.
  • Kutuda iken yeni güncelleme sonrası şarj su gibi gidiyor. Sizde durum nedir.
  • Airpods’a yeni guncelleme falan mi geldi arkadaslar? Bugun iki kere kulaklik kulagimda, telefon cebimdeyken durup dururken son aramalarda olan birilerini aradi… Bi ara sarki dinliyordum, sarkiyi durdurmuştum, kendi kendine tekrar devam ettirdi falan. Böyle bir şey yaşayan var mı?
  • TaKo kullanıcısına yanıt

Evet güncelleme yeni geldi ama ben böyle bir sorun yaşamadım...

• Airpods pro 2 kullanıyorum ramazan (airpods pro 2) olarak gözüküyor sizde de böyle mi ve adımı hiçbir şekilde değiştiremiyorum

• Merhaba arkadaşlar bir aydır AirPods pro 2 kullanıyorum yalnız dün sağ kulaklığın sola göre daha az ses verdiğini farkettim çöxğmm yolu nedir?? Bu sorunu yaşayan oldu mu???
  • 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.