Şimdi Ara

aöf'te dgs ile geçiş yapmak mı? 4 yıllık bölüm yazmak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aöf web tasarım/kodlama bölümüne başlayıp dgs ile yönetim bilişim sistemleri (aöf) geçiş yapınca 2 diploma oluyormuş sanırsam hem lisans hem önlisans.

sizce direkt olarak yönetim bilişim sistemlerini mi okuyayım yoksa web tasarım kodlama bölümünden dgs ile geçiş mi yapayım bahsettigim bölüme ?

• amaç diploma almaksa bi önemi yok hangisini yapacağının eğer amaç özel sektörde çalışmaksa bosuna uğraşmayın bosuna zman ve para kaybı olur. aöfe olan bakıs acısı belli. bosuna kendini geliştir vs gerisi önemli değil edebiyatlarını dinleme nacizane tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hünkar1453

amaç diploma almaksa bi önemi yok hangisini yapacağının eğer amaç özel sektörde çalışmaksa bosuna uğraşmayın bosuna zman ve para kaybı olur. aöfe olan bakıs acısı belli. bosuna kendini geliştir vs gerisi önemli değil edebiyatlarını dinleme nacizane tavsiyemdir.
    hocam ben aöf seçmemin nedeni bolca vaktim olucak ve programlama dillerine baslıycam ben tamamen ozel sektör/freelancer odaklı gidicem kamudan zerre ümidim yok. tek ümidim 2 yıl sonunda baktım olmuyo der polis memurlugu assubaylık, 4 yıl sonunda subaylık, komiser yardimciligi vs.

nette acayip derecede kaynak var iradem saglam ogrenmeyi seviyorum python ile baslamayı düşünüyorum programlamaya. demek istediklerini dinlerim.
  • Eğer amacın iyi bir üniversitede okumak ise aöf olabilir.
    https://www.youtube.com/c/Kaz%C4%B1m%C4%B0ncebacak/videos?view_as=subscriber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper3478

Eğer amacın iyi bir üniversitede okumak ise aöf olabilir.
    https://www.youtube.com/c/Kaz%C4%B1m%C4%B0ncebacak/videos?view_as=subscriber
    Abi videolarını izliyorum bir videonda ingilizce olduğu için programcılığın derslerini saymayabilirler demişin sen derslerini saydırabildin mi? Eskişehir ingilizce okuyorsun. Saymadıkları oldu mu?
  • İsen Buga kullanıcısına yanıt
    Tabii neredeyse hiç bölüm derslerini saymadılar. Genelde Türk dili, Atatürk ve inkilapçılık gibi temel dersler sayıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper3478

Tabii neredeyse hiç bölüm derslerini saymadılar. Genelde Türk dili, Atatürk ve inkilapçılık gibi temel dersler sayıldı.
    Abi peki ingilizce olmadığı için mi saymadılar yoksa yeterli mi görmediler.
  • İsen Buga kullanıcısına yanıt
    İngilizce olmadığı için ama yeterli görmemeleri de var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.