Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.003
Cevap
469
Favori
956.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam hem kulakta duruşu daha güvenli oluyor daha iyi oturuyor. Hem de bass’ları bi tık arttırıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pt'den almayı düşünüyorum. Spor yapan biriyim ve biraz fazla terleme oluyor. Acaba airpods 2'yi alsam yeter mi yoksa pro yu mu almam gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Basslarda iyileşme oluyor.
    Önereceğiniz site varmı ? N11 de falan şu klasik siyah olanlardan buldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resE kullanıcısına yanıt
    AliExpressden almıştım ben hocam

• Evet artık bende bir airpods sahibi oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: war3z

Evet artık bende bir airpods sahibi oldum

Hayırlı olsun hocam. Bende mediamarkt kampanyasından aldım.

• Arkadaşlar AIRPODS PRO'YU inceledim. Herkesi bekliyorum. Begenmeyi unutmayin.

https://www.youtube.com/watch?v=lS1G-oORNIM&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Arkadaşlar AIRPODS PRO'YU inceledim. Herkesi bekliyorum. Begenmeyi unutmayin.

https://www.youtube.com/watch?v=lS1G-oORNIM&feature=youtu.be
    Airpods 2 e göre ses kalitesi nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Webtekno şöyle bir video yapmış:

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Gürültü önlemenin şeffaf ve hard gibi iki modu var demiş videoda, hayır tek gürültü engelleme modu var. Modlar arası ses kaybı yaşanıyor demiş öyle birşey hissetmedim ama şarkıyı hafif kısıyor doğal olarak dın sesini duymamız için anlık. Şarkı değiştirirken vs sıkarken kulaklığı düşüyor denmiş ama öyle birşeyde olmuyor tutup çekmedikçe. Yani çok yanlış olmuş inceleme bence. Beğenilmeyebilir birsürü seçenek var tabi ama doğru incelemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 24 Kasım 2019; 19:22:12 >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    2 gündür kullanıyorum, katılıyorum.
  • İyi akşamlar,

Bugün AirPods 2.Nesil satın alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. İlk izlenim olarak cihaz tahmin ettiğimden daha küçük ve hafif geldi. Neredeyse cepte ağırlığını hissetmedim. Ses kalitesi olarak EarPods'a göre daha doygun ve bir tık yüksek bir sese sahip olduğu izlenimi verdi. Şu an için ilk kullanımında memnunum diyebilirim.

Cihazı Teknosa'dan aldım. Birkaç gündür fiyatlar bir düşüp bir yükselince aklıma yatan fiyatı Teknosa'da görünce dayanamadım, aldım. Umarım 25-29 Kasım indirimlerinde fiyatı düşmez 😅 😇
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Bana bir tik daha iyi geldi birinci nesil ile de bayağı fark var

• arkadaşlar 3 gündür falan 2. nesili kullanıyorum. iphone 7 telefonumda çok memnunum kulaklıktan ama windows 10 laptopuma bağladığım zaman kulaklıkta cızırtı duyuyırum ve bu gerçekten rahatsız edici. neden oluyor bir fikri olan var mı?
  • brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    hayırı olsun hocam

kaça aldınız?
  • sahankazim kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 900₺’ye satın aldım

• Airpods Pro mu sennheiser mı ?
  • en ucuz airpods ne şuan ve nerde bulunur? black friday bekleyeyim mi?

• Arkadaşlar bu AirPod pronun kulaklık ucu pedi nasıl değişiyor bilen var mı? Çıkmıyor bir türlü ben uğraştım baya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkayzer -- 25 Kasım 2019; 14:36:31 >
  • resE kullanıcısına yanıt
    Seste iyileşme yapmaz ancak önceki EarPods deneyimlerime göre kulaklığın iç kısmı kulaktan kaynaklı kirlenip sesin daha düşük çıkmasına neden oluyor zamanla. Bu yüzden bence dışına inçe süngerlerden geçirmek mantıklı zira bu kısmın temizlenmesi zor. Ürün de ucuz bir ürün değil ben EarPods’larımın çoğunu bu yüzden bozdum. Bir tarafın sesi azalıyor temizlemek de kolay değil.

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.