Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.741
Cevap
40
Favori
105.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beehind daha az uğraştırıyor birazdan iPad 2 GSM için 6.1.3 devri başlıyor :)

elimde olsa 4.3 yüklerdim fakat bu cihaz en çok güncelleme alan cihaz tam beş tane ve ios 4.3 den beri shsh alarak ilerliyordum fakat bilgisayarım hdd mefta olunca gitti hepsi emeği geçen WD'ye teşekkürler ve yakında 6.1.3'e kavuşacağım yaşasın sabırsızlandım şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar, ilk sayfada yazdigim downgrade işlemleri halen gecerli mi? Yada guncellenmesini istediginiz yeni bilgilendirme leri bana iletin ilk sayfaya ekleyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

Arkadaşlar merhabalar, ilk sayfada yazdigim downgrade işlemleri halen gecerli mi? Yada guncellenmesini istediginiz yeni bilgilendirme leri bana iletin ilk sayfaya ekleyim

Beehind aracı ile daha basit şekilde sürüm düşürülebiliyor, ama işlemler aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdusauk

quote:

Arkadaşlar merhabalar, ilk sayfada yazdigim downgrade işlemleri halen gecerli mi? Yada guncellenmesini istediginiz yeni bilgilendirme leri bana iletin ilk sayfaya ekleyim

9.3.5 den kaca dusuyor 4s 16gb lar

• ender E kullanıcısına yanıt
    Coolbooter ile 5 e kadar düşebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: okacca

Coolbooter ile 5 e kadar düşebiliyor

iyiyimiş.. ama orda da whtspp ve diğer uygulamar sorun oluyor sanırım.. hiç bir şey kurulamıyor... ios7 ye dusursek ıyı olur.. adımları varmı bu coolbooter ın .
  • Cydia Yukleyınce cok basit gibi Videoda.. Cidden böyle mi ?

https://www.youtube.com/watch?v=n_1TSoBy6bM
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abdusauk

quote:

9.3.5 den kaca dusuyor 4s 16gb lar

ios 6 ya düşülüyor. Ancak istersen ota ile ios 8 yükleyebiliyorsun.

• Telefonum 6s 9.3.1 jb yuklu telefonumu 8 surumune dusurebilir miyim?

• 9.3.5 için jb nasıl oluyor
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Tethered olarak ... Şarj bittiğinde , telefonu açıp kapattığınızda eski haline geri dönüyor malesef .

https://phoenixpwn.com/
  • iOS 5.1.1'e downgrade için bakınıyorum şimdi de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

quote:

Orijinalden alıntı: arşiv:D

Merhaba, bu yöntemi iki defa denedim. 8.4.1'e kadar herhangi bir sıkıntı olmuyor. Kurulum aşaması bittiği zaman telefon açılırken "Apple" logosunda kalıyor. Herhangi bir fikriniz var mı bu konuda?

Çözüm buldunuz mu merak ettim. Ben de en az 5 kez denedim ama olmuyor olmuyor. Logoda takılı kalıyor. Yabancı forumlarda da birşey bulamadım bir türlü.

Çözüm bulmuştum. Bir kaç farklı video bulmuştum 5. seferde yapmıştım :) Video'yu bulursam paylaşırım hatırlamıyorum çünkü. 8.4.1 bile bir işe yaramadı ama hala kasıntılır vardı. Değmez yani. ios 6'da uyguluma desteği yok.

Edit: Şu an zaten telefonu değiştirdim. Zamanı gelmişti.

• arşiv:D A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Ben de telefon değişim sürecinde kullanmak için bir tane 4S almıştım ama sattım gitti artık. Artık Sırada X var :)

• Sbsettings yükleriz artik

• Jb’li bir surume gecemiyor musunuz o sekilde whatsapp i kurabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ipad 2.4 icin downgrade yok mu hala?bilen var mi acaba?

• ios 8.4.1 için beta profil var mı? Güncelleme yapmaması için bir şeyler bulmam lazım.
  • Az sonra deneyecegim

• error hatasi veriyor en sonda yuklenmiyor cmd komutunda
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.