Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu iyi oynayanlar bıraktı herhalde. Son zamanlarda rastgele gelen oyuncular rezalet. Solo ve duo gelmeli acilen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • twitch.tv/kabune

Baba-oğul;hafta sonu şampiyonluklarımız için;yavaş yavaş ısınmaya başlıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

twitch.tv/kabune

Baba-oğul;hafta sonu şampiyonluklarımız için;yavaş yavaş ısınmaya başlıyoruz.
    Gecenki videoda 1200 damage yapmissin 1 kilin var sana dim senin oglun killerini caliyo ispiyonculuk olmasin ama cali yani babayada yapilmazki bu 😂😂😂😂😂

• :))) ya keşke daha fazlasını çalsada şu 20 kill hedefine ulaşsa. O banner ı çok istiyor. Az önce bi tık daha ilerletti ama henüz daha 16 kill de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi seyirler gençler, Oğuz bey sizi şöyle alalaım. AAA sarı PeaceKeeeeperrrr hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaintWOHOOOO -- 21 Nisan 2019; 15:50:37 >
  • Geçen gün deneme şansım oldu,oynadığım açık ara en iyi battle royale oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/bggnbv/one_clutch_three_respawn_points_five_revives_and/?utm_source=share&utm_medium=web2x

Nerde böyle oyuncular..
    geçen tek başıma oynarken benim de başıma geldi çok benzer olay, oyunun sonlarına doğru gazda savaşırken yere düştüm, son 3 squad kalmıştı. dareturke adlı oyuncu bannerımı alıp octane ile koşa koşa alanın dışındaki bölgede beni kaldırıp bi kaç medic paketi verdi, doldura doldura çıktık. alandan kaçtıktan sonra bana elindeki spitfire ı verdi ve maçı kazandık unutmicam koca yürekli dareturke adlı oyuncuyu. unutmazsam atayım videosunu o anların

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

geçen tek başıma oynarken benim de başıma geldi çok benzer olay, oyunun sonlarına doğru gazda savaşırken yere düştüm, son 3 squad kalmıştı. dareturke adlı oyuncu bannerımı alıp octane ile koşa koşa alanın dışındaki bölgede beni kaldırıp bi kaç medic paketi verdi, doldura doldura çıktık. alandan kaçtıktan sonra bana elindeki spitfire ı verdi ve maçı kazandık unutmicam koca yürekli dareturke adlı oyuncuyu. unutmazsam atayım videosunu o anların

Alıntıları Göster
    sadece koca yürekli değil zeki oyuncuymuş. Bu oyun zaten böyle oynanır 2v3 yerine 3v3 oynamak kazanma olasılığını arttırıyor. arada bana da denk geliyor oyunu bilen adamlar. böyle oynamak çok daha keyifli zaten sen savaşırken yan binada halen loot yapan tipler oyundan soğutuyo insanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercangnlcn

sadece koca yürekli değil zeki oyuncuymuş. Bu oyun zaten böyle oynanır 2v3 yerine 3v3 oynamak kazanma olasılığını arttırıyor. arada bana da denk geliyor oyunu bilen adamlar. böyle oynamak çok daha keyifli zaten sen savaşırken yan binada halen loot yapan tipler oyundan soğutuyo insanı.

Alıntıları Göster
    aynen, mesela benle birlikte düşen 3. arkadaş ölür ölmez daha bannerı yerdeyken oyundan çıktı ama ben sonuna kadar bekledim. o da geldi bannerımı alıp tekrar kaldırdı beni sağolsun.

• kakuç kullanıcısına yanıt
    yapmisligim vardir :)
  • Kurtardığı adam da gram yardım etmiyor çocuğa hemen öldü.
  • PS 4 veya PC'den oynamak isteyenler var mı ? Ekleyelim birbirimizi.
  • PSN: JesterEight oynamak isteyen ekleyebilir

• Ulan bi durun loot yapak sesi duyan geliyo

• twitch.tv/kabune

Baba oğul fps ciler bu yayında. Merak edenler için benim yaş 43;oğlumun 14. İyi seyirler :)

• Güncellemelerden önce aim im gayet iyiydi ama güncellemeden sonra eskisi gibi oynayamıyorum. Oyunu oynama keyfimden etti. Bir de klavye, fare oynayanlarda çok. DualShock la oynayan bizlerin şansı bunlara karşı iyice zorlaştı. Düzgün çalışan kontrolleri neden bozma ihtiyacı hissettiler acaba? Umarım eski haline getirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 27 Nisan 2019; 19:10:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birseyi yanlislikla degistirmis olmayasin? kontrollere hic dokunmadilar, ben de degisen hicbirsey gormedim. Yanlislikla classic ayarini degistirmis olabilir misin?
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Hayır değiştirmedim, Classic. Sens Insane de oynuyordum bir kaç hafta önce, aşağı yukarı çok hızlı dönmüyordu şimdiki hali ile Insane felaket hızlı, kontrol edilmiyor. Sensivity ayarını bozmuşlar diyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deadzone'u değiştirmişsinizdir belki

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.