Şimdi Ara

apachi terra 200 atv izlenim ve sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba birkaç gün önce apachi 200 cc atv aldık 2 tane ankaradan, hafta sonları ufak tefek geziler için. (off road modeli)
    İnternette fazla yorum veya forumlarda tartışılan konulara rastlayamadım hiç atv ler ile ilgili o yüzden buradan sorunumu paylaşayım dedim.
    atv nin km dijital km saati çalışıyor ama hızı göstermiyor tellerle ilgili bir sorun var sanırım, bunun çözümü hakkında fikri olan var mı acaba.
    birde bujiyi değiştirmek gerekirmi acaba orjinalinin çok kalitesiz olduğunu duymuştum.
    Cihazı teslim aldık getirdik rot ayarı falan yapılmamıştı vidalar gevşekti kendim ayarladım yani montaj konusunda baya bir sıkıntı var.
    Atv ye karşı önyargım vardı baya çin malı falan diye ama motor performansı gayet iyi geldi iki kişi toplam 200kg civarı rahatça yokuşu tırmanıyor. sorusu olan varsa cevaplayabilrim bu atv ile ilgili
    tabi kullanan birine rastlayabilirsem .

• Ben bu gün yarın bir atv alacağım hocam. tavsiyelerini dinlemek isterim. ya apachi terra 200 ya da motoran lx 200 alacağım. fiyatlar sırasıyla 7500 tl ve 4500 tl. apachi 0 km motoran 2. el 3 yaşında ve 15000kmde
  • Hocam bu araçlar çok sağlam olmadığı için nasıl kullanıldığını bilmediğimiz atv ler sorun çıkarabilir. benim tavsiyem yeni bir terra 200 alın ve aldığınız yere ayarlarını yaptırıp teslim alın. yeni alıp bakımıyla vs ilgilenirseniz uzun yıllar kullanılır. Çamurda yanlaması çok zevkli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.