Şimdi Ara

APOS MU?HARPY Mİ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: X Files

Eğer imzandaki gibi daha lvl 41 isen Ligth ve glacir e dönmiş isen aposta 45 a kadar gel ve daha sonra 45 glacier açılınca Harpy ve Apos yaparsın. Harpy mage ler için Apos a göre biraz daha tehlikelidir. Eğer bilmiyor isen tecrübe kazanana kadar Hapy de çok yatarsın. Çünkü Harpy leri çekmek ice ın görevidir. İlk 45 Glacier (Bizzard mıyıdı Blizard mıydı neydi adını tam hatırlayamıyorum) skilini vurur geriye çekilirsin. Daha sonra 1 kere daha yapman gerekebilir. Toplam 2 en fazla 3 vuruş yaparsın. Gerisini Flameciler genelde novacılar halleder. Apos ta ise Durmadan "LR" derler sende verirsin, yatan yada partiden ayrılanların yerine durmadan tlp yaparsın. Sağlam bir Deru yada Apos partisi senin için hem daha iyi olur hemde daha güvenli. Harpy leri 45 ten sonra düşünmeye başla. Yanlız Harpy partileri gerçekten sıkı olur. Item düşme olayına bakarsan Harpylerde Mirage-Feather of Harpy Queen bol bol Preist Full Plate, Nadiren bir kaç silah ( Spike gibi yada preist Silahları gibi ) 960 lık Mana Potionlar +5 +6 takılar ki özellikle beltler düşer. Apos ta ise bol bol 1920 lik mana potu çıkar. Yine Full Plate ve zaman zaman belt ve iyi sayılamayacak silahlar düşer.
    Apos ta para yapabileceğin çok iyi item düşme şansı Harpy den çok daha düşüktür.

DA APOST PARTYLERİ HARPY PARTYLERİNE GÖRE DAHA ZOR BOZULUR...
    APOST PARTYLERİNDE HARPYE GÖRE KS DAHA AZ OLUR
    APOST PARTYLLERİNDE SÜREKLİ SERİ KESLİR HARPY DE RE ZAMANIYDI HARPYLERİN ÇIKMASIYDI FELAN 1 2 3 DK KAYIP OLUR BENCE APOST DAHA İYİ KASIYOR...

• quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

quote:

Eğer imzandaki gibi daha lvl 41 isen Ligth ve glacir e dönmiş isen aposta 45 a kadar gel ve daha sonra 45 glacier açılınca Harpy ve Apos yaparsın. Harpy mage ler için Apos a göre biraz daha tehlikelidir. Eğer bilmiyor isen tecrübe kazanana kadar Hapy de çok yatarsın. Çünkü Harpy leri çekmek ice ın görevidir. İlk 45 Glacier (Bizzard mıyıdı Blizard mıydı neydi adını tam hatırlayamıyorum) skilini vurur geriye çekilirsin. Daha sonra 1 kere daha yapman gerekebilir. Toplam 2 en fazla 3 vuruş yaparsın. Gerisini Flameciler genelde novacılar halleder. Apos ta ise Durmadan "LR" derler sende verirsin, yatan yada partiden ayrılanların yerine durmadan tlp yaparsın. Sağlam bir Deru yada Apos partisi senin için hem daha iyi olur hemde daha güvenli. Harpy leri 45 ten sonra düşünmeye başla. Yanlız Harpy partileri gerçekten sıkı olur. Item düşme olayına bakarsan Harpylerde Mirage-Feather of Harpy Queen bol bol Preist Full Plate, Nadiren bir kaç silah ( Spike gibi yada preist Silahları gibi ) 960 lık Mana Potionlar +5 +6 takılar ki özellikle beltler düşer. Apos ta ise bol bol 1920 lik mana potu çıkar. Yine Full Plate ve zaman zaman belt ve iyi sayılamayacak silahlar düşer.
    Apos ta para yapabileceğin çok iyi item düşme şansı Harpy den çok daha düşüktür.

APOST PARTYLLERİNDE SÜREKLİ SERİ KESLİR HARPY DE RE ZAMANIYDI HARPYLERİN ÇIKMASIYDI FELAN 1 2 3 DK KAYIP OLUR BENCE APOST DAHA İYİ KASIYOR...

ks apost da daha mı az oluyo ilginç

• eskiden bi provake warrior giderdi ne kadar slot varsa hepsini toplardı şimdi provake bir hiç oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VicMerth -- 30 Mart 2006; 19:03:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: diablo2

quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

quote:

ks apost da daha mı az oluyo ilginç

Benim Gözlemlerim öle kardeş Gel arese A2 E.C SPOT 2 APOST SUSAMURUNUN BULUNDUĞU YER SPOT 3 MASTEROFTHEDARK IN BULUNDUĞU YER LER SPOT1 NUNDİA NIN BULUNDUĞU YERLER... niye bir allhıun kulu çıkıp ks party kurmuyor.. ama Bu harpy de daha fazla...

• Harpylerde ks olayı fazla olmaz. Çünkü Harpy genelde 60+ Magelerin takılır. Genelde değil hemen hemen her zaman 1500 buf ( Hatta debuffer olabilir ama mutlaka yan skill heal dır ) +1 asas sadece swf vermekle görevlidir. Aynı zamanda kutu toplar. Eğer Swf iyi bir oyuncu ise bu kez harpy lerin dağılmaması için çaba da sarfedilir.

Harpy ye ks yapamazsın. hele tek isen neredeyse imkansız. +60 bir mage en iyi kıyafetler ile 2000HP si bile olsa bufsız ve arkasında bir healer olduğunu bilmeden yada güvenmeden ks yapmaya pek cesarek edemez. +60 olduğu için olayın lag ta kalabileceğini felan düşünerek kolay kolay tek yaklaşmaz. Hele AC olmadan harpy yanına yaklaşır isen lag ta da kalırsan kesin yatarsın. 300AC de bile sıradan bir Harpy 1 tanesi tek sefer 300-500 gibi damageler vurabilir. Bu da mage ler için ölüm demek.

Ayrıca +60 ların çoğu birbirini ya tanır yada en azından göz aşinalığı vardır. Özellikle flameler. Ayrıca 60 olmuş bir mage için oyunda exp kazanmaktan kolay ne var ? Tek slot Uruk Hai hatta 62 den sonra yine tek slot tek başına uruk blade bile dönebilir. ( Tek nova yeter ) Hatta bu durumda hiç mana potu da harcamasına gerek yoktur.

Apos ve derular genelde Worriorlar ve Rougeler için vazgeilmezdir. ancak genelde lvl 60 a kadar. Max 62 ye kadar takılan Worriorlar olabilir.
    Eğer sıkı 2 tane +60 worrior varsa arkalarında tek bir debuffer ile kolayca deru; 3 yada 4 tane ise worriorlar kolayca Apos dönebilir. Hatta LR Mage ihtiyacı hissetmeden. Çünkü Light Mage maximum %50 LR verebileceği için bunu takılar ile sağlamak ta kolaydır.

Ancak Lvl 45 bir Rouge yada worrior bile kolayca bu partilere ks yapabilir. Çünkü deru yada Apos sıkı bir partide sadece 1 kez max 2 kez skill kullanabilir.

Eğer Harpy leri 2 slotu birleştirip 2 sini birden kesebilecek bir parti var ise yada en azından bunları birleştirp dağıtmadan çekebilecek ice mage var ise eli öpülür. Hatta yukarıda Crimison, raven felan yazılmış bir sürü... eğer bunların hepsini birleştirebilecek usta bir mage var ise oda artık Harpy partilerine takılmaz. Tek başına zevkine DM döner... Hemde sadece ice ile...

• quote:

Orjinalden alıntı: M¥MØ®uK

eskiden bi provake warrior giderdi ne kadar slot varsa hepsini toplardı şimdi provake bir hiç oldu...

tur başına 1m exp alıoduk voke iyiyse ahh eski KO yu özledim
  • 1m ex mi
    benim hiç toplu harpy partyim olmadı ko zamanında mageyken
  • quote:

Orjinalden alıntı: M¥MØ®uK

1m ex mi
    benim hiç toplu harpy partyim olmadı ko zamanında mageyken

ko zamaninda ben cok $ahit oldum ama ke oldu ne degi$ti bilmem provokecilik pek goremiyorum i4 yapmiyomu nedir lwl 45 iken golem provoke partisine girmi$tim 10-20 dakika icinde yuzde 40 gibi exp almi$tim hem itemlari da saglam oluyor ama magelerin hepsi +63 idi 3 tane mage vardi 1 tanesi ice heralde otekiler flame manyak kesiyorlardi
  • Sen ii bir ice olursan lvl 60 salam bir magele rahat dönersin ve daha fazla ex alırsın.
  • Harpy nin turune gore deişir eger bi cw(crimson wing) party sindeysen cok ii kasarsın (arada ravenler falanda girdigi için)ama aposlarda baya bi kasman lazım neden dersen 60 dan once cw ye almazlar
    bence en iisi cw partyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: CEZA_NEFRET5

5 falcon 5 crimson 10 raven harpy 15 harpy eslantta

bugün yaptık.... çok sağlam party ile harpy çok daha iyi exp verir...

beyler x de defalarca bu partiye girdim baskada kesebilen gormedim ztn sw ciydim adamlar super kesiodu falcon cw raven harpy ortalama olarak dagların az assagisinda hepsini bitirmis oluyorlardı acayip iyi exp fakat girdigim bir koxp partisi bundan cok daha iyiydi mageredonlarda 2 tane 60 ranger kasıyordu artalama 3.5 k exp geliodu adamlar 6 gunde 0 dan 62 yaptılar

• quote:

Orjinalden alıntı: darkreborn
    adamlar 6 gunde 0 dan 62 yaptılar

• ne aposuu yaa kesinlikle harpi düşünün aposta tek slot war harpide iki slot war ve biz ikisinin de çıkmasını bekliyoz siz sadec 1 slotu bekliyonuz harpilerde iki slot bekleniyor yaaa
    neymiş harpiii
    mageler 10 harpi keserken aynı sürede warriorlar we rangerlar 5 harpi kesiyor neymiş kesinlikle harpi
  • quote:

• ESLANTTA 1 SLOT CW + 2 SLOT RAVEN HARPY + 1 SLOT DÜZ HARPY PARTİSİ İLE 1 SAATTE %2 KASABİLİYORUM( PREMIUM VAR).. 60+ NOVA PARTİSİ DEDİĞİM..VE TRANSFORM SCROLL ÇOK FAYDALI OLUYOR.

AMA APOSTA %1 KASILIYOR EN FAZLA..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haydar_Dümen

ESLANTTA 1 SLOT CW + 2 SLOT RAVEN HARPY + 1 SLOT DÜZ HARPY PARTİSİ İLE 1 SAATTE %2 KASABİLİYORUM( PREMIUM VAR).. 60+ NOVA PARTİSİ DEDİĞİM..VE TRANSFORM SCROLL ÇOK FAYDALI OLUYOR.

AMA APOSTA %1 KASILIYOR EN FAZLA..

senin level kac ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: CEZA_NEFRET5

5 falcon 5 crimson 10 raven harpy 15 harpy eslantta

bugün yaptık.... çok sağlam party ile harpy çok daha iyi exp verir...

ceza çoştunuzmu falcon da alıyosunuz , biz eslanta ust harpy slotlarında deıklerının hepsini alıp topluyoruzda bu falcon dm gibi 70 lik adamlarla kesiyoduk yinede yanaşmıyoduk falcon almaya
  • en iyisi harpydir mirage çıkar hem para hem lvl
  • quote:

Orjinalden alıntı: KnightmonsteR

KArdeş sana hızlı kasmanın yöntemlerini söleim arkanda bi buffer bide healer olucak iki tane koxp cu okçuyla harpy lerde kasıcaksın manyak kasıolar öle kart bulsam bende kasıcam bu arada kart arıyorum yardım etmek isteyenler lütfen şu linke tıklasınTIHLAAAA

aha bi koxp taraftar adam daha bunları ne yapmak lazım bilmiyorumki....
  • ya beyler apos roque,ve warıorlar icin gecerlidir
    harpylerde genelde hızlı kasan mageler olur
    yazıkki her ikisindede kasa bilen en ii char priest ehehehehhehhehe
    ikisinide buffsuz kesinde görim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.