Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.991
Cevap
468
Favori
955.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum, aldıktan sonra sürprizlerle karşılaşmamak için her şeyini öğrenip öyle alınmalı cihazlar.
  • Senefru1 S kullanıcısına yanıt
    https://support.apple.com/tr-tr/guide/iphone/iphe508eb4e7/ios

Linkte biraz aşağıda yazıyor. Çok işime yarayan bir özellik. Hey siri ve bu yanıtla çok kullanışlı.
  • koca forumda 1 mesajı olup, airpods u yerip freebuds 3 ü öve öve bitiremeyen üyeler türemiş acaba neden ? Hemen gidip freebuds 3 almalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovrclds -- 22 Mart 2020; 0:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

https://support.apple.com/tr-tr/guide/iphone/iphe508eb4e7/ios

Linkte biraz aşağıda yazıyor. Çok işime yarayan bir özellik. Hey siri ve bu yanıtla çok kullanışlı.
    Evet o şekilde kullanılacağını öğrenmiştim. Kaç defa denedim mesaj ile seslendir bölümü ayarlar-siri ve arama-mesaj ile seslendir bölümü aktif değildi. Çok enteresan oldu ve az önce telefonu resetleyip tekrar denedim ve sorun çözülmüş oldu. Size de teşekkür ederim. İlginizden dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emirugur27 kullanıcısına yanıt
    Free bud satıcısısın galiba 😃 bende iosa tws almısdım ali abiden işimi görür dedim attım kenara kaldı öyle bir halta yaramadı.şimdi pro aldım hey siri gazımı çıkar diyorum. Çok ayıp dıyor 😂yani olay şu evet pahalı ama hızmetıde o kadar iyi.

• Senefru1 S kullanıcısına yanıt
    Anladım aktif olması gerekiyor tabi, rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Sadece 1 mesajı olup airpodsları androidle tüm özelliklerini kullanamıyorum diyenler var birkaç kişi, enteresan. Alırken bilerek almalısınız iosta android de nasıl çalışıyor verdiği desteği vs. You tube da bir sürü incelemesi var ios ile ve android ile. Almadan önce araştırılırsa aldıktan sonra pişman olunmaz böylece, uğraşılmaz geri ödeme vs şeylerle.
    Aynen öyle, ilk başta bende çok ikilemde kalmıştım en güncel ve benzer özellikler taşıyan Airpods Pro ve Freebuds 3 arasında... Huawei ios cihazlara AL Life uygulamasını sunmadığı için Freebuds 3'ün de hiçbir özelliğini iphone ile kullanamıyoruz. Sadece kulaklık niyetine de öyle müthiş bir ses kalitesi de sunmuyor. Kaldık ki; birisi 1500 TL diğeri 900 TL bandında iki kulaklıktan bahsediyoruz. Sanki birisi erişilmez diğeri çok ucuzmuş gibi...

• Airpods 2 şuanda en ucuz kupon v.s 800₺ te buluyorum, daha ucuza bulunabilmiyor mu ? Yoksa media makttan 850₺ ye alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AirPods pro da sol kulaklık tam oturmuyor gibi.Sağ kulaklıkta sorun yok.Köpük uçlar silikonlardan daha iyi oturuyor diyorlar deneyen var mı?
  • pro 1500 tl hb de daha uygunu var mı

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Denemedim ama Comply nin çıkarmasını bekliyorum alacağım siparişe açıldığında.
  • westblue26 W kullanıcısına yanıt
    Bencede.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Ben comply den airpods 2 için aldın memory foam uç tamam kulaklığın düşme problemi yok kulaktan ama uçlar biraz büyük gibi geldi bana kulağa tam girmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    Anladım. Boyut seçenekleride çıkacak sanırım pro için. Bakalım artık.
  • Beyler airpods 2 kullanıp pubg mobile oynayan var mı? Ses gecikmesi oluyor mu acaba? Oyun içi mikrofon açık şekilde test eden var mı aranızda durum nedir? Ses gecikme gibi sorun yoksa alma niyetindeyim. Bilgi veren olursa sevinirim. Mikrofonun açık bir şekilde test edilmesi daha sağlıklı olur ricam.

• Zikuvikuzi kullanıcısına yanıt
    Ses gecikmesi yaşamadım tek sorunu kendi konuştuğun sesi yankılı şekilde geri duyman pubg de oluyor bu ama normal konuşmada olmuyor

• seyhmus21 kullanıcısına yanıt
    Mikrofon açık oynamak sıkıntı diyorsun o zaman hocam hep oluyormuydu kendı sesini duyman?

• Zikuvikuzi kullanıcısına yanıt
    2 saat oynadım bi 45dk devam etti sonra kesildi ilginç olan airpods 2 nesilde bu olayın hiç olmaması bende aynı zamanda 2 nesil var onda pubg de hiç sıkıntı yok

• Airpods pro da sag kulaklik sarj olmuyordu sarj soketlerini biraz kurcaladim resimdeki gibi ucu cikti ama su an cok iyi sarj ediyoe eskiden bi temassizlik peoblemi vardi

• Airpod iyi güzel kulaklıkta androidlerde çalışmadıktan sonra ne yapayım onu. huaweinin bir kulaklığı vardı adını hatırlayamadım ama o kulaklık androidler için en iyisi deniniyordu. onu bir araştırın derim eğer sizde benim gibi android kullanıyorsanız.
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.