Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.988
Cevap
468
Favori
955.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış anlamayın, benim yaşadığım sorun 3. Madde ile birebir olduğu için ona vurgu yaptım yoksa tabi ki hepsi mantıklı sorunlardır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Benim nerdeyse 1 ay önce başladı ve giderek arttı herhalde Artık düzelmez.

• zaferfb kullanıcısına yanıt
    Estağfirullah.
    Düzelme olasılığı çok çok az.
    Bu cihazda çok büyük tasarımsal hata var. Şekil olarak değil tamamen üretim ve iç materyal konusunda sorun var.
    Bu cihazın kesinlikle suya ve toza daha fazla dayanması gerekir. IP67 şart. 4 adet içeri açılan ızgara var.
    1- kulak içi hoparlör nozulu. Oraya bilinçli olarak 2 ızgara koymuşlar tıkanırsa ses az gelir ve her zaman kulak ucu testinden başarıyla geçer. Ayrıca adaptif EQ doğru çalışmaz.
    2- Kulak kepçesine bakan ızgara. Buradaki mikrofon vücuttan gelen ve vücutla iletilen sesleri algılıyor ve kulağa bunları kırpıp şeffaf modun daha iyi çalışmasını sağlıyor. Bu ızgara tıklandığında vücut seslerini daha az algılıyor ve bunları filtrelemeden kulağa veriyor, o zaman da adım seslerimiz, kulaklığın kulakta hareket edip hışırdaması, yutkunma sesleri, diş sesleri, direk kulağımıza iletiliyor.
    3-dış ızgara, bu kısım sürekli ellenen bir yer olduğu için çabuk kirlenecektir ve kulaklarda ANC ile artan basınç hissi buranın tıkanmasıyla birlikte artacaktır. Ses kalitesi düşecektir, şeffaf modun performansı azalıp tıkalı kulak gibi hissettirecektir. Çünkü şeffaf modda bütün sesler sapın ucundaki mikrofondan gelmiyor, bazı frekanslar 2-3 mikrofondan ve bazıları da yalıtımı azaltmaya yarayan dış ızgaradan geliyor.
    4- sapın ucundaki mikrofon tıkanırsa hem ANC hem şeffaf mod hemde görüşme yada ses kayıt performansı düşecektir.
    Mikrofon ızgaralarından giren toz taneleri Bass seslerde titreşip mikrofon önünde sekerek kötü bir ses oluşturabilir.

Peki neden IP67 sertifika gerekli dedim?
    Çünkü bir şekilde ne olursa olsun bu ızgaralar toz veya diğer partikülle dolacak.
    çözümü basit ya toza dayanıklılık bu sorunu çözecek yada yıkanabilirlik seviyesinde sıvıdan korunması gerekecek. Onun için toza ve suya daha dayanıklı bir malzeme yada tasarım şart.

Emin olun bu kulaklık gün geçtikçe Apple’ı üzecek.
    Kulaklıklar temizlenebilir olmalı

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 27 Mart 2020; 10:22:38 >

• Selam arkadaşlar,

Airpods Pro almayı planlıyorum. Şuan çoğu yerde 1500 TL seviyesine düştü. Sizce HepsiBurada'dan direk Hepsiburada satıcılı olarak mı almalıyım yoksa Trendyol'dan Gürgençler Apple satıcılı olarak mı almalıyım ? Özellikle hangisi satış sonrası hizmet ve aksi bir iade durumunda daha çok yardımcı olur ? Gürgençler de Premium Reseller imiş. Bir ara Media Markt'ın sahte Airpods haberleri çıkmıştı ama bu iki satıcının birinden alsam orjinallik konusunda sıkıntı yaşamam heralde.
  • zedge08 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada olarak al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    gürçenler de daha uygun ordan al hepsiburadaya hiç güvenme direk ele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 27 Mart 2020; 15:40:36 >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Farkındayum zaten. Demek istediğim eskiden aşağı yukarı aynıydı

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    Yorumlara ve satıcıya bak. Sıkıntı olmaz

• Ben hepsiburada satıvılı aldım orjinal ürün sorunsuz kullanıyorum, zaten ürün orjinal olduktan sonra Apple garantili sonuçta neresi ucuz ise ordan al.

• Arkadaşlar merhaba , AirPods 1 nesil kullanıyorum kulaklığımdan hiç bir şikayetim yok gayet temiz ve az kullanıyorum , AirPods pro almayı düşünüyorum sizce değer mi

• Gürgençler açık olan avm mağazalarında 1.499 tl’ye satılıyor...

Ben aldım bir tane...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNDYING -- 29 Mart 2020; 15:30:22 >
  • BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt
    Bence gerek yok elinizdekinden memnunsanız ve gürültü engelleme gibi bir derdiniz yoksa

• Ben de Trendyol üzerinden Gürgençler Apple'dan 1470 TL ye aldım. Ayrıca Yapı Kredi, world kredi kartına belirli sitelerden 1500 TL ve üzeri alışveriş yaparsan 150 TL puan veriyor. Kulaklık bana bi nevi 1350 TL civarına gelmiş oldu.
    İyi almısım baya dustu fıyatlar 1600 e 3 taksitli aldım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferfb

3. Madde çok mantıklı. Resmen sağ kulaklık içinde sallanan bir şey var. Titreşim oluştukça pıtır pıtır ses. Ben hoparlörün patlaması şeklinde yorumlamıştım ama sizin söylediğiniz çok daha muhtemel. Dediğiniz gibi kronik ise durum kötü. Halbuki kullanımından çok zevk aldığım bir üründü.
    Merhaba,

Aşağıdaki sorun ile ilgili olarak Apple ile görüşmemde KVK ve BAŞARI teknik servislerine başvurabileceğimi belirtti. Apple, Troy gibi servisler kapalı. Daha önce Apple ürünleri ile ilgili teknik servis tecrübem hiç olmadı. Sizlerin KVK ve BAŞARI ile ilgili bir tecrübeniz oldu mu ? Mevcut durumdan dolayı ancak kargo ile bu servislere gönderebilirim cihazı. Bekleyip Apple'in mağazaları yada TROY vb. açıldığında mı birebir götürmemi mi önerirsiniz ?

• zaferfb kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da ikamet ediyorsanız Zorlu ya da Akasya Apple Store'un açılmasını bekleyip servis randevusu ile giderseniz daha kısa sürede sonuç alabilirsiniz kafanız daha rahat olur. Bu tür durumlarda her zaman yüz yüze hareket etmek avantajlıdır. (Herhangi bir garanti süresi sıkıntınız olmadığını düşünerek söylüyorum.)
    Bahsettiğiniz 150 puan kampanya linkini gönderebilir misiniz bulamadım çünkü.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam. World mobilden de görüntüleyebilirsiniz.

https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/bilgisayar-alisverislerinize-150-tl-worldpuan-destegi/s-23/c-12940/90000146188

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zedge08 -- 30 Mart 2020; 13:40:27 >
    Teşekkürler hocam bilgisayar diyor, acaba hepsiburada üzerinden airpods pro da buna dahil olur mu?
  • Arkadaşlar merhaba,
    Hepsiburada dan airpods 2. Nesil adım 2 gün önce. Yazılım sürümü 2D3 olarak gözüküyor. İnternetten araştırdım son sürüm olmadığını gördüm. Güncellemek için saatlerce şarjda tutup yanına telefonu koydum banamısın demedi. Eşimin teliyle de denedim aynı. Sizin sürümleriniz kaç? Başka 2D3 olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.