Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (841. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ziraat bankasından baktım 225 lira ödemem gerekiyormuş zaten birinci yılım. fakat kredi kartıyla nasıl ödeyecem bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

arkadaşlar eylül 2017'de yeni kayıt oldum sosyolojiye ve şu anda kayıt yeniletmek istediğimde şöyle bir uyarı çıkıyor;

"2016-2017 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrenciler bu dönem ders ekle-sil işlemi yapamayacaklar ancak daha sonraki dönemlerde yapacaklardır. Kayıt yeniletmek isteyen öğrencilerin, kayıt yenileme tarihleri içerisinde kayıt yenileme bedelini bankaya ödemeleri yeterlidir."

ders seçemiyorum ve kayıt durumum pasif görünüyor!!! Ne yapmam gerekiyor?

senin sadece para yatırman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

ziraat bankasından baktım 225 lira ödemem gerekiyormuş zaten birinci yılım. fakat kredi kartıyla nasıl ödeyecem bulamadım

aşağıdaki linkten "Kayıt Yenileme için Kredi Kartı/Banka Kartı ile Ödeme" kısmına tıkladığımda şöyle uyarı veriyor; 14/02/2017 ile 23/02/2017 tarihleri arasında açıktır.

sanırım yarından itibaren kart ile ödeme yapabileceğiz.

https://aof.anadolu.edu.tr/kayit/
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_wind222

quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

ziraat bankasından baktım 225 lira ödemem gerekiyormuş zaten birinci yılım. fakat kredi kartıyla nasıl ödeyecem bulamadım

aşağıdaki linkten "Kayıt Yenileme için Kredi Kartı/Banka Kartı ile Ödeme" kısmına tıkladığımda şöyle uyarı veriyor; 14/02/2017 ile 23/02/2017 tarihleri arasında açıktır.

sanırım yarından itibaren kart ile ödeme yapabileceğiz.

https://aof.anadolu.edu.tr/kayit/

Banka hatası: *** kayit numaralı öğrenciye ait kayıt bulunamadı.

diyor bende
  • Alttan alınan dersler üsttekini almaya engel oluyor mu

mesela

4.donemden 2ders

6.donemden 1 ders varsa 8. donemdeki dersler alinamaz mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraaslan2700

Alttan alınan dersler üsttekini almaya engel oluyor mu

mesela

4.donemden 2ders

6.donemden 1 ders varsa 8. donemdeki dersler alinamaz mi

Alınamaz.

Kredi kartıyla ödeme yapacaklar yarından itibaren.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziraat menüsü nasıl

kartsız islemden giricem.yapana kadar 10 dakika geciyor.gir cık geri git.bir daha dene

arkada dikilenler oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

harçlar kaldırıldı denmişti,kitapta almıyoruz,sınıf tekrarı yapanların 250 tl vermesi normal durum değil
    http://www.hurriyet.com.tr/kamu-devleri-varlik-fonunda-40356592

ziraat bankası varlık fonuna devroluyor,ardından geçen ay vakıfbanka yatırdırken şimdi birden ziraate yatırıyoruz
    abd ye laf edenler şimdi cıa başkanını önü ilikli kabul ediyor
    bence abd tehtitle para alıyor olabilir,bu paralar abd deki kardeşlerine gitmiyorsa iyidir

Çok güldüm şu yoruma ya.

Güz dönemi başarı grafikleri hala açılmıyor ben de. Açabilen var mı, paylaşılmadı mı yoksa? Hiç böyle yapmazlardı, bende mi problem var anlamıyorum görünmüyor. (Harf notlarının hangi aralıklara verildiğini gösteren başarı grafiği)

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
  • Gündüz sanırım kredi kartıyla ödemede sorun çıkarmış, ben şuan hem kendimin hem arkadaşınkini hallettim kartla ödemeyi yaptım, bilginize.
  • Kredi kartıyla ödeme sayfası açılmıyor bile bende

Edit:Bazen açıyor ödemeyi yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 13 Şubat 2017; 21:50:17 >
  • Ödemeyi yaptım kitapları hemen yarın alabiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Ödemeyi yaptım kitapları hemen yarın alabiliyor muyuz ?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Ödemeyi yaptım kitapları hemen yarın alabiliyor muyuz ?

evet

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

dersleri ekledimde harcı nasıl ödeyeceğim ziraatte hesabım yok internet bankacılığı ile mi ödemek zorundayız kredi kartıyla nasıl ödeyeceğim

Kredi kartı ile ödeme yapmak en kolayı.

Ama bugün teknik bir sorun olduğu için açılamamış. Yazdığım maile gelen cevapta ara ara deneyiniz ama yarın kesin açılıyor denmiş.

Ki gün içinde ödeme yapan olmuş. Şimdi bende girdim. Açılmış. Ama 22.30 da sistem kapanmış.

Ders ekle/sil bölümünde 3.aşamada Döküm almak için tıklayınız yazan bölümün altında Link halinde ödeme yapmak için tıklayınız ibaresi var.

Oraya tıklayınca güvenli ödeme sayfası açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuantumhoca -- 13 Şubat 2017; 22:54:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuantumhoca

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

dersleri ekledimde harcı nasıl ödeyeceğim ziraatte hesabım yok internet bankacılığı ile mi ödemek zorundayız kredi kartıyla nasıl ödeyeceğim

Kredi kartı ile ödeme yapmak en kolayı.

Ama bugün teknik bir sorun olduğu için açılamamış. Yazdığım maile gelen cevapta ara ara deneyiniz ama yarın kesin açılıyor denmiş.

Ki gün içinde ödeme yapan olmuş. Şimdi bende girdim. Açılmış. Ama 22.30 da sistem kapanmış.

Ders ekle/sil bölümünde 3.aşamada Döküm almak için tıklayınız yazan bölümün altında Link halinde ödeme yapmak için tıklayınız ibaresi var.

Oraya tıklayınca güvenli ödeme sayfası açılıyor.

ödemeyi bende yaptım
  • İninal kart ile ödenebilir mi harç parası, para kaldı kartta biraz üstüne yatırıp ödeyeceğim oluyorsa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bende de aynı açılmıyor başarı grafiği. Birkaç defa aöfü arayıp sordum eklenecek diyor ama ne zaman ekleneceğini onlarda bilmiyorlar.
  • Kredi kartı ödeme linki aktif. Yalnız sistem 22:30 - 00:30 arası kapılı uyarısı veriyor. Bu saatler dışında deneyebilirsiniz. Zaten çok acelesi olan bişi değil. 23 Şubat'a kadar vaktiniz var.

Bu yıl kayıt olanlar yani 1. sınıf olanlar ders ekle çıkar yapmıyor bilginize. Seneye başlıyacak seçimler 1. sınıflar için. Sadece ödeme yapıp kitapları alıcaz.

Buda son not, aşşağıda ki resimlerde sınav merkezlerini görebilirsiniz. Yeni merkezler bu listeye göre eklenmiş. Artık Kağıthane de sınava girmekten kurtuldum. Sarıyer eklenmiş sonunda ilçeleri ile. Sizlerde listeyi kontrol edin.

Not: Resim eklenmiyor, DH sorunu ! Altta ki PDF sayfa 12 İstanbul sınav merkezleri.
    https://www.anadolu.edu.tr/uploads/anadolu/files/aof_kilavuz/589dd013412c7.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gatetrans -- 14 Şubat 2017; 0:34:0 >
  • Ben de odemeyi tamamladim.260,50 tl cok degil mi ya,35 lirasi katki payiymis,nedir ki bu?

Bir de ertelemeyecekler mi acaba bu sinavlari,biri referanduma denk geliyor,biri de kpssye.Nasil tarih seciyorlar anlamiyorum ki?

• Arkadaşlar kitapları almak zorunda mıyız? Geçen dönemin başı aldığım kitapları 1 kez olsun açmadım bi de kitap için gitmeyelim büroya sıraya girmeyelim boşuna?
  • 
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.