Şimdi Ara

APEX LEGENDS [XBOX ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
5
Favori
14.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Series x de kaç hz oynuyorsunuz oyunu? Elimde 1080p 280hz monitör var ama series x de maksimum 60 gösteriyor bunu çözebilen oldu mu?

Monitör bu;

amazon
    ASUS Tuf Gamıng VG259QM 24,5 Hdr Gaming Ips FreeSync ve G-Sync Uyumlu 1920x1080 1MS 280HZ Dp Hdmı MM vesa 3Yıl Elmb Sync,Pivot
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B084GPSV47/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o08_s00?ie=UTF8&th=1
  • RunYobazRun kullanıcısına yanıt
    60 fps destekliyor hala 120 bekleniyor 😔

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pc deki hesabımda heirdoom var bir sürü skin var ama xboxta hiç birşey yok haliyle pc deki hesabı xboxta kullanmanın bir yolu yokmu?

malesef hocam bir yolu yok

• sukakjee S kullanıcısına yanıt
    Ağlayacam valla bu nedir böyle :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Bu arada aim asist yüzünden pc oyuncuları bayağı müzdarip eğer gamepad ile iyi oynayan birisi varsa pc de yapılamaycak vuruşları yapıyorlar. Üst ranklarda çok fazla şikayetçi oyuncu var bu durumdan

• kankhy kullanıcısına yanıt

Ben hep otomatik indirmede bırakıyordum geçen nesil ondan hiç dikkatimi çekmedi akşam işten gelip baktım şaşırdım neyse sorun yok indirsin dursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam görüntü ayarlarından sağ tarafta sekmelerin birine girince otomatik algıla diye birşey çıkcak onu hdmi seçin çözünürlük çamur gibi olcak sonra el ile ayarlama yapabiliyorsunuz bende Lg 27Gn850-b var 2k 120 fps kullanabiliyorum ama her monitör desteklemiyor 2k da 120 fpsi. Ama 1080 p de 120 fps desteklemesi lazım.

Kullandığınız hdmi kablosu high full speed olması lazım xboxın içinden çıkan kablo yani

• 80 gb güncelleme bir mod bir battlepass ve 4-5 tane kozmetik olamaz bence apex developerlarından biri next gen coming diye tweet attı ve pegi nin sayfasına yeni nesil için eklendi. Sanırım bu güncellemenin içinde next gen var ve bu sezon gelicek. İnşallah gelir..

• sukakjee S kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam akşam dediğinizi deneyeceğim. Xbox içinden çıkan kabloyu kullanıyorum. Sizin yönteminizi denedikten sonra olmazsa paugge kablo alıp deneyeceğim

• Banglore bıcaklarını nasıl alıyoruz arkadaşlar bilen var mı oyunu ilk çıktığı günden beri oynuyorum 301 levelim ama çift bıçak gelmedi bazı twitchilerde var nasıl açıyoruz 2500 kilim var banglore ile.

• Arkadaşlar oynamayan varsa control modu çok iyi olmuş apex'e cuk diye oturmuş bu oyunu bf'nin yerine doğru itiyor ea bildiğin control var arena var birde tdm gelirse tamamdır ayrıca umarım kalıcı bir moda çevirirler gelecekte gidene kadar oynayacağım ama gidince baya uzulecegim

• Vict0ry kullanıcısına yanıt

apex packten heirloom shards çıkması lazım. her 500 apex packte bir heirloom shards çıkması garanti diye hatırlıyorum

• apexe neden solo mod gelmiyor, saçma sapan iş yapıyo yanıma gelen tüm adamlar

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt
    solo modunu istemem ama diğer türlüde saçma adamlar geliyor doğru 😔

• Ya gerçekten yıldım artık. 600-700 damage atıyorum oyun başı daha. Yanıma gelenler 0-100 arası. Solo atlayıp ölüp pingleyen mi dersin. Nerde iq problemi olan varsa beni buluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ConCarnage kullanıcısına yanıt

dün ranked oynarken eleman kendi kendine alakasız yere indi 3 saniye sonra öldü. 10 oyundan 7-8inde saçma sapan kişiler geliyor takıma

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    Gerçekten anlam veremiyorum. Çok ciddi araştırılması gereken bi konu. Üstüne tez bile yazılır. Sadece bu oyunda da değil. Dota 2 oynuyorum pc de. O da aynı. İnanılmaz derecede sorunlu insan var.

Apexte hem sorunlu hemde kolsuz dolu. Aim alamıyor. Üst ranklara çıkıyorum tek başıma oynaya oynaya. Plat 2 falan, yok abi o ranklarında kolsuzu, kafası çalışmayanı beni buluyor. Karşıma gelenler ilah...

• Plat rank oynamayak isteyen varsa oynayabiliriz

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.