Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sercangnlcn

hayırlı olsun bende raiju almayı düşünüyorum. nerden kaça aldınız. bi de tepkime süresi olarak ds 4 ten farklımı? hocam çok fark yarattımı oyununuzda raiju? bilgilendirirseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    Raju ben kullandim ds4 ile oynayamiyorum bunlan oynarim diyosan alma kol bana cok buyuk geldi alttaki tetik tuslari ise yarar ziplama kayma falan genede ds4 daha iyi ele oturuyor raju elime tam oturmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar razer raiju kullanan var mı yeni aldim da m4 tusu tepki vermiyor daha 2 gun oldu alali
    Kolda tus atama var bazi tuslar bos geliyo oraya tus atamalisin istedigin

• quote:

Orijinalden alıntı: FLOZOF_

Kolda tus atama var bazi tuslar bos geliyo oraya tus atamalisin istedigin

Alıntıları Göster
    Aynen tus atadim da hicbiri olmadi hic tepki vermiyor o tus diger tuslarda sorun yok hepsi calisiyor

• bu oyun cidden aşırı zevkli resmen bağımlısı oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Aynen tus atadim da hicbiri olmadi hic tepki vermiyor o tus diger tuslarda sorun yok hepsi calisiyor

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun hocam. sanırım razor raiju ultimate aldın. güncellemeyle kısmen düzeliyormuş.
  • gamermelisa kullanıcısına yanıt
    Bu zamana kadar hep hedefle oynadim, 100 e ulasmak, bp de 100 e ulasmak gibi, sıkılmadım.

Onlar bittiginde sikar mi bilmiyorum. Oyun devamli ve kisa araliklarla yeni hedef ve icerik koymali. Yoksa o bagimlilik birkac ay icinde geciyor.

@FLOZOF_
    raiju mu oynadin? kol sende 15 dk durmadi ki ne ara oynadin, kolu acar acmaz satisa koydun :)
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    şu anda iyi gidiyor umarım dediğin gibi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

hayırlı olsun hocam. sanırım razor raiju ultimate aldın. güncellemeyle kısmen düzeliyormuş.

Alıntıları Göster
    Sağol nasil ve nerden güncelleme yapacam
    Yurt dışından aldim oraya götürecek akraba 1 ay sonra gidiyor
    Nasil yapacağımı yazabilir misin özel den yazsanda olur

Az once buldum guncelleme nasil yapildigini güncellemeyi yaptim ama yine çalışmadı

Kasim ayinda razer raiju almistim bundaki sıkıntı ise r2 tuşu ates etme yapmıştım ben o tuşa basmama ragmen kendi kendine ateş ediyordu
    Sonra geri verdim parayi iade ettiler
    Bende razer raiju ultimate olani alayim bu sefer dedim
    Guzel görünüyordu o alttaki m3 m4 tuşları iyi görünüyordu en cok bu iki tus icin aldim beklentilerim suya düştü ya ürünü aldigim site dandik yada bende sans yok nerden bulaştım razer raiju ultimate birde alışınca bırakamıyorsun enteresan bir kol
    M4 tuşu sorunlu olmasa guzel kaliteli fikri olan varsa burdan veya ozelden yazınız belki ben birseyi eksik yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 14 Nisan 2019; 18:15:40 >

• kakuç kullanıcısına yanıt
    Bedelliye gidiyorum salı günü gelince artık

• twitch.tv/kabune

Baba ogul yayınımız kaldığı yerden devam ediyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamermelisa kullanıcısına yanıt
    Gittigi yere kadar artik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Psn gameneverend. Sizde psn özelden gönderin. Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Bu zamana kadar hep hedefle oynadim, 100 e ulasmak, bp de 100 e ulasmak gibi, sıkılmadım.

Onlar bittiginde sikar mi bilmiyorum. Oyun devamli ve kisa araliklarla yeni hedef ve icerik koymali. Yoksa o bagimlilik birkac ay icinde geciyor.

@FLOZOF_
    raiju mu oynadin? kol sende 15 dk durmadi ki ne ara oynadin, kolu acar acmaz satisa koydun :)
    Ohoooo video bile cektim

• FLOZOF_ kullanıcısına yanıt
    begenmedim bir daha cek
  • Bence yanlış oyunda denemişsin;ondan beğenmemişsin. Şahin'e katılıyorum;bir daha çek :)

Bende teomana almak istiyorum. Şunu gözüme kestirdim. Nasıl sizce iş görür mü?

https://m.trendyol.com/nacon/ps4-nacon-revolution-pro-controller-gold-15250-p-2588453

• kabune kullanıcısına yanıt
    Bu kolu kimse ovmez mehmet, hic de olumlu degildir yorumlar.

Ben sahsen tavsiye etmem, size katacagi birsey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Bence yanlış oyunda denemişsin;ondan beğenmemişsin. Şahin'e katılıyorum;bir daha çek :)

Bende teomana almak istiyorum. Şunu gözüme kestirdim. Nasıl sizce iş görür mü?

https://m.trendyol.com/nacon/ps4-nacon-revolution-pro-controller-gold-15250-p-2588453
    Artik yaslandik reis aim kalmadi oyun oynayacak oyuncu cok oyun oynicak adam yok yeni nesil atarli sen gel alma kol falan senin kolu ogluna ver sen ben buyukbaba bide 4 buluruz internetten okey oyniyak tas calmada yok mis gibi

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    hocam bende razer modellerıne bakıodum fakat reddıt te falan baya sıkıntılı yorumlar gordum

sızın tavsıye edecegınız bır urun varmıdır acaba

FPS oyunları ıcın ozellıkle
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Raiju yu kullanmadim birsey diyemem ama scuff aimcontrollers ve sharqcontroller kullandim. hatta sharq i hala kullaniyorum. en saglami o cikti, ozel tetiklerin bozulmasi haric, ozel yaptirmazsan sorun olmaz sanirim. fiyati da digerlerine nazaran ucuz.

scuff herkes tarafindan cabuk bozuldugu icin elstiriliyor, ayni fikirdeyim ama tabii kismet meselesi.

aimcontrollers fena degil en guzel ozelligi de omur boyu garantisi var, yani istedigi zaman istedigi kadar bozulabilir, polonya ya gider tamir olur gelir. bu sebeple aslen aimcontrollers tavsiye ederim.

parmaklarin oturma kolayligi dersen scuf derim.

fiyat dersen sharq derim.

daha birkac tane var ama onlar hakkinda birsey diyemem
  • Teoman’ın maşallahı var. Birde razer falan alırsa o gazla bize adam bırakmaz 5 değil 15 maç üst üste alır

Nacon kullanan Serhat vardı onun fikrini sormak lazım.

Serhat Nacon sende mi vardı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aichera -- 15 Nisan 2019; 21:6:57 >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.