Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.983
Cevap
468
Favori
955.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üretim tarihini nereden anlıyoruz?
  • reaqly R kullanıcısına yanıt

Dış kutunun üzerinde yazıyor hocam ay ve yıl olarak

• scanh kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. 2.nesil aldım mediamarkttan ama pro değil, bu ürünlerde sorun olmuyor sanırım?
  • reaqly R kullanıcısına yanıt

Değişim programında olmadığına göre genel bir sorunu olmayabilir hocam.

• onboardx O kullanıcısına yanıt

Galaxy S9 kullanırken son ses açamıyordum. iPhone a geçtikten sonra bana da sesi kısık gelmeye başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar, airpods 2 kullanıyorum ve son 3 gündür günde 1-2 kez müzik dinlerken bağlantı kopup 1-2sn sonra devam ediyor. Böyle bir durum yaşayan oldu mu ya da ne yapmam lazım? Cihaz daha 3 haftalık.

• Airpods Pronun kulak uçları bazen düşecekmiş gibi hissettiriyor özellikle sağ kulağımdan çıkacakmış gibi hissediyorum. Bunun için farklı bir kulak ucu var mıdır? Köpük kulak uçları işe yarar falan yazıyorlar ama tam emin olamadım

• Erturrk kullanıcısına yanıt

Köpük uçlar işe yarıyor diyor YouTube incelemelerinde.Ben charjenpro airpods pro active sipariş vermiştim Cuma gelicek deneyimlerimi paylaşırım.

Çok sevinirim hocam. Eğer bu sorunu düzeltebiliyorsa ben de sipariş ederim. Linki verir misiniz rica etsem? Bir de siz de mi düşme yaşadığınız için sipariş ettiniz?

• Erturrk kullanıcısına yanıt

Evet hocam sol kulağımdan düşüyor sağda sorun yok.Söylediklerine daha iyi bir izolasyon sağladığı içinde müzikteki sesleri daha iyi duyuluyormuş.

sipariş ettiğim model bu linkte, silikon kaplı köpük rengi beyaz olduğundan tercih ettim.

https://www.charjenpro.com/products/airfoamsproactive

Gümrük vergisi hariç 275tl civarı bir paraya tekabül ediyor. Bakınca ülkede satılan tws kulaklıkların çoğundan pahalı. Eğer sorunu çözüyorsa mecbur almak zorunda kalacağım. Sizden geri bildirim bekliyorum hocam, teşekkür ederim tekrardan.

• BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt

Ben değiştirdim. ANC performansı arttı.

• Bugün akasya da AirPods pronun kulaklık değişimini yaptık akşam deneyeceğim bakalım bir fark olacak mı
  • manesnuc kullanıcısına yanıt
    Bugün Troy servisten geldi airpods. Sağ kulaklık inci gibi tertemiz. Koydum cebime 1-2 saat geçti, telefon elimdeyken daha önce olduğu gibi yine otomatik bağlandı sadece sağ kulaklık. Sorunun sağ'da olduğunu ve değiştirileceğini gördüğümde o kadar uyardım, zaten değiştirildi diye ama adamlar biz inceledik sağ kulaklıkta sorun var dedi ve sıfırı ile değiştirdi. Geldikten sonra farkedince tekrar aradım servisi, anlattım olayı. Anlattıklarınızı not ederek lütfen tekrar yollayın dediler. Valla ne güzel iş habire yolla gelsin olmadı gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 2 Aralık 2020; 18:22:8 >
  • Arkadaşlar benim airpods pro turkcellden alınma
    07/2020 temmuz.

Ses çok iyi değil sağ kulaklık bir anda durdu diğeri çalışmaya devam etti tekrar kutuya koydum ikisi çalıştı.

Ama gürültü engelleyici dışardaki sesi veriyor ve ilginç bir şekilde ikisde uğultulu bir basınç yapıyor.

Apple zorlu randevu alcam onun dışın da bir yere götürmem zaten.
    Ama şuan için rezv yok bekleyelim.

• Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt

Hocam ben de Turkcell’den aldım Temmuz 2020 üretim.

• Şuana kadar 1 kez sol kulaklıktan yoğun cızırtı geldi kısa süre sonra geçti.
    • Gürültü engelleme düzgün çalışıyor mu bilmiyorum çünkü başka AirPods Pro ile deneme şansım olmadı, arkadaşa aldık Hepsiburada’dan onla mukayese edeceğin uygun bir vakitte. Ama şunu diyebilirim gürültü engelleme ortam seslerini tamamen kesmiyor, kısmi olarak azaltıyor.
    • Telefon görüşmelerinde 2-3 dakikada bir cızırtıya benzer çok kısa süren bir ses geliyor saliselik olarak.
    • Ses yüksekliği ve basslar bana zayıf geldi ama dediğim gibi başka cihazla mukayese edemediğim için bilmiyorum belki her cihazın böyledir.

4 günlük AirPods Pro deneyimlerim bunlar. Cihaz değişim programında olduğu için çok önemsemiyorum şimdilik bunları. Mukayeseler sonucu karar vereceğim değişime götürüp götürmemeye.

• Elimde 2. Nesil 1 tane kapalı kutu AirPods var. Ankara içi almak isteyen var ise verebilirim. Yeri değil ise söylemeniz yeterli silebilirim hemen
  • Değiştirdiğim AirPods kulaklıkları deneme fırsatım şimdi oldu. YouTube veya dizi sitelerinde sanki bas ses daha dolgun ancak telefonda az önce FaceTime ile konuşma yaparken ya bu kulaklıklar gerçekten çok hassas ya da bunlarda da biraz sıkıntı var çünkü çatırtı sesleri kulağa geliyor. Karşı tarafın el hareketlerinden mi bilemedim. Ama dediğimi gibi diğer müzik ve dizi durumlarında sanki daha net ve gürültü kesme olayı daha derin geldi
  • Airpods proya tek parça kılıf koruması önerebilşrmsnz

• scanh kullanıcısına yanıt

Bana Nİsan/2020 üretimi geldi hiç açmadan Türkcell kurumsal yetkilime iade ettim.. kesinlikle Ekim2020 ve sonrası istiyorum dedim.. 1-2 güne bulur göndeririz dediler. hala bekliyorum..... bu arada arkadasım Sony nın cok üst düzey ANC li kulakustu kulaklıgını aldı.. korna ve ınsan seslerini kesmiyor fakat klima yada server sesini hiç duymuyorsunuz bilginize

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.