Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.961
Cevap
469
Favori
953.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scanh

Hocam ben de Turkcell’den aldım Temmuz 2020 üretim.

• Şuana kadar 1 kez sol kulaklıktan yoğun cızırtı geldi kısa süre sonra geçti.
    • Gürültü engelleme düzgün çalışıyor mu bilmiyorum çünkü başka AirPods Pro ile deneme şansım olmadı, arkadaşa aldık Hepsiburada’dan onla mukayese edeceğin uygun bir vakitte. Ama şunu diyebilirim gürültü engelleme ortam seslerini tamamen kesmiyor, kısmi olarak azaltıyor.
    • Telefon görüşmelerinde 2-3 dakikada bir cızırtıya benzer çok kısa süren bir ses geliyor saliselik olarak.
    • Ses yüksekliği ve basslar bana zayıf geldi ama dediğim gibi başka cihazla mukayese edemediğim için bilmiyorum belki her cihazın böyledir.

4 günlük AirPods Pro deneyimlerim bunlar. Cihaz değişim programında olduğu için çok önemsemiyorum şimdilik bunları. Mukayeseler sonucu karar vereceğim değişime götürüp götürmemeye.

Valla ben konuya şimdi hakim olduğum için tam olarak araştırma yapmamıştım.

ama ilk başlardaki performansı alamıyorum.

özellikle eşleşme ve ses performansı aşırı düştü eminim.

ve bu durumla alakalı Apple müşteri hizmetleriyle görüştüm;

1- Airpods Pro Cihazınızı Sıfırlayın denildi.

2- Apple Watch Kullanıyor musunuz dedi evet dedim. o zaman Watch sıfırlama yapın bu sorunluda karşılaştık düzeldiği oldu dedi.

3- Son seçenek telefonunuzu sıfırlayın denildi.

NOT: inşallah ilk seçenekte sorun düzelir 2-3 e gerek kalmaz dedi

Şimdi bizimkisi, Ekim öncesi cihazlar olduğu için Aslında apple sorunsuz kulaklıkları değiştirme mecburiyeti var.

ama şöyle de bir şey var bunun zaten belirli zamanı da var şimdilik cihaz yeni olduğu için hemen değiştirmeye gerek yok.

biraz daha kullanayım kutu haricin de yeni temiz kulaklıklarımı alırım.

Sadece kafama takılan şu; bize verdiği apple kulaklıklarım kutusu olmadığı için hangi tarih kulaklık olduğunu nasıl anlayacağız ?

değişi yapan arkadaşlar bilgi verirse iyi olur.

• Valla arkadaşlar dün değiştirdiğim kulaklıklar video ve müzik haricinde telefon görüşmelerinde yine cızırtılı hatta eskisinden daha fena sanki
    Biraz daha bekleyip bunlar içinde değişim isteyebilirim
  • merhaba arkadaşlar artvinde yaşıyorum burda ve yakın çevrede apple teknik servis yok kulaklığım çok cızırtı yapıyor çok sinir bozucu. nasıl değiştirebilirim bi fikir verin lütfen. martta hepsiburadadan almıştım oraya mı geri yollamam lazım

• imax1 kullanıcısına yanıt
    Spigen urban fit kullanıyorum çok memnunum.

• natefisherjr94 N kullanıcısına yanıt
    Hayır, il dışında farklı servislere kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Apple airpods için aşağıda verdiğim linkten "Apple Onarım" linkine gidip "Onarım İsteği Başlatın" ile devam. Zaten gelen ekranlardan aygıtı ve sonrasında sorununuzu seçip ilerleyebilirsiniz. En son sizi aramalarını isteyin ve sorununuzu iletin. Size en uygun servis numaraları söylerler veya mail olarak iletirler.
  • merhabalar,

Airppods 2 de şarj kutusu kaybolursa nasıl bulabiliriz ? Dün başima geldi, bir kulaklık kulağimda iken tek kulaklık içinde şarj kutusu kayboldu, find my uygulaması sadece kulağimdakinin yerini gösterdi...

şarj kutusunun kaybolma riskine karşı ne yapmali acaba

• Bugün AirPods2 ile aranıza katıldım. Ancak birkaç şeyi halledemedim.
    -Garanti geçerlilik tarihi Şubat 2022 görünüyor. Sanırım satın alma tarihini güncellemem lazım.
    -Hey Siri ile sesimi duyuramadım.
    -Mesajları seslendir özelliği aktif değil telefonumda. iP7Plus iOS 14.2 kurulu.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ayni kilifin airpods 2 icin olanini kullaniyorum.kilifi cikaramadim bisey olur diye de zorlamadim.siz cikarmayi denediniz mi nasil cikiyor?
  • ahmckr kullanıcısına yanıt

Silicon değil demi ve tek parça demi yapışma vs yok yani? Silicon satıp duruolar uyduruk uyduruk mallar çünkü heryerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 1. nesil airpods kulakliga baglandiktan 30-40 saniye sonra sol kulaklik kapaniyor, ses gelmiyor. Guncel Iphone 11 ve android 10 telefonlarda denedim, reset attim fakat sorun hala devam ediyor. Var midir bir cozum yolu acaba?
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Silikon değil tek parça
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Kılıfın kapağı açıkken siz airpodsları kapatmak için ittirin, üst kapaktan kurtulup airpodslar kapalı şekilde kılıfın alt bölümüne düşecektir.
  • LNavigator kullanıcısına yanıt
    Hasara uğradı mı su geçirmesi falan, yerinden mi aldınız, garantisi varsa teknik servise götürebilirsiniz
  • matt3627 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Telefonunuzda iphone’mu bul uygulamasına girerek kulaklıkların seslerini çalmasını sağladınız mı
    Yapmanız gereken Airpods’lara tıklamak ve çalmalarını sağlamak
  • Carlsén kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir dis etkene maruz kalmadi. Bir anda sorun vermeye basladi. Garantisi vardir ama faturasi yok. Hediye olarak geldi. Bu sartlarda servis isleme alir mi bilmiyorum.
  • natefisherjr94 N kullanıcısına yanıt
    Yakın mesafede cızırtı yapmıyor, uzak mesafede yapmaya başlıyorsa kulaklıklarda sorun yok uzaktan bağlantı belli uzaklıklarda gerçekleşiyor
    Elinizde garantisi bitmediyse aldığınız yere sormanızı öneririm
  • ebugra E kullanıcısına yanıt
    Müzik dinlerken uygulamalar arası geçiş yaparken mi bu sorunu yaşıyorsunuz
    Başka ses gerektiren uygulamalarda da aynı sıkıntı var mı
  • DelReyLana D kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen işletim sisteminden kaynaklı olabilir
  • LNavigator kullanıcısına yanıt
    Sol kulakta sorun yaşıyorsanız yine de ikna edici bir tavırla sormanızda fayda var
  • Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    Aradan bir hafta geçmiş, su geçiren cihazları pirince bekletmek işe yarıyordu çoğu zaman, sorunu düzeltebildiniz mi
  • 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.