Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.741
Cevap
39
Favori
105.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben yapamadım, tekrar 9.3.5'e restore ettim, ardından jb yaptım. Her şeyi düzgün yaptıktan sonra oldu.

Cihaz ios9'a göre ios8 ile biraz nefes aldi, ios7 yapsak bunu 10 numara olacak.

Yalnız benim cihaz da şöyle bi sorun var, AppStor'dan hiç birşey indiremiyorum. Sabahdan beri uğraşıyorum, cihazi kapatıp acıyorum, tekrar tekrar deniyorum ama hic bi şey inmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Hocam jaipbreak i nasıl siildiniz build ve sürüm değişti ama silemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 senedir ipad2 mi ios 6.3 ile kullanıyorum. Yeteri kadar uygulama yuklu aslında. Sizce 8.4 e yuklemelimiyim. Ne kadar bi yavaslama olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

4 senedir ipad2 mi ios 6.3 ile kullanıyorum. Yeteri kadar uygulama yuklu aslında. Sizce 8.4 e yuklemelimiyim. Ne kadar bi yavaslama olur

Fark edilir seviyede. Internette karşılaştırma vivideolarını izle anlamak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coke019

9.3.5'e restore ettim,...

• quote:

1. ipsw.me sitesinden OS 9.3.5 ve ilgili cihazın ipsw dosyasını indir.

2. iTunes'u son sürüme güncelle.

3. iTunes aç, cihaz kısmına gel. Geri yükle seçeneğini shift'e basarak tıkla (Shift + Geri yükle).

4. ipsw.me'den indirdiğin dosyayı seç.

5. Adımları takip et.

Güncelleme gelmemesinin sebebi büyük ihtimalle edit'lediğin version.plist dosyasına yanlış sürüm numarası ve build number girmenden dolayıdır!
  • Teşekkürler şimdi doğrusunu yaptım acaba ios 6.1.3 e düşürebilir miyim aynı yolla

• quote:

Teşekkürler şimdi doğrusunu yaptım acaba ios 6.1.3 e düşürebilir miyim aynı yolla

Hangi cihaz bu?

iPad Mini 1 düşmüyor OS 6.1.3'e çünkü OS 6.1.3 için plist dosyasını OS 5.x olarak editlemen gerekiyor. iPad Mini 1 zaten OS 6 ile piyasaya çıkmıştı... Senin cihazda ilk çıktığında içinde OS 5.x ve öncesi ise olabilitesi var.
  • Cihaz iPhone 4s 8 GB

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Cihazı sıfırla bütün ayarlarını ozaman düzeliyor bendede aynısı oldu hiçbir uygulama yüklenmiyordu

• alp2001 kullanıcısına yanıt
    Yaptım düzeldi.

Fakat bazi uygulamar ios9 istediği icin indirilmiyor. Halbuki uyumlu olan son sürümü indirmesi gerekmiyor mu?

• 4S vardı temiz çok güzel 6.1.3 e düştüm, Cihaz fişek gibi oldu hızı falan mükemmel. Amma velakin whatsapp olmuyor. .ipa indir cihaza at dene falan yok yapamadım. Charles miydi neydi onla da uğraştım yok yükledim ama illa güncelleme istiyor. Whatsapp sıkıntısı dolayısı ile kendi ayarlardan güncellemede ios 8'i çıkınca dedim 9.3.5'den hertürlü iyidir ona güncelleyeyim. O ios 6 da ki hızı tabi gitti. Ama 9 gibi de yavaş değil genede iş görür. Ha ama birisi çıkıp whatsapp'ı hallettim böyle böyle oluyor güncellemiyor kolay hallediliyor diyorsa yöntemi de anlatırsa tekrar 6'a dönebilirim. İnternette pek yöntemde bulamadım. Belki buradan bilen birileri çıkar.
  • Çalılıyornu denemedim ama "iOS 6.1.3’e Whatsapp Kurmak -2017" diyearatırsanız çıkıyor.

• siella kullanıcısına yanıt
    https://www.appleuzmani.net/ios-6-1-3e-whatsapp-kurmak2017-jailbreak-gerekiyor/ Link galiba bu, buysa denedim. İlk çalışmada yedi sonra whatsapp açılmıyor güncelle diyip duruyor. Artık whatsapp arkaplanda devamlı server'dan güncelleme denetleyip duruyor güncel değilse destek yok.
  • ios 6 da whatsappı unutun beyler 8.4.1 yapıcam cihazı ama instagram kuruluyor mu ?
    Kuruluyorsa instagramda hikayeler özelliği çalışıyor mu ?
  • Cihazı 8.4.1'e düşürdüm, YouTube uygulamasını kuramıyorum, ios9 veya üzeri istiyor. Düşük versiyonu nasıl kurabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, bu yöntemi iki defa denedim. 8.4.1'e kadar herhangi bir sıkıntı olmuyor. Kurulum aşaması bittiği zaman telefon açılırken "Apple" logosunda kalıyor. Herhangi bir fikriniz var mı bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arşiv:D

Merhaba, bu yöntemi iki defa denedim. 8.4.1'e kadar herhangi bir sıkıntı olmuyor. Kurulum aşaması bittiği zaman telefon açılırken "Apple" logosunda kalıyor. Herhangi bir fikriniz var mı bu konuda?

Çözüm buldunuz mu merak ettim. Ben de en az 5 kez denedim ama olmuyor olmuyor. Logoda takılı kalıyor. Yabancı forumlarda da birşey bulamadım bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Cihazı 8.4.1'e düşürdüm, YouTube uygulamasını kuramıyorum, ios9 veya üzeri istiyor. Düşük versiyonu nasıl kurabilirim?

itunes üzerinden youtube uygulamasını indirmeye başlayın ve yarıda kesin , telefondan tekrar youtube uygulamasını bulun bulut şeklinde indirme işareti çıkacak böylece indirebilirsiniz

• Soldaki ios 9.3.5 (64 gb), sağdaki ios 8.4.1 (16 gb) downgrade başarılı. Emeği geçen herkeze teşekkürler. iOs 9 olan cihaz biraz uğraştırdı.

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.